Karasu Evleri Satılık Yazlık siteler

karasu evleri

İstanbul’da yaşıyanlar yaz ayları için tatil planları yapıyorlar ve bu planların içinde size bir teklifimiz var Karasu Evleri tatilinizi kendi evinizde yapın hem eğlenin hem kazanın. Hemde senet ile ödeyin siz öderken değeri artsın.

Karasuda satılık yazlık almak için bölgede araştırma yapanlar yeni projeler için bekliyorlar bölgede 32 evler,Akkum,Yalı mahallesi gibi yerlerde yeni siteler inşa ediliyor.Villa konforunu aratmayan bahçeli her balkonda müstakil barbeküleri olan denize yakın ve denize sıfır lokasyondaki siteler satışa açılır açılmaz alıcı buluyor.İçlerinde kafesi , marketi bulunan projelerde normal havuzun dışında çocuk havuzlarıda bulunuyor.Karasu satılık yazlık alacaklar Karasuda satılık daireleri gezmek için bölgeye İstanbul’dan kalkan servislerle gelebilirler.

 

PROJELERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Karasu Satılık Yazlık siteler

Karasu Satılık Yazlık siteler

Karasu satılık yazlık alınacak en iyi yerlerin arasında yer alıyor gezilecek yerleri ,sahil uzunluğu,yaz aylarındaki esintisi nedenlerde birkaçı .Kocaali,Hendek,Ferizli,Kaynarca gibi komşuları olan Karasuda istediğiniz anda bu komşulara giderek tarihi ve tabiat harikası yerleri gezebilirsiniz.

Karasu değerleniyor sadece tatil için değil Karasuda satılık yazlık alırken yatırım içinde artı sağlamış oluyorsunuz geçen yılların satılık daire fiyatlarına bakın ve farkı kendiniz görün birçok kişi    Karasuda satılık daire alırken 2.sinide almak istiyor birinde tatilini yaparken diğerini kiraya veriyor.Karasuda kiralık yazlık arayanlarda oldukça çok.

Daha önceden Karasu satılık arsa arayanlar için müsait bir bölge iken şuan arsa bulmak biraz zor çünkü satılık yazlık talebi oldukça çok ve bu talepleri karşılamak için inşaat şirketleri büyük arsalar almak zorunda haliyle bölgede arsa bulmak eski zamanlara yani önceki yıllara nazaran biraz daha zor.

Karasu Satılık Yazlık siteler .

Karasu Satılık Yazlık siteler .

Karasunun yıldızı neden parlıyor ?

Bu soruya bir çok cevap verilebilir ancak bunların başında tabiki 3.köprü yolunun devamında olan karasuya ulaşımın kolaylaşacağı yani şuan 1,5 saat olan sürenin 50 dakika gibi bir süreye düşmesi bekleniyor.İstanbul’da bir yerden diğer bir yere geçme süresine denk gelen bu mesafe Karasuya talebin başlıca nedenlerinden.

Diğer bir neden Karasuda satılık yazlık alacaklarlar Karasuda yapılan büyük projelere bakıyorlar Karasu Liman Projesi gibi Karasu liman projesi  tamamlandıktan sonra bölgenin çok canlanması bekleniyor sadece ticari olarak değil İstanbul’dan Karasuya tatile gelmek isteyenler için İDO İstanbul-Karasu seferi koyabilir buda planlamalar arasında.

Karasuda satılık yazlık almak işte bu sebeblerden ötürü yatırımcıyı ve aynı zamanda tatilciyi cezbediyor daha birçok faktör var aslında mesela bölgede sadece yazın hayat var kelimesi tamamen yanlış kış aylarında bölgede yaşanıyor evlerde doğalgaz var ısınma problemi yok .Karasuda yakın zamanda istihdam artışı bekleniyor büyük otomotiv firmaları Karasu etrafında fabrika kuracak yer bakıyor.BMC önümüzdeki yıllarda Karasuda fabrika kuracağını açıkladı bile…

Karasu satılık yazlık piyasasını takip edenler bilir son yıllarda Karasu çok değişti ,Karasu sahil parkı ilçeye adeta renk kattı içinde oturma alanları,çocuk parkları,yürüyüş alanları olan sahil parkı devamında çay bahçeleri,restoranlar bulabiliyorsunuz.

Karasu Satılık Yazlık siteler..

Karasu Satılık Yazlık siteler..

Sahilden Şehrin içine doğru  girerken lunaparkı göreceksiniz ve daha bir çok eğlence mekanını,Sahil şeridi boyunca bir çok yeniliğin yapıldığı karasuda dalgakıranların da sayısı arttı ve artmaya devam ediyor sahil boyunca dalgakıranlar çoğalmaya devam ediyor şu sıralar Karasuyu ziyaret etme imkanınız varsa zaten çalışmaları görürsünüz.

Bölgede çok yoğun bir çalışma var etrafınızda Karasudan yazlık almış bir tanıdığınız vardır büyük ihtimalle kendiniz sorun ne zaman kaç liraya almış ve şuan kaç lira değeri var bölgede yatırım yapanlar kendileri söylesinler ve onlardan dinleyin…

Karasuda satılık yazlık almak istiyorsanız ve öncesinde Karasuyu gezmek istiyorsanız kalacak otel,pansiyon yada kiralık yazlık bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68