Karasu Satılık Yazlık Kumsala Sıfır Deniz Manzaralı Havuzlu Sitede Daireler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık ev Karasu deniz turizmi ile, doğal güzellikleriyle, emlak konut alanındaki gelişmelerle, karasu satılık daire projeleri ile, satılık karasu evleri ile ve karasu satılık yazlık projeleriyle turizimcilerin ve yatırımcıların Son yıllarda en çok talep gösterdikleri bölgelerin başında gelmektedir. Sakarya iline bağlı olan bu güzel ilçe hem doğal güzellikleri hem turizim faaliyetleri hem de yatırımlarıyla son yılların en gözde bölgelerinden biri durumuna gelmiştir. Bölgenin deniz turizmi Son yılların en büyük çıkışını yakalayıp 100 binlerce turisti bünyesinde ağırlarken yatırımcıların da karasuyu tercih etmesi bölge halkının, bölge esnaf ve işletmecilerinin seni güldürürken hem de Karasu’nun kalkınmasına ve tanınmasına olanak sağlamaktadır. Bölgenin turizim potansiyeli oldukça fazladır.

karasu-satilik-yazlik-kumsala-sifir-deniz-manzarali-havuzlu-sitede-daireler-1

karasu Evleri

Son yıllarda Karasu’da yapılan araştırmalar ve analizler bölgenin turizim faaliyetleri açısından oldukça elverişli olduğunu ve bölgede büyük bir potansiyelin olduğunu gözler önüne sermektedir. Karadeniz iklimi özelliklerimin egemen olduğu bölge doğal güzellikler yönünden ayrıca tarım arazileri ve su kaynakları bakımından da oldukça zengindir. Bölge halkı her ne kadar turizimden hatırı sayılır bir para alsa da halkın geçim kaynağı hala tarımdır. Bölgede verimli tarım arazileri oldukça çok olmakla birlikte çok sayıda dere ve gölde bulunmaktadır. Bölgedeki derelerin başında turizim yönünden de oldukça ilgi çekici bir konumda bulunan maden deresi Yer almaktadır. Uzunluğu 30 km olan maden deresi hendek yakınlarından doğup yayla deresi İle birleştikten sonra Karasu’nun doğusundan karadeniz’e dökülmektedir. Karaçay deresi de gevye ilçesinin doğusundan doğup karakaya derisi ile birleştikten sonra karasu mevkiinden Sakarya nehrine dökülür.

karasu-satilik-yazlik-kumsala-sifir-deniz-manzarali-havuzlu-sitede-daireler-2

Ekşioğlu Karasu

Uzunluğu ise 29 kilometredir. Dayı Çayır derisi de Karasu’nun güneyinden doğup tuzla yakınlarında Sakarya Nehri’ne dökülmektedir uzunluğu ise 33 kilometredir. Tüm bunların yanında acar görün artık suyunu Sakarya nehrine taşıyan adeta bir kanal görevi gören okçu deresi de bu bölgede yer almaktadır. Etrafındaki verimli topraklar da sebzeli tavuk yetiştiriciliği yapılıp ayrıca hayvanlar için otlak olarak da kullanılmaktadır. Ayrıca dere içinde tatlısu balığı yetiştirmeciliği de yapılmaktadır. Bölgede bulunan bu derelerin yanında bir de göller yer almaktadır. Adapazarına 12 km uzaklıkta karasu yakınlarında bulunan küçük akgöl konumu itibariyle piknik ve kamp yapmaya elverişli olup; ayrıca gölde tatlısu balığı da yetişmektedir. Dünyanın da göl çevresinde Yabanördeği, keklik tavşan gibi hayvanlar da avlanabilmektedir. Büyük akgöl de yine bu bölge içerisinde yer almaktadır. Karasu’nun en önemli göllerinden birisi de acarlar gölüdür.

karasu-satilik-yazlik-kumsala-sifir-deniz-manzarali-havuzlu-sitede-daireler-3

Karasu Yazlık

Karadeniz’e sadece 700 metre uzaklıkta bulunan acarlar gölü çevresi ormanlarla kaplı olup ağaçlar gölün bataklık kesimlerine kadar sokulmaktadır. Çok sayıda hayvan, bitki ve balık türünün yaşadığı acarlar gölü ve çevresi Karasu’nun en önemli turizim merkezlerinden de birisidir. Bölgede verimli arsa ve araziler de geniş yer tutar. Ekonomik çeşitlilik, turizim ve doğal güzellikler yönünden oldukça zengin olan Karasu’da ulaşım ve sanayi alanındaki faaliyetler de bölgedeki nüfus oranı ve yatırımcı potansiyelini etkilemektedir. Bölgede faaliyetlerini sürdüren emlak ve konut alanında ki inşaat firmalarının projelerini inşa ederken dikkat etmeleri gereken en büyük husus ise Karasu’nun doğasına zarar verilmemesi olacaktır. Çünkü bölgedeki büyük yatırım potansiyeli karasuyu etkilemiş bölgedeki denize yakın alanlar karasu satılık evleri ve karasu satılık konutlarıyla doldurulmuştur.

karasu-satilik-yazlik-kumsala-sifir-deniz-manzarali-havuzlu-sitede-daireler-4

Ekşioğlu İnşaat karasu

Tabii ki inşaat şirketlerinin karasuya olan katkıları tartışılmaz derecede büyüktür. Ancak biraz önce de değindiğimiz gibi yapılan konut projeleri Karasu’nun doğal değerlerine, sahiline ve denizine eksi özellik katmayacak nitelikte olmalıdır. Bölgeye inşa edilen konutlar ne Kadar planlı Ve düzenli inşa edilip Çarpık kentleşme ye yol açmadan ve Karasu’nun doğasında tahribata neden olmadan yapılırsa hem Karasu’nun hem de Karasu’da ki satılık ev satılık yazlıkların değerini o kadar çok artıracaktır. Değerini her geçen gün artıran bölge bölgedeki doğal güzelliklerin ve doğal ortamının korunmasıyla daha da çok göz önünde olup yatırımcıların ve turizimcilerin daha çok ilgisini çekecektir. Karasudaki doğal ortamların, doğal güzelliklerin, denizin ve turizim olanaklarının ne kadar ilerleme gösterdiğini ve karasudaki konut projelerinin ne denli değerlendirip İlerleyen zamanlarda nasıl bir konumda olacağını merak ediyorsanız internet üzerinden Ulaşabileceğiniz Çok sayıda kaynak bulunmaktadır. Karasu’nun karşı konulamaz değerine ve turizmine Ortak olup birikimlerinizi Karasu’da karlı bir yatırım aracına dönüştümek istiyorsanız karasudaki ucuz arsa, satılık daire ve yazlık projelerini değerlendirip, bütçenize en uygun konuta farklı ödeme seçenekleri ve kampanyalarla sahip olabilirsiniz.

One comment

 1. Merhaba fiyatlar kastan basliyor ve m karesi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68