Karasu Satılık Yazlık Ekşioğlu Ofisinden Konutları Rehberi Bilgilendirmeler

karasu satılık yazlık

Karasu’nun turizim ve yatırım alt yapısı Karasu’da inşaat sektörü ve emlak konut projeleri günümüzde önemli bir yer tutmaktadır. Bölgede satılık karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri yatırımcılarına sağladığı kar getirileri ile günümüze binlerce yatırımcının bölgeye akın etmesine sebep olmaktadır. Karasu’nun artan değeri ve ekonomik alandaki gelişmeleri bölgenin dışardan göç almasına ve Karasu’da bulunan karasu satılık daire projelerinin bunun yanında Karasu’da satılık arsa ve arazilerin gördükleri talebi artırmıştır. Günümüz koşulları incelendiğinde Karasu’da yapılan konut yatırımlarının oldukça risksiz ve doğru bir yatırım olduğu gözlemlenmektedir. Her tarafı cennet sayılan ülkemizde elbetteki yatırım yapılacak nitelikte ve değerde pekçok alan bulunmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-ofisinden-konutlari-rehberi-bilgilendirmeler-1

Karasu Satılık Daireler

Ancak yatırımlar için uygun olan pek çok seçeneğin bir arada toplandığı ve bunun yanında kar getirisi sağlayan aynı zamanda bir çok büyük şehre yakın mesafede bulunup turizim olanaklarıyla da ön planda olan Karasu’da yatırımlar daha da çok önem kazanmaktadır. Bölge turizim faaliyetleri ile bile yatırımcıları çekip ikincil konut sahibi olmak isteyen yatırımcılara ev sahipliği yaparken artan ve önüne geçilemeyen değeri ile de yatırımların en uygun olduğu yerlerden biri konumuna gelmiştir. Karasu’nun coğrafi yapısı ve özellikleri incelendiğinde bölgede deniz, kum, güneş, plaj, orman, nehir ve doğal güzelliklerle çok önemli turizm altyapısına sahip olduğu görülmektedir. Yıllardan beri süregelen deniz turizmi faaliyetleri Karasu’da Mayıs ayı sonlarında başlayıp Eylül ayı sonuna kadar devam eder. 24 km uzunluğunda Türkiye’nin en büyük üçüncü sahil şeridine sahip olan ilçe geniş bir kumsala ve romatizmal hastalıklara iyi geldiği söylenen altın kumdan Plajlara sahiptir. İnce taneli kumları, serin ve temiz deniziyle Yaz aylarında 100 binlerce tatilci evsahipliği yapıp aynı zamanda hafta sonu bölgeyi tercih eden binlerce tatilciye de ev sahipliği yapmaktadır.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-ofisinden-konutlari-rehberi-bilgilendirmeler-2

Karasu Satılık Yazlık Evleri

Karasu’da bölge tercih eden turizimcilerin konaklamalarını sağladıkları çok sayıda denize sıfır otel ve karasu denize sıfır pansiyon yer almaktadır. Sadece kıyı bölgesinde değil şehrin hemen her yerinde mevcut durumda olan karasu otelleri, Pansiyonları ve otelleri Bölgeye gelen turizimcilere konaklama imkanı sağladıkları gibi bölgedeki satılık yazlık ve daire gibi ikincil konut projeleri de Turistlerin konaklamalarını sağladıkları konutlardan bazılarıdır. Bölge genelinde geniş yer tutan karasu satılık daireleri ve yazdıkları yatırımcılarına hizmet etmediği zamanlarda bölgeye gelen turistlere karasu sahibinden kiralık konut veya sahibinden kiralık yazlık olarak günlük, haftalık veya aylık olarak kiraya verilip hem yatırımcılarına hemde kiracılarına büyük bir olanak ve alternatif sağlamaktadır. Turistler kendi evlerinin rahatlığında sevdikleriyle ve aileleriyle beraber ucuz ve uygun bir tatil fırsatı yaşarken konut yatırımcıları da gelen kira geliri ile oldukça karlı çıkmaktadır. Çok sayıda yatırımcı yaz sezonunda konutlarını bu amaçla kullanıp büyük bir kira getirisi sağlamaktadır. Ancak bölgede turizimciler çeken tek nokta Deniz turizmi değildir. Karasu bünyesindeki doğal güzelliklerle ve doğal ortamlarda da her mevsim turistlerin yoğun ilgi gösterdikleri bölgelerden biridir.

karasu-satilik-yazlik-eksioglu-ofisinden-konutlari-rehberi-bilgilendirmeler-3

Karasu Deniz Turizmi

Bölgede turizim alanındaki tüm bu faaliyetler ve gelişmeler bölgenin tercih edilebilirliğini artırdığı gibi karasuyu tercih eden yatırımcıları da etkilemektedir. Bölge turizim faaliyetleri ile ikincil konut yatırımcılarının İlgisini çekerken artan değeri ve bünyesine yapılan yatırımlarla Birikimlerini doğru bir noktada kar garantili bir yatırma dönüştürmek isteyen yatırımcıların da yoğun ilgisini çekmektedir. KaraSuda mevcut durumda olan onlarca konut projesi kış mevsiminin ortasında olduğumuz şu günlerde bile hala yatırımcılara hizmet etmektedir. Pek çok yatırımcı kendi olanaklarıyla bölgeye gelip konut projelerini değerlendirdiği gibi, Özellikle İstanbul’dan yoğun bir yatırımcı kitlesine hitap eden Karasu’da; İstanbul’daki yatırımcılar için İstanbul anadolu ve avrupa yakası ndan hafta sonları ücretsiz karasu turu hizmeti verilmektedir.

 

Karasu Satılık Bahçeli Siteler

 

Firmaların müşterilerin konut projelerine daha rahat ulaşım sağlayıp projeleri müşterilerin gözleriyle görüp değerlendirmesini ve zevklerini ve bütçelerini hitap eden konutlara yatırım yapılmasını sağlamak amacıyla düzenlenen ücretsiz karasu turlarına katılım sağlamak için sitedeki irtibat numaralarından bizlerle iletişime geçip karasu ekşioğlu inşaatın düzenlediği ücretsiz karasu turlarına servis kaydınızı yaptırabilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com Servis kaydını yaptırmak için 0 212 503 48 83 numaralı telefonlardan bize ulaşıp ayrıca projeler hakkında detaylı bilgide sahip olabilirsiniz. Karasu’da yatırım yapan binlerce yatırımcıdan birisi de siz olup hem turizim faaliyetleri ile öne çıkıp kar getirisi elde etmeye devam eden bölgede birikimlerinizi değerlendirip hem de karlı bir yatırıma evsahipliği yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68