Karasu Satılık Daire Denize Yakın Daireler Merkezde Müstakil Site İçi Ev

karasu satılık yazlık

Son yılların en çok yatırım yapılan bölgelerinden birisi olan karasu; karasu satılık yazlık ları ve karasu evleri ile yatırımcıların en çok talep gösterdikleri bölgelerin başında gelmektedir. Karasu satılık daire leri Ve satılık karasu evleri günümüzün ve yakın geleceğin en karlı ve en hızlı değerlenen Konut projeleridir. Karasu’da bulunan emlak konut sektörünün yanısıra bölge genelindeki karasu satılık arsaları ve arazileri de yatırımcıların talep gösterdikleri yatırım araçlarındandır. Ancak son zamanlarda bölgede inşaat sektöründe büyük gelişmelerin yaşanması karasudaki satılık arsalarda Büyük bir azalmaya sebep olmuş; bölge genelinde özellikle kıyıya yakın alanlarda ki araziler alınıp yerlerine oldukça modern konut projeleri inşa edilmiştir. Yatırımcılar tarafından talep gören bu konut projeleri Karasu’nun en çok prim yapan bölgelerinde ve mahallelerinde inşa edililip yatırımcılarla buluşturmaktadır. Her yıl binlerce yatırımcının konut sahibi olduğu karasunun yatırımlar açısından neden bu kadar uygun olduğuna gelin tekrar bakalım. Öncelikle Karasu’da deniz turizmi faaliyetleri yapılmaktadır. 24 km uzunluğunda kıyı şeridi yaz sezonunda tatilcilerin ve turizimcilerin yoğun ilgisine maruz kalmaktadır.

karasu-satilik-daire-denize-yakin-daireler-merkezde-mustakil-site-ici-ev-1

HAVUZLU KARASU EVLERİ

Bölge genelinde mükemmel bir tatil geçirmenizi olanak sağlayacak onlarca alternetif bulunmaktadır. Yani Karasu’da konut sahibi olmak demek karlı bir yatırımın yanısıra uzun bir tatil demek. Karasu konumuyla, ulaşım olanakları ve lokasyonuyla pek çok büyük ile en yakın mesafede yer alan turizim bölgesidir. Özellikle İstanbul’a olan konumunun üçüncü köprü bağlantı yollarının tamamlanmasıyla 1 saat gibi bir süre düşecek olması karasuyu İstanbul’un arka bahçesi konumuna getirmiş Buda İstanbul’da yaşayan yatırımcılar ve tatilciler için karasuyu üst sıralara taşımıştır. Karasu Yeni gelişmeye başlamış bir bölgedir. Buda bölgedeki konut fiyatlarının şu gün hala herkesimden yatırımcının ulaşabilir nitelikteki ucuz ve uygun fiyatlarda olmasını sağlamaktadır. Yani bölgede turizim ve yatırım olanaklarını oldukça ucuz ve uygun bir fiyata mal edebilirsiniz. Karasu’da son yılların en büyük gelişmeleri yaşanmakta, Bölge son derece önemli ulaşım ve Sanayi gelişmelerine ortak olmaktadır.2016 yılı içerisinde Karasu’da hayata geçeceği duyurulan deri Sanayi ve ulaşım projeleri yer almaktadır. Bu projeler aynı zamanda karasu genelinde binlerce kişiye de istihdam sağlayacaktır.

karasu-satilik-daire-denize-yakin-daireler-merkezde-mustakil-site-ici-ev-2

 

SİTE İÇİ YAZLIKLAR

22 yıldır tamamlanamayan karasu limanı önümüzdeki günler içinde açılıp faaliyetlerine başlayacaktır. Karasu için oldukça önem teşkil eden karasu limanının açılması bölgedeki ithalat ve ihracat oranını büyük ölçüde artırıp Karasu’nun şu gün geldiği değeri daha da üst seviyelere çıkaracaktır. Karasu her ne kadar adından emlak konut alanında ki projelerle ve deniz turizmi ile söz ettirse de bölge genelinde alternatif turizim türleri de oldukça ilgi çekmektedir. Karasu bünyesinde barındırdığı doğal ortamlarla ve el değilmemiş doğal güzelliklerle yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisini çekmektedir. Bölgede yaşanan tüm bu gelişmeler ve daha fazlası Karasu’nun yatırımlar açısından nedenle uygun ve karlı bir bölge olduğunun kanıtıdır. Bölgede önümüzdeki yıllar içerisinde faaliyete geçecek olan Sanayi ve ulaşım projeleri Karasu’nun değerini ve ederini daha üst seviyelere taşıyacaktır. Yani şuan oldukça ucuz Ve uygun olarak görülen karasu evleri ve satılık karasu yazlıkları önümüzdeki birkaç yıl içinde değerlerini en az %50 oranında artıracaktır. Buda bölgede yatırım yapan yatırımcılara karlı bir geri dönüşüm sağlayacaktır.

karasu-satilik-daire-denize-yakin-daireler-merkezde-mustakil-site-ici-ev-3

KARASU SATILIK YAZLIK

Bölgede bulunan tüm bu gelişmelere ortak olup birikimlerinizi oldukça ucuz ve herkesimden yatırımcının sahip olabileceği nitelikteki karasu evlerinden yana kullanıp binlerce yatırımcı arasında yerinizi almak isterseniz ücretsiz karasu turlarıyla bölgeye gelip bölge genelindeki konut projelerimizi kendiniz görüp değerlendirebilirsiniz. Ücretsiz karasu turlarına katılım göstermek için Ve projeler hakkında daha detaylı bilgi sahip olmak için site üzerindeki numaralardan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com Ayrıca bölgeye gelip konut projelerini değerlendirmeden önce karasudaki gelişmeler ve konut projeleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz Google ve sosyal medya üzerinde yayınlanan reklam, tanıtım ve karasu haberlerine göz atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68