Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu İnşaat Emlak Konut Projeleri

karasu-satilik-yazlik.

Karasu son yıllarda emlak konut sektöründeki gelişmelerle sıkça karşımıza çıkan bölgelerden biri. Karasu evleri ve karasu satılık daire projeleri son yıllarda Büyük bir çıkış yakalamış Karasu’nun gelişimine bağlı olarak bölgeye yapılan yatırımlar artmış karasu deniz turizminin yanı sıra yatırımlar açısından da oldukça uygun bir bölge haline gelmiştir. Karasu satılık yazlık ları Ve karasu evleri kısa zamanda elde ettiği Büyük kar getirisi ile yatırımcıların yüzünü güldürüp karasuya yeni yatırımcılar çekmeye başladı. Bölgenin artan değeri ve kısa vadede elde ettiği büyük değer Karasuda İnşaat sektörünü etkileyip karasu gayrimenkul sektörünün büyük gelişmeler yaşamasına ortam hazırladı. Bölge şu gün konut yatırımları ve karasu satılık arsaları bakımından oldukça revaçta. Özellikle İstanbul’dan ve çevre illerden yatırımcıların akın ettiği Karasu’da satılık karasu yazlıkları ve satılık karasu arsalarına Büyük bir talep söz konusudur.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-emlak-konut-projeleri-1

Bilindiği gibi Karasu’nun değeri son yıllarda bünyesine yapılan yatırımlarla artmıştır. Bölgedeki karasu limanının varlığı bunun yanısıra dev sanayi kuruluşlarının Karasu’da Fabrika açmak için projeleri başlaması Karasu’nun değerini bir anda yükseltti. Bunlarla beraber İstanbul’a yapılan Üçüncü boğaz köprüsü Sahil otoyol bağlantısının Karasu dan geçmesi karasu ile İstanbul arasında ki yakın mesafenin daha da yakınlaşmasını sağladı. Karasu her ne kadar yabancı yatırımcılara ortaklık etse de bölgede belediyenin yapmış olduğu çalışmalar göz ardı edilemeyecek nitelikte büyüktür. Karasu belediyesi ve Sakarya büyükşehir belediyesi Karasu’nun hali hazırda ki gelişimine katkı sağlamak ve bölgeyi hem turizim hem de yatırımlar açısından daha uygun bir nitelik kazandırmak için sürekli yeni projeleri ve çalışmalara imzasını atmaya devam etmektedirler. Karasu belediyesi Karasu’da son yıllarda alt yapı ve üst yapı çalışmalarını oldukça fazla önem verir olmuştur. Bölge genelindeki yollar Asfaltlama çalışması ile yenilenmekte, karasu çarşıları ve caddeleri düzenlenmekte, yeni atık su tesisi İçin çalışmalar devam etmekte, bunun yanısıra bölgenin su ihtiyacını garanti altına almak açısından baraj projesi inşa edilmekte, yeni sosyal alanlar oluşturulmakta, 24 km uzunluğunda ki sahil şeridine yeni yaşam alanları inşa edilmekte, bunun yanısıra yeni tesis ve kuruluşlar açılmakta ,Spor salonları faaliyete geçirmekte, sosyal sorumluluk projelerine ağırlık verilmektedir.karasuda satılık yazlık

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-emlak-konut-projeleri-2

Bölgede sosyal alanda ve ekonomik alanda yapılan çalışma ve faaliyetlerin yanısıra Karasu’da eğitim alanında da oldukça önemli projeler yer almaktadır. Son yıllarda Karasu belediyesinin ve karasu kaymakamlığının uğraşları sonucunda Karasu’ya yeni bir üniversite açılması yolunda karar verilmiştir. Adının şuan Orhangazi Üniversitesi olarak belirlendiği açıklanan ikinci üniversite projesi yanına bölgeye yeni bir fakülte açılması da söz konusudur. Ayrıca öğrenciler için yeni yurt projeleride yer almaktadır. Karasudaki nitelikli eleman ihtiyacını bölgedeki üniversitelerde verilen eğitimler ile karşılanmasını ve bölgenin dışarıya öğrenci göndermek yerine dışarıdan öğrenci alarak hem eğitim hem de ekonomik alanda daha ileri seviyelere taşıyacaktır. Karasu’da ikinci bir üniversitenin varlığı bölgedeki konut yatırımcılar açısından da oldukça avantajlı bir durumdur. Karasudaki genel nüfusun artması ve bölgede konaklama ihtiyacının artmış olması Karasu genelinde sahip olunan satılık yazlık ve dairelerin daha çabuk kiralayıp yatırımcılarına kira getirisi elde ettirmesine katkı sağlayacaktır. Zaten hali hazırda ki bir çok yatırımcı konutlarını yaz sezonunda veya tüm yıl karasu sahibinden kiralık yazlık veya daire olarak kiralayıp konutlarından gelir elde etmektedirler.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-insaat-emlak-konut-projeleri-3

Sahile denize yürüme mesafesinde bulunan bunun yanısıra tamam mı yeni durumda olan ve doğal gaz bağlantısı bulunan kiralık Karasu dairelerinde tüm yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Bölgedeki konutları ulaşmak ve konutları yerlerinde görüp değerlendirip ayrıca günümüzün ucuz ve uygun sayılabilecek fiyatlarından yararlanıp Karasu’da konut edinip karlı bir yatırıma evsahipliği yapabilirsiniz. Bölgeye ulaşım sağlamak için Ekşioğlu inşaatın her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakası genelinden düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarını katılım sağlayıp Ekşioğlu satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68