Karasu Satılık Yazlık Sakarya İncileri Serdivan Maşukiye Uzunkum Sapanca Kaynarca

karasu evleri

Karasu evleri değerlendiriyor, karasu satılık yazlık ları yatırımcılarına kazandırıyor. Son yılların en popüler yatırım merkezlerinden birisi haline gelen Sakarya’nın Karasu ilçesi nde konut projelerinin ardı arkası kesilmiyor. Karasu satılık yazlık ve satılık karasu evleri projeleri ile ülke genelinde geniş bir yatırımcı kitlesine hitap eden bölge günümüzde yurtdışındaki yatırımcılarınıda ağırlamaya başladı. Sakarya Karasuda satılık daireler ve satılık karasu evleri pek çok açıdan yatırımcılara cazip fırsatlar sunmaktadır. Öncelikle karasu hem konumu hem de lokasyonu ile pek çok büyük bir şehre çok yakın mesafede yer alan bir ilçedir. Bölge Ankara, Eskişehir, Bursa ve Kocaeli gibi illere oldukça yakın mesafede yer alırken özellikle İstanbul’a olan çok yakın konumu ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bulunduğu konumdan dolayı pek çok büyük ile en yakın mesafede yer alan tatil merkezi konumundadır.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-incileri-serdivan-masukiye-uzunkum-sapanca-kaynarca-1

Karasu’da deniz turizmi faaliyetleri de geçtiğimiz yılı içerisinde oldukça gelişmiştir. 24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan Karasu’da kıyı boyunca dalga kıranlar yapılmış bunun yanısıra karasu plajlarına mavi bayrak uygulaması getirilmiş, yeni tesis ve oteller hayata geçirilmiş bunun yanısıra sosyal aktivite alanları ve eğlence amaçlı mekanların sayısı artırılmıştır. Karasuyu konut yatırımları açısından oldukça elverişli bir bölge haline getiren bir başka sebep de bölgenin yeni gelişmeye başlayan bir noktada olmasıdır. Karasu henüz yeni gelişmeye başlayan bir bölge olduğu için önümüzdeki yıllarda değerini çok daha üst seviyelere taşıyıp bölgenin gelecekte turizim de sanayi alanında Büyük ilerleme kaydederek bulunduğu konumu yükselteceği öngörülmektedir. Karasu’da konut fiyatlarının ucuz ve elde edilebilir nitelikte olması da konut yatırımcılarını büyük ölçüde etkilemektedir. Bölgede hem turizim faaliyetlerinin sürdürülmesi hemde Karasu’nun değerini sürekli artıran bir bölge olmasına rağmen konut fiyatlarının hala herkesimden yatırımcıya hitap eder nitelikte olması yatırımcıları cezbetmektedir. Karasu’da konut yatırımcılarına etkileyen bir başka faktör de bölgenin eşsiz güzellikte ki doğasıdır. Karasu el değilmemiş doğal güzellikleriyle, muazzam manzaralarıyla, sahiliyle, deniziyle, huzur dolu ortamıyla, bunların yanında yer alan doğal ortamlarıyla oldukça yaşanılabilir bir şehirdir.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-incileri-serdivan-masukiye-uzunkum-sapanca-kaynarca-2

Karasu’nun hem değerlenmesine hem de kalkınmasına katkı sağlayıp konut yatırımcılarının karasuyu seçmesinin de Büyük rol oynayan faktörler eden biri de Karasu’da şu an devam eden karasu limanı projesidir. Liman projesi karasuya doğrudan ve dolaylı olarak pek çok katkı sağlamıştır. Şuan Karasu’da gündeme gelen fabrika projelerini İçin Karasu’nun seçilmesindeki en önemli etken karasu limanın varlığıdır. Karasu limanı Bölgeye daha açılmadan sanayi kuruluşlarını Çektiğine göre açıldıktan sonra bölgeye olan yatırımları daha da çok artıracaktır. Sakarya Karasuda satılık yazdıkların ve dairelerin bu kadar talep görmesinin ve bölge olan yatırımların her geçen gün artmasının başlıca sebepleri yukarda saydığımız faktörlerdir. Ancak bu faktörlerin yanında Karasu’da daha pekçok gelişme yer almaktadır.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-incileri-serdivan-masukiye-uzunkum-sapanca-kaynarca-3

Karasudaki tüm bu değerlere Ortak olup Çok büyük bir platformda yer alan emlak konut sektöründe Karasu’da yatırımlarınızı gerçekleştirmek için hiç beklemeden günümüzün fiyat ve kampanyalarından yararlanmak için bizlerle iletişime geçip her hafta sonu İstanbul Avrupa ve anadolu yakasına düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarına katılım gösterin. 0 212 503 48 83 numaralı telefonu arayarak hem Ekşioğlu inşaatın tüm projeleri hakkında detaylı bilgi sahip olup hem de ücretsiz karasu turu rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bölgeye ücretsiz karasu turlarının yanında kendi imkanlarınızla ulaşım sağlayıp Ekşioğlu inşaat satış ofisini ziyaret etmek isterseniz Google üzerinden Yol güzergahını takip ederek karasuya ulaşım sağlayabilirsiniz. Tüm bunların yanısıra karasudaki gelişmeler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için internet üzerinde yer alan haberler ve makalelere göz atıp karasudaki değer artışına tanık olup yatırımlarınızı gerçekleştirmeden önce bölge hakkında fikir edinebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68