karasu satılık yazlık ister yalı mahallesi ister 32 evler merkezde sahile yakın daireler

karasu-satilik-yazlik.

Ekşioğlu inşaat Karasu’da siz değerli müşterilerine yıllardır hizmet veren bölgenin en köklü ve en büyük inşaat şirketidir.   karasu satılık yazlık ları ve satılık karasu evleri projeleriyle yıllardır Karasu’da binlerce yatırımcıyı konut sahibi yapan karasu ekşioğlu inşaat Karasu’da genelindeki yatırımlarına hız kesmeden devam etmekte. karasu satılık daire leri ve karasu evlerini karasu ekşioğlu inşaat site içi havuzlu olarak hayata geçirip yatırımcıları cezbetmektedir. Müşterilerine her daim karlı bir yatırım fırsatı sunan Ekşioğlu inşaatın projeleri yatırımcıların Karasu’da en fazla tercih ettiği projelerdir. Günümüzün en uygun ve en karlı yatırım araçları arasında gösterilen karasu evleri ve Karasu’da satılık yazlıklar ekşioğlu inşaat güvencesiyle karasu genelinde yıllardır yatırımcıları ağarlamakta.

karasu-satilik-daire-denize-yakin-daireler-merkezde-mustakil-site-ici-ev-2

KARASUDA EMLAK

Son yıllarda emlak konut sektöründe büyük gelişmelerin yaşandığı Karasu’da ekşioğlu inşaat bölgenin Öncü firması olmaya devam ediyor. Karasudaki site içi havuzlu konut projelerinin mimari Sayılan Ekşioğlu inşaat projelerinin bir çoğunu siteler içerisine inşa edip yatırımcılarına farklı avantaj ve hizmetler sunmaktadır. Karasu’nun en çok tercih edilen projeleri olan havuzlu konutlar yatırımcılarına sitelerinden çıkmadan mükemmel bir tatil yapma imkanı sunmaktadır. Ayrıca farklı konut projeleri içerisinde market, kafeterya, çocuk havuzu ve sinema salonu gibi hizmetler de barındırmaktadır. Firmanın tercih edilebilirliğini artıran bu özelliklerin yanında binaların tamamında doğal gaz bağlantısı bulunmaktadır. Yani konutlara kombi ve gerekli teçhizatlar sağlanarak Karasu’da sadece tatil değil tüm yıl yaşama imkanı sunmaktadır. Firma Karasu’da imzasını attığı projeleri 1 + 1,2 + 1,3 + 1,1 + 1 dubleks ve 2 + 1 dubleks şeklinde inşa edip yatırımcılara farklı daire avantajlarıda sunmaktadır. karasu evleri Karasu’nun muazzam güzellikleri arasında oldukça modern bir görüntüye ve özelliklere sahip olan Ekşioğlu inşaatın yapılarının tamam mı zemin taraması yapılmış ve depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir. Bunun yanında ekşioğlu inşaat müşterilerine kendi projeleri arasında takas imkanı sunmaktadır. Bu durumu şöyle açıklayacak olursak: daha önce Ekşioğlu karasu inşaattan almış olduğunuz yazlık ve ya dairemiz bulunmakta.

karasu-satilik-yazlik-ister-yali-mahallesi-ister-32-evler-merkezde-sahile-yakin-daireler

EKŞİOĞLU İNŞAAT KARASU

Ancak Ekşioğlu inşaatın son dönemlerde hayata geçirdiği bir başka projeyi çok daha beğenip Bu konuta sahip olmak istiyorsunuz. Böyle bir durumda yapmanız gereken tek şey ekşioğlu inşaat satış ofisi’ne gidip eski dairenizin verip yerine yeni beğendiğiniz konut projesini almak istediğinizi belirtmeniz olacaktır. Firma yetkilileri eski konutunuzu günümüz fiyatlarından alarak Yeni projeniz için ödemeniz gereken bir miktar varsa bunu sizden talep edip yeni konutunuzun satışını gerçekleştirmektedir. Yani Ekşioğlu inşaattan yeni bir konut sahibi olmak için eski konutunuzu satışa çıkarıp satılmasını beklemenize gerek yoktur. Tamam mı denize yürüme mesafesinde yer alan Ekşioğlu inşaatın karasu yazlık ve daireleri denize sıfır konumda başlayıp denize 500 metre uzaklığa kadar olan bölgede konumlanmıştır. Tamam mı şehir merkezinde yer alan konut projelerinde İhtiyacınız olan her şeye projelerinizden çıktığınız anda yürüme mesafesiyle ulaşabilirsiniz. Firma ayrıca konutlarının daha çok müşteriye hitap edip müşterilerin konutlara en kolay şekilde sahip olmalarını sağlamak amacıyla farklı ödeme şekilleri de düzenlemektedir.

karasu-satilik-yazlik-ister-yali-mahallesi-ister-32-evler-merkezde-sahile-yakin-daireler-3

ÖDEME ŞEKİLLERİ

Dairelerinizin büyüklüğüne göre alınan peşinat oranlarından sonra kalan kısım Banka kredisi ile 120 aya kadar taksitlendirme yapılıp uzun vadelere bölünebilmektedir. Oldukça düşük taksit oranlarıyla ödeyebileceğiniz bu Ödeme yolunun yanı sıra ekşioğlu inşaat müşterilerini faizsiz konut sahibi olmanın da fırsatını vermektedir. Peşinattan kalan kısım elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneği ile de ödenebilmektedir. Her kesimden yatırımcının konut sahibi olabildiği Ekşioğlu inşaatın karasu satılık yazlık ve dairelerine hemen ulaşıp yatırımlarınızı gerçekleştirmek İstiyorsanız veya bölge hakkında detaylı bilgi edinip ilerleyen zamanlarda yatırım amaçlı bir fikir edinmek istiyorsanız  www.eksioglukarasuyazlik.com sizleri Ekşioğlu inşaatın hafta sonları İstanbul’dan düzenlemiş olduğu ücretsiz karasu turlarıyla karasuya davet ediyoruz. İstanbul anadolu ve avrupa yakasında hizmet veren ücretsiz karasu turlarına katılmak için bizleri arayıp servis kaydınızı yaptırmanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68