Karasuda-Satılık-Yazlık

karasuda-satılık-yazlık

Karasu son dönemin parlayan yıldızlarından biri. Son yıllarda birçok yatırıma imza atılan bölge değerini her geçen gün katlarken adından da sıkça söz ettirmekte. Yatırımcılara göre bölgedeki en uygun yatırım aracı konutlar. Karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire projelerinin revaçta olduğu bölgede inşaat sektöründe büyük bir artış ve gelişme vardır. Şehrin hemen her yerinde ki konut projeleri yatırımcılarını beklemektedir.

Karasu Evleri

Bundan birkaç yıl öncesine dönüp bakacak olursak; son yıllarda karasuda yaşanan gelişmeleri çok net bir şekilde görebiliriz. Son yıllarda özellikle sanayi ve turizm alanında birçok gelişme yaşanmış; bu da kendisiyle birlikte pek çok sektöre katkı sağlamıştır. Bilindiği üzere karasuda son yıllarda en çok tartışılan konulardan birisi yıllardır açılamayan karasu limanı. Temelleri 1995 yılında atılmış olan karasu limanı yıllar içinde adete yılan hikayesine dönmüş; yapımına sürekli başlanıp ara verilen liman projesini yapımına birkaç yıl önce özel bir firmanın desteğiyle yeniden start verilmiştir. Açılmasına artık günler kaldığı söylenen karasu liman projesinin daha açılmadan bölgeye pek çok katkı sağladığı gözlenmektedir. Limanla birlikte bölgeye fabrikalar inşa edilmekte ve bir yandan da karasu demir yolu projesine devam edilmektedir. Limanın açılacağının duyulması bile bölgedeki konut fiyatlarının artmasına neden olmaktadır.

Bununla birlikte bölgeye yatırım yapacak kesim günümüzde özellikle sahil kesmi ve liman çevresini tercih etmektedir. Çünkü liman açıldıktan sonra bölgenin stratejik bir önem kazanacağı aşikardır. Batı Karadeniz bölgesinin en büyük limanlarından biri olması hedeflenen karasu Limanın açılmasıyla birlikte ihracatın kalbinin burada atacak olması bölgenin ekonomisini büyük ölçüde artıracağa benziyor. Hem zamandan hem de maddi açıdan bakıldığında Karasu limanın büyük bir artı olacağı kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68