Tatil Truzimi ve Karasu Evleri

karasu-tatil-karasu-evleri

Karasu yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bölgede yatırımlar tüm hızıyla devam ediyor.Son yıllarda turizmin gözdesi durumunda olan bölgede en karlı yatırım tabi ki konutlar oldu. Karasuda satılık yazlık ve karasu satılık daireler bölgede revaçta olan yatırım araçları konumunda.

Tatil turizminin son yıllarda öne çıkan bölgelerinden biri olan Karasu 24 km uzunluğunda sahil şeridine sahip. Plajları termal kumdan ve çok geniş. Bünyesinde birçok doğal güzellik barındırmakta. Temiz havası, doğası ve projeleriyle hem tatilcilerin hem de yatırımcıların tercihi konumunda. Özellikle Marmara bölgesi ve civar şehirler de yaşayan vatandaşlarımız için yaz mevsiminde kurtarıcı bir niteliğe sahip.

karasu-tatil-karasu-evleri

karasu-tatil-karasu-evleri

İnsanlarımız günümüzde özellikle yatırım yapacakları bölgeleri iyice araştırmakta, gelecek vadeden ve değer kazanacak bölgeleri tercih etmekte. Bu bölgelerden biri hiç şüphesiz ki Karasu. Bölgeden birkaç yıl öncesinde konut almış olanlar bile günümüzde konutlarından büyük bir kar sağlamış durumdalar. Bölge değerini her geçen gün katlamaktadır. Bunların başlıca sebepleri yukarıda belirttiğimiz gibi denizi, kumu, güneşi, doğası, konumu, yatırımları ve projeleridir.

Birçok doğal güzelliği bünyesinde barındırmanın yanı sıra; bölgede sanayi ve turizm alanındaki çalışmalar son hızıyla devam etmektedir. Limanın açılmasına çok kısa bir süre kala bölgede ki yatırımlar son hızla devam etmektedir. Şehrin hemen her yerinde hummalı bir çalışma vardır. Kış aylarında 6000 binlerde olan nüfusu yaz mevsiminin gelmesiyle 600 binlere kadar çıkan ilçede oluşan barınma ve konaklama ihtiyacı inşaat sektörüne olan talebi fazlasıyla artırmıştır.

Hem tatilini değerlendirmek için hem de yatırım için özellikle konutlara olan yönelme fiyatları da büyük ölçüde etkilemektedir. Günümüz şartları için uygun sayılan fiyatlar bölge değer kazandıkça artmaktadır. Özellikle liman çevresinde olan projelere talep fazladır. Çünkü liman daha açılmadan karasuya büyük artılar katmakta, açıldığında batı karadenizin bölgesinin ihracat merkezi olması beklenmektedir.

Bölgede bugüne kadar yatırımını gerçekleştirmiş birçok yatırımcı bölgedeki bu gelişmelerden oldukça memnun kalmakta, konutlarını hem kendileri kullanıp hemde kiraya vererek kar getirisi sağlamaktadır. Uygun ödeme koşullarıyla sahiplerini bulan konutlar, kiraya verilerek neredeyse kendini ödeyebilecek nitelikte taksitlendirilmektedir. Sizlerde kira öder gibi yazlık yada daire sahibi olabilir, geleceğinize karlı bir yatırım yapabilirsiniz. Karasu satılık yazlık Fiyatları her geçen gün artan, her geçen gün değerlenen bölgede yerinizi şimdiden almak, projeleri yerlerinde kendiniz görüp bütçenize ve zevkinize en uygun tercihi yapabilmek için hafta sonları ücretsiz olarak yapılan turlarımıza katılım sağlayabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68