Karasu Satılık Yazlık Sakarya Karasu İlanlar Sıfır Yazlıklar Sıfır Faiz Takas İmkanı

karasu satılık yazlık

Karasu’nun en modern konut projeleri ekşioğlu inşaat ve yükseliyor Ekşioğlu inşaat Karasuda satılık yazlık ve daire seçenekleri ile 2017 yılında da yatırımcıların gözdesi olmaya aday durumdadır. Firma karasu kocaali Mevkiinde yükselttiği Melis evleri projesi ile 2017 yılında da yatırımcıların nabzını tutmaya devam edecek gibi gözüküyor.Karasu satılık yazlık Şunun en çok tercih edilen ve en büyük inşaat şirketi konumunda olan Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu’da satışta olan on farklı konut projesi yer almaktadır. Tamamı bitmiş hazır durumda olan konut projeleri Karasu’nun en çok tercih edilen ve en çok prim yapan bölgelerinde yerlerini çoktan almıştır. Karusu 32 evler, karasu yeni mahalle, karasu yalı mahallesi, karasu akkum, karasu limanı çevresinde konumlanmış olan bu konut projelerinin tamam mı yeni sıfır durumda olup verilen peşinat oranlarından hemen sonra yazıp ve dairelerin anahtar teslimi yapılabilmektedir. Ekşioğlu inşaat Karasu ‘da satışa çıkardı yazık ve dairelerini farklı ödeme koşullarıyla yatırımcılar ile buluştumaktadır. Firma daha önce sadece topraktan olan projeleri için Senetli ödeme imkanı sunmaktaydı. Ancak yaptığı her işte, imzasını attığı her projede ve her fırsatta önceliğinin müşteri memnuniyeti olduğunu belirten Ekşioğlu karasu inşaat müşterilerinden gelen taleplere cevap vererek sınırlı bir süre için geçerli olan ve sadece topraktan olan projeleri değil hazır bitmiş durumda olan konut projeleri için de senetle ödeme kampanyası düzenlemiştir.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-karasu-ilanlar-sifir-yazliklar-sifir-faiz-takas-imkani

Ekşioğlu İnşaat Karasu

Yani Ekşioğlu inşaatın karasu genelindeki tüm projelerini kısa bir süre için senetle ödeme yapılarak sahip olmak şuan mümkün durumda. Yatırımcılar tarafından büyük ilgi gören senetle ödeme seçeneğinin en büyük avantajı ise faiz uygulamasının bulunmaması. Yani yatırımcılar verecekleri peşinat oranından sonra kalan kısmı elden 24 ay sıfır faiz senet seçeneğe ile ödeme şansına sahipler. Ekşioğlu karasu inşaatın bunun yanında müşterilerine Banka yoluyla ödeme fırsatı sunmaktadır. Uzun vadeli nerede düşük taksit seçenekleriyle yatırımcılara sunulan karasu evleri ve karasu satılık yazlık projeleri 120 aya kadar banka yoluyla taksitlendirme yapılabilmekte bu durumda herkesimden yatırımcının Karasu’da konut sahibi olması mümkün kılmaktadır. Denize sıfır konumda başlayan satılık karasu evleri ve karasu yazdıkları denize en fazla 500 metre mesafede yer alıp konut projelerinin tamam mı sıfır dairelerden oluşup sahile yürüme mesafesinde yer almaktadır. Son yıllarda bölgenin artan değeri bölgeyi adeta yeniden yapılanma sürecine sokmuş, karasudaki eski yapıların bir çoğunun yerini günümüzde modern konut projeleri almıştır.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-karasu-ilanlar-sifir-yazliklar-sifir-faiz-takas-imkani-1

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Bunun yanında bölgede faaliyet gösteren Ekşioğlu inşaat ve diğer inşaat şirketleri karasudaki boş arsa ve tarlaları sahiplerinden alıp yerlerine modern konut projeleri inşa etmeye devam etmektedirler. Ekşioğlu inşaat Karasu’da imzasını attı konut projelerini müşterilerinin konutlara daha kolay ulaşabilmesi adına İstanbul’dan ücretsiz karasu turu hizmeti vermektedir. Ücretsiz karasu turu hizmetinden faydalanmak için site üzerindeki numaralar dan bizlerle iletişime geçip ücretsiz karasu turu kaydınızı yaptırabilir aynı zamanda konut projeleri ile ilgili bilgi de alabilirsiniz. Ekşioğlu inşaatın şuan Karasu genelinde satışta olan on farklı konut projesinde kalan sınırlı sayıda ki dairelerden birisine sahip olup, konutunuza hemen taşınıp Karasu’da yaşam Ve yatırımın tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

karasu-satilik-yazlik-sakarya-karasu-ilanlar-sifir-yazliklar-sifir-faiz-takas-imkani-2

Karasuda Hızlı Değişim

Yıllar içinde artan değeri ile yatırımcılarına Karlı bir geri dönüşüm sağlayan karasu evleri ve karasu satılık dairelerin de birikimlerinizi değerlendirip karlı bir yatırıma da ev sahipliği yapabilirsiniz. Ülkemizin son yıllarda en hızlı değerlenen ve yükselen kentlerinin arasına adını yazdıran Karasu’da, Karasu’nun muazzam güzelliklerin arasında huzurlu bir yaşam sürdürebilir, tamamında doğal gaz bağlantısı olan konutlarda her mevsim oturabilir dilerseniz Kullanmadığınız yazlık ve dairelerinizi bölgeye gelen öğrenci ve turistlere kiraya verip gelir getirisi elde etmeye devam edebilirsiniz. www.eksioglukarasuyazlik.com adresinden bizi takip edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68