Karasu Satılık Yazlık & Karasu Evleri Yazlık Kışın Mı Alınır ?

Karasu-Satılık-Yazlık-100

Karasu satılık yazlık  daire fırsatlarını değerlendirmenin tam zamanı. Karasu da hali hazırda devam eden ve tamamlanan birçok daire ve yazlık projesi bulunmakta.

Karasu Limanı gibi  Yatırımcıların özellikle son yıllarda yönelmiş olduğu bölge; yapılan yatırımlarla adından sıkça söz ettirmekte. Özellikle sosyal medyada reklamlarına sıkça rastladığımız konut projelerinin bu kadar revaçta olmasının elbette ki birçok sebebi bulunmakta. Yatırımcıların bölgeyi değerlendirirken bakmış olduğu gelişmeleri bizde yakından takip etmekteyiz.Sadece Karasu Değil Denizköy Satılık Yazlık talepleride yatırımcıların dilinde…

Karasu Evleri , karasuda satılık yazlık arayanlar için birçok altrernatif mevcut hem yapı hemde ödeme koşulları açısından…

Karasu-satılık-yazlık-karasuda-satılık-yazlık

Karasu-satılık-yazlık-karasuda-satılık-yazlık

Sakarya Karasu Marmara bölgesinde yer alan bir bölge. Özellikle konumu itibariyle stratejik bir noktada bulunmakta. İstanbula olan 2 saatlik uzaklığı; geçtiğimiz aylarda açılan yavuz sultan selim köprüsünün ( 3. Köprü) bağlantı yollarının tamamlanmasının ardından 1 saat gibi bir mesafeye düşecektir. bu durum özellikle Marmara bölgesinden yatırımcıların ve tatilcilerinin yoğun ilgisini çelmektedir. Marmara bölgesinin tatil başkenti olarak gösterilmesi hedeflenen bölgeye; yatırımların bu kadar artmasının nedenlerinden biri budur. İstanbul gibi mega bir kente bu kadar yakın mesafede bulunması; yaz sezonunda bölgenin hareketlenmesinin en başlı sebeplerinden birisidir. 16 milyonluk nüfusuyla İstanbul Türkiye’nin en kalabalık şehridir. Bölgede yaşayan ve zaman kısıtlılığından dolayı tatile çıkamayan birçok vatandaşımız için karasu çok cazip fırsatlar oluşturmaktadır. Birkaç günlük hafta tatillerini bile değerlendirmek isteyenlerin en yakın kaçış noktası durumundadır.

24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip olan karasunun yaz sezonunun gelmesiyle birlikte nüfusu 600 binlere kadar çıkmaktadır. Türkiye’nin her yerinden yerli ve yabancı birçok turistin akın attığı bölge, özellikle Marmara bölgesinden tatilcileri ağırlamaktadır.

Karasu ya sadece tatil turizmi açısından bile baksak; turizmin bölgeye birçok katkı sağladığını görebiliyoruz. Gelen tatilcileri ve turistleri ağırlamak için; konaklama ve barınma ihtiyacını gidermek için bölgede pek çok yatırım yapılmaktadır. Yatırımcıların özellikle tercih ettikleri konutlar satılık yazlık ve dairelerdir. Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte birçok konut sahibi yazlık ve dairelerini aylık veya günlük olarak kiraya vermekte; buda hem tatilcilerin hem de konut sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Çünkü karasuda büyük bir turizm potansiyeli oluşmuştur.

Sizlerde karasuda yatırım yapmayı düşünüyor ama bundan emin olamıyorsanız; bölgedeki sadece turizm potansiyeline bile bakmak tercihinizi kolaylaştıracaktır. Bölgede ki bu turizm patlaması yatırımcısına kar sağlamakla birlikte; karasunun her geçen gün kendine değer katması konut fiyatlarını da gün geçtikçe artmasına neden olmaktadır. Sizlerde karasu satılık yazlık ve karasu satılık daire projelerini kendiniz gelip görüp, bütçenize en uygun seçeneği kendiniz belirleyebilirsiziniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68