Karasu Satılık Yazlık Uygun Daireler İlanlar Denize 100m Mesafede Evler

karasu evleri

Karasu satılık yazlık ları ve yazlık daireler Son yılların en çok kazandıran ve en çok prim yapan emlak konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Karasu satılık daire lerinin yanı sıra karasu evleri ve karasu satılık arsaları da yatırımcılar tarafından oldukça büyük talep görmektedir. Karasu gayrimenkul alanında son yılların en büyük çıkışını yapmış, Karasu genelindeki yazlık daireler ve satılık karasu  evleri yatırımcıların en fazla talep gösterdikleri konut projeleri arasında yerini aldı. Karasu’da konut piyasası son yılların en büyük çıkışını yakalamışken bölge genelinde faaliyet gösteren inşaat şirketleri de karasuya olan bu talebi bir ilgiyi en iyi şekilde değerlendirip Bölge olan yatırımları hızlandırmak amacıyla projelerine ağırlık vermişlerdir. Karasu müstakil evlerinin ve karasu villa tipi konutların yerlerini günümüzde havuzlu konut projeleri almıştır.

karasu-satilik-yazlik-uygun-daireler-ilanlar-denize-100m-mesafede-evler-1

Karasu genelinde yer alan satılık arazi arsa ve alanlara günümüzde inşaat firmaları modern konut projeleri inşa ederek yatırımcılarla buluşturmaya devam etmektedir. Firmalar projelerini pazarlamak ve daha çok yatırımcı ulaştırmak adına çeşitli reklam ve kampanyalar düzenlemekte, bu reklam ve kampanyalarını internet platformu, sosyal medya, TV kanalları ve Google gibi 100 binlerce kişiye ulaşan ortamlarda yayınlayıp karasu ya daha çok yatırımcı çekmeye devam etmektedirler. Bölgede sahibinden olarak satışa sunulan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri hem dış çephe görünümleri hemde ucuz ve uygun nitelikteki fiyatlarıyla yatırımcıları cezbetmektedir. Bir çoğu direkt inşaat şirketleri tarafından alıcılara sunulan konut projelerinde araya üçüncü şahıslar girmeden sahibinden konut yatırım yapmanın da fırsatını vermektedir. Turistik açıdan oldukça cezbedici niteliklere sahip olan Karasu’da konutların bu kadar hızlı değer kazanması bu kadar çok prim yapması İkincil konut yatırımcılarının olduğu kadar birikimlerini karlı bir yatırıma dönüştürmek isteyen yatırımcıların da ilgisini çekmektedir. İnşaat firmaları tarafından denize yürüme mesafesi nde inşa edilen daireler ve yazlıkların Bir çoğu site içerisinde havuzlu olup her biri ayrı bir karasu manzarasına sahiptir. Özellikle Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde yapmış olduğu yazlık ve daireler bunun yanı sıra Site dışı bina ve yapıları yatırımcıların en çok talep gösterdikleri projelerdir.

karasu-satilik-yazlik-uygun-daireler-ilanlar-denize-100m-mesafede-evler-2

Geneli 1 + 1 ve 2 + 1 daire şeklinde inşa edilen projeler İçerisinde amerikan mutfak olup kullanım alanları oldukça geniştir. Ekşioğlu inşaatın karasu genelinde satışa sunduğu projelerin tamamı yeni yapılanma olup sıfır durumdadır. Projelerin tamamında doğal gaz bağlantısı olup kombi ve gerekli kurulumları ardından yaz ve kış oturmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Projelerin hem dış cepheleri hem de iş cepheleri yatırımcıların gözüne hitap etmektedir.zemin taraması yapılmış olan konut projelerini tamam mı depreme dayanıklı olarak inşa edilmiş aynı zamanda bütün konut projeleri nde 24 saat kameralı güvenlik hizmeti verilmektedir. Ekşioğlu inşaat olarak hakkımıza daha detaylı bilgi elde edinmek İçin bugüne kadar Karasu’da hayata geçirdiğimiz konut projeleri inceleyebilir bunun yanı sıra internet platformu gibi ortamlarda hakkımızda detaylı tüm bilgilere sahip olabilirsiniz. Son dönemdeki İlhan, kampanya ve fırsatlardan yararlanınmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak hafta sonları İstanbul’dan düzenlenen ücretsiz karasu turları katılım sağlayabilir bunun yanısıra projeler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Mevsim ister yaz ister kış olsun Karasu’da sahile yürüme mesafesi nde ki yazlık ve daireleriniz de mükemmel bir tatil, huzurlu bir yaşam ve karlı bir yatırım fırsatını yakalayabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-uygun-daireler-ilanlar-denize-100m-mesafede-evler-3

İstanbul’a sadece bir buçuk saat mesafede bulunan Karasu’da tamamı doğal gaz bağlantılı olan dairelerde İster yaşam isterseniz tatil fırsatları değerlendirmek için bizlerle iletişime geçip İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlemiş olduğumuz ücretsiz karasu turlarına katılım sağlayabilirsiniz. Karasu’ya kendi imkanlarınız doğrultusunda gelmek isterseniz de bize aramanız durumunda sizlerle Google üzerinden konum paylaşımı yapıp geldiğinizde uzman satış müdürlerimiz eşliğinde projeleri gezip görmeniz için kayıt alıp sizlere geldiğinizde en iyi hizmeti sağlamayabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68