Satılık Yazlık Karasu evleri

Karasu-Satılık-Yazlık-Emlak-Konut-Fiyatları-Sakarya-Konumunda-Ev-İlanları-1

Karasu satılık yazlık  almanın tam zamanı. Karasu yatırımlarına her geçen gün bir yenisini ekleyerek devam etmektedir. Bölgede ardı arkası gelmeyen yatırım ve projeler bölgenin değerini gün be gün artırmaktadır. Bölge ekonomisi son yıllar içinde hızlı bir değişim göstermiş; bölgede farklı sektörlere yönelmeler olmuştur. Bununla birlikte var olan sektörlerde de gelişmeler gözlemlenmiştir.

Karasu evleri 

satılık-yazlık-karasu-evleri

satılık-yazlık-karasu-evleri

Karasuda satılık yazlık ve dairelerin büyük ilgi görmesinin başlıca sebepleri; bölgenin turizm potansiyeli, gelişmekte olan sanayisi, limanı ve en önemlisi konumudur. Karasuda büyük bir turizm potansiyeli olduğunu biliyoruz. Bölge 24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip. Karadeniz’e kıyısı bulunan karasu plajları termal kumdan ve oldukça geniş. Karasu belediyesi de bu alanda projeler düzenlemiş; bölge plajlarının mavi bayrak alabilmesi için çalışmalarda bulunmuştur. Karasu sahil park ve rekraasyon alanı projesi bunun en somut örneğidir. Yaklaşık 25 bin metrekarelik alanı kapsayan proje 5 milyon tl gibi bir rakama mal olmuştur. İçerisinde birçok yaşam ve aktivite alanı bulunan proje 3 ay gibi kısa bir süre içinde tamamlanıp ağustos ayında halka açılmıştır. Projeyle birlikte sahil bölgesi ve çevresi tüm halkın kullanımına uygun şekilde tasarlanmıştır.

Karasu da turizmin gelişmesi etkileyen en önemli faktörlerden biriside bölgenin konumudur. Marmara bölgesinde yer alan bölge İstanbul’a en yakın tatil bölgesi konumundadır. İstanbul gibi megapol bir şehre bu kadar yakın olması bölgede ki turizm ve yatırım faaliyetlerini önemli ölçüde etkilemektedir. İstanbul’ şuan 2 saat gibi bir mesafede bulunan karasu ya ulaşım; 3. Köprü bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından 1 saat gibi bir mesafeye düşecektir. Buda bölgenin İstanbul’a en yakın tatil beldesi olmasını sağlamaktadır. Yaz aylarında çevre illerden ve özellikle Marmara bölgesinden tatilcileri ağırlamaktadır.

Karasuda-satılık-yazlık

Karasuda-satılık-yazlık

Bu durum yatırımcıları da etkilemektedir. Bölgenin değer kazanması yatırımcıların bölgeye yönelmesini büyük oranda etkilemektedir. Bölge deki konut fiyatlarına bakıldığında son birkaç yıl içerisinde bile büyük bir artış gösterdiği gözlemlenmiştir. 5 yıl öncesinde ‘’x’’ fiyata alınan bir konutun değeri şuan ‘’2x’’ durumuna gelmiştir. Bölge insanı ve yatırımcısı bu durumun en iyi tanıklarıdır.

Sizlerde karasu da yaşanan bu gelişmelere kayıtsız kalmak istemiyorsanız; tercihinizi her geçen gün değerlenen karasudan yana kullanıp bölgede ki yerinizi şimdiden alabilirsiniz. Hafta sonları düzenlediğimiz ücretsiz karasu turlarımıza katılım sağlayıp; projelerimizi yerlerinde gezip görme fırsatına sahip olup, zevkinize ve bütçenize en uygun projeyi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68