Ekşioğlu İnşaat Karasu Satılık Yazlık City Gardenya Evleri Yeşil Vadi Göl Evleri

karasu evleri

Karasu’da faaliyet gösteren inşaat şirketlerinin düzenleyici ücretsiz karasu turlarıyla Karasu’da satın almak için yaz kış her mevsim mümkün olmaktadır. Karasu’da şuan faaliyet gösteren pek çok inşaat şirketi yer almaktadır. Karasu satılık yazlık larının ve karasu evleri nin yükseldiği bölge son yılların en çok değerlenen ve kazandıran konut projeleri arasında yerini çoktan aldı. Ekşioğlu İnşaat Karasu satılık daireleri ve satılık karasu evleri karasudaki yazlık anlayışını da değiştirdi. Günümüzde Sakarya karasudaki satılık evler ve daireler yazlık konut olarak kullanılmasının dışında yatırımcıların tüm yılı yaşamlarını geçirdiği konutlar halini almıştır. Çünkü Karasu’da inşa edilen konut projelerinin tamam mı günümüzde doğal gaz bağlantılı olarak yapılmaktadır. Yatırımcılar kombi ve gerekli diğer kurulumları tamamlayarak konutlarında her mevsim yaşamın ve yaz kış tatilin tadını çıkarabilmektedirler.

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-city-gardenya-evleri-yesil-vadi-gol-evleri-1

Karasuda satılık yazlık anlayışını değiştiren en önemli etmenlerden biri de bölgedeki konutların günümüzde kiralanmaya başlamasıdır. Şu gün Karasu’da onlarca farklı emlak konut projesi ve binlerce karasu satılık yazlık ve dairesi yer almaktadır. Karasu dan ikincil konut olarak yazlık veya daire edinen yatırımcılar günümüzde konutlarını kullanmadıkları sezonlarda veya yıllarda bölgedeki kişilere veya öğrencilere kiraya verip gelir getirisi etmeye devam etmektedirler. Karasuda yer alan binlerce konut yıl boyunca kiraya verilebildiği gibi sadece yaz sezonunda bile karasu sahibinden günlük kiralık daire olarak bölgeye gelen tatilci ve turizimcilere günlük, aylık veya haftalık kiralanıp sadece yaz sezonunda bile büyük bir kira getirisi elde ettirmektedir. Karasu’da satılık konut ve karasu satılık yazlık gibi ikincil konut projeleri anlayışını değiştiren bir başka sebep de Karasu’nun kazandığı değerdir. Karasudaki satılık yazlıklar ve satılık evler günümüzde turizim faaliyetlerinin yanında sadece kazandığı değer ile yatırımcılar tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Bölgenin değeri son yıllarda o kadar çok yükselmiştir ki buna kayıtsız kalamayan binlerce yatırımcı sadece birikimlerini karlı bir yatırıma dönüştürmek ve kısa vadede kar garantili bir yatırımı imza atmak için bile Karasu dan Konut edinmeye başlamışlardır. Google gibi sosyal platformlarda karasu ile ilgili Çıkan haberlerin tamamında Karasu’nun şuan geldiği noktadan ve önümüzdeki yıllarda alacağı değerden sıkça söz edilmektedir. Yatırım yapmak isteyenler için pek çok alternatifi aynı çatı altında sunan karasu evlerine ve karasu satılık daireler yatırımcılar kayıtsız kalamamaktadır.

eksioglu-insaat-karasu-satilik-yazlik-city-gardenya-evleri-yesil-vadi-gol-evleri-2

Hem bölgedeki ucuz fiyatları değerlendirmek, hem karlı bir yatırıma ortak olmak hem de turizim ve yaşam olanaklarını aynı anda aynı noktada yaşamak için Karasu’ya gelip bölgedeki konut projeleri değerlendirip zevklerini ve bütçelerini en çok hitap eden konuta çeşitli ödeme koşullarıyla sahip olabilmektedirler. Gelecekte turizmi ve özellikle sanayi ve ulaşım alanındaki gelişmeleri ve projeleri ile adından daha da Çok söz ettirip daha Önemli bir konumda bulunacak olan karasu evlerinde yatırımınızı şimdiden yapıp kısa vadede kar getirisi elde edebilirsiniz. Ancak Karasu’da yatırımınızı yapmak için daha fazla beklemeyin. Karasu evleri Çünkü 2017 sezonunun yaklaşmaya başlamasıyla beraber karasudaki konut fiyatları yükselmeye başlıycak bunun yanında yakında faaliyete geçecek olan karasu limanı ile bölge önemini daha da çok artıracaktır. Kenarda köşede yapmış olduğunuz birikimleri Karasu’da konutlara peşinat olarak verip kalan kısmını elden 24 ay senetle veya banka kredisiyle taksitlendirme yapıp Kira ödermiş gibi kendi konutunuzun taksitlerini ödeyebilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com  Yukarıda da belirttiğimiz gibi karasudaki konut projelerine ulaşmak isterseniz İstanbul Avrupa ve anadolu yakasından hafta sonları düzenlenen Ücretsiz turlara katılım sağlayabilirsiniz.

Karasuda satılık daireler ve Karasu hakkında herşey için makale bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68