Karasu Satılık Yazlık Karasuda Yatırım İçin Daireler

karasu evleri

Karasu hem tatil olanakları hem de yatırımlarıyla konuşulmaya devam ediyor Günümüzde karasu denildiğinde aklımıza ilk gelen bölgede inşaat alanında yapılan yatırımlar olmaktadır. Sosyal medyada ve iletişim organlarında reklamlarına sıkça rastladığımız karasu satılık yazlık fırsatları günümüzde Çok geniş bir kitleye hitap eden bölge haline gelmiştir. Karasu satılık dairele projeleri ile günümüzde türkiye’nin hemen her yerinden pek çok yatırımcıya evsahipliği yapan karasu gerek deniz turizmi ile gerekse doğal güzellikleriyle bünyesinde yapılan yatırımların hakkını sonuna kadar vermektedir. Bölgenin konut yatırımlar için ne kadar uygun bir nokta olduğunu daha önce belirtmiştik.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuda-Yatırım-İçin-Daireler-1 Bünyesine Sanayi ulaşım alanında yapılan dev projeler Karasu’da ki Konut fiyatlarını her geçen gün artırdı ve bir önceki yıla nazaran arada çok büyük fiyat farklılıklarının olduğu gözlemlendi. Gelen birkaç yıl önce konut sahibi olmuş olan pek çok yatırımcı şuan konutlarından büyük bir kar getirisi elde etmektedirler. Fiyatların günümüz koşulları için hala uygun nitelikte olduğu bölgede İnşaat alanında her yeni gün yeni bir proje rastlamak mümkündür.Karasu Evleri

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuda-Yatırım-İçin-Daireler-2İşin sadece ekonomik boyutundan bakıldığında bile Karasu’nun Her geçen gün artan değeri yatırımcılar için bölgeyi cazip hale getirmektedir. Ancak karasudaki ekonomik faaliyetleri ve gelişmeleri bir yana bırakırsak bölge turizim ve turizim faaliyetleri açısından da oldukça elverişli bir konumdadır. Karadeniz’e kıyısı olan Karasu’nun 24 km uzunluğunda harika bir sahil şeridi bulunmaktadır.

Bunun yanında bölgenin Ankara, Eskişehir, Kocaeli, Bursa gibi şehirlere yakın mesafede yer alıp özellikle İstanbul’a bir buçuk saat mesafede bulunması Bu şehirlerde yaşayan tatilciler için karasuyu cazip bir hale getirmektedir. Bütün yıl çalışıp, Şehrin kargaşasınandan ve kalabalığından kurtulup huzurlu bir ortamda tatilini geçirip ancak sınırlı zamanda ki tatilini yollarda harcamak istemeyende için Karasu en güzel seçeneklerden birisidir.

Karasu-Satılık-Yazlık-Karasuda-Yatırım-İçin-Daireler-3Deniz turizmi açısından oldukça elverişli olan Karasu’da hem eğlence hem yaşam hem de her türlü kişisel ihtiyaç ve zevkiniz için onlarca seçenek yer almaktadır. Tatil bizler için en başta eğlence ve huzur anlayışını çağrıştırmaktadır. Karasu’da eğlence için pek çok farklı seçenek yer almaktadır.

Gece eğlencelerine yoğun olarak yaşandığı onlarca mekanın yanı sıra gündüz plaj bölgesinde eğlenceler düzenlenmekte bunların yanı sıra ailelerinizde birlikte vakit geçirebileceğiniz buna park ve Aqua park hizmetide yeralmaktadır. İşin huzur boyutuna geldiğimizde ise karasu bunu beklentilerinizin üstünde karşılayabilecek bir niteliğe sahiptir.

Mavi ile yeşilin en güzel uyumunun olduğu yerlerden birisi olan karasu muhteşem doğal güzellikleri, ormanları, milli parkları ve Tabiat alanlarıyla sizlere tertemiz bir doğa Ve sınırsız güzellikteki bir manzarayla cevap vermektedir. Acarlar Gölü, Maden deresi ve Şelalesi, Yenimahalle, Küçükboğaz karasuya geldiğinizde mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerin başını çekmektedir.

Sadece yaz sezonunda değil her mevsim turistlerin yoğun ilgi gösterdiği bu doğal yaşam alanları içerisinde barındırdığı muhteşem tabiat harikalarıyla sizlere unutulmaz bir hafta sonununda garantisini vermektedir. Yatırımlarınız için karasuyu tercih ederken bölgedeki turizim ve ulaşım olanaklarının da gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Zira karasu hem turizmi, hem ulaşımı hem de bünyesinde yaşanan Pekçok gelişme ile önümüzdeki yıllarda adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68