Karasuda Satılık Yazlık alanlar Karasuda Hayat Başladı

karasu evleri

Karasu satılık yazlık arayanlar için tercih edilen ilk yerler arasında yerini korumaya devam ediyor,havaların biraz ısınmaya başlaması ile beraber Karasu hareketlenmeye başladı  bile  Karasu sahil parkı bugünlerde cıvıl cıvıl,Karasuda satılık daireler ve Karasuda satılık yazlık arayanlarda bölgede geziyorlar kendilerine göre projeler bulup bir yazlık sahibi oluyorlar .

Karasuda Satılık Yazlık alanlar Karasuda Hayat Başladı

Karasuda satılık yazlık değil sadece aranan karasu kiralık yazlık arayanlarda az sayılmaz yazın tatile gelenler  pansiyon yada otel tercih ediyorlar bazı ailelerde kiralık yazlık istiyorlar herkes kendine göre bir tatil konsepti oluşturuyor.

Karasuda satılık arsa azlığı yada satılık arsa fiyatlarının yükselmesi bölgede arsaların azaldığının göstergesi bina ve proje çeşitliliği ise alıcıların tercih yapmasını kolaylaştırıyor varolanı kabullenmiyorsunuz istediğinizi buluyorsunuz.

Karasu satılık yazlık bahçeli müstakil daire yada denize sıfır yazlık daireler arıyorsanız alternatiflerinide bulmanız mümkün müstakil bir bahçeli ev tercihiniz var ama güvenlik nasıl olacak havuzu temizliği bahçe işleri ve benzerleri işte tam burada site içi yazlık projeler size alternatif oluyor.

Karasuda satılık yazlık

Bu projeler Karasu satılık yazlık piyasasının şuanda ençok tercih edilen projeleri,Kalabalık istemeyen ancak arasıra havuzun tadını çıkarmak isteyenler için satılık yazlık projelerde yer seçimi çok önemli  mesela arkası orman manzaralı olan projeler var yazlık daire seçerken bu cephede seçerseniz hem orman manzaralı hemde havuzlu sitede bir yazlık almış olursunuz.

 

Ve Karasuda satılık yazlık fiyatları ile ödeme koşulları:

Karasuda satılık daire fiyatları prim yapmaya devam ediyor ancak kampanyaları yakalarsanız fırsatlarıda yakalarsınız mesela proje başlangıcında lansman fiyatlarından bir yazlık alırsanız ona göre karınız daha fazla olmuş oluyor ve ödeme seçenekleride daha esnek oluyor 10 bin lira peşinat ile 1+1 bir daire alabiliyorsunuz geri kalanı 24 ay vade ile faizsiz ödeme imkanınız bulunuyor.

Karasu satılık yazlık piyasasını merak ediyorsanız projeleri görmek istiyorsanız hafta sonları İstanbul kalkışlı turlara katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68