Karasu Evleri Satılık Yazlık Konutlar Tatil Yaklaştı

karasu evleri karasu satılık yazlık

Bir başka tatil yaşanıyor Karasu’da zaman sınırı olmadan kendi evinizde siz ne kadar kalmak isterseniz.5 yıldızlı otel konforunda evler evet Karasu evleri .

Yaz aylarına doğru ilerlediğimiz Şu günlerde İstanbul’a yakın tatil kentleri de akıllara gelmeye başladı. bunların başında Tabii ki Sakarya’nın Karasu ilçesi gelmekte. Karasu Evleri birçok ailenin yaz aylarında gelip birkaç gün ya da birkaç hafta değil, istediği kadar yaz boyunca dinlenip tatilini geçiren bildiği bir Merkez haline geldi.

Buralardan bir daire sahibi olmak isterseniz kış kampanyalarını senet kampanyalarını kaçırmayın diyebiliriz. Çünkü bu kampanyalar hiç faiz ödemeden vade farkı ödemeden dairelerin izi hemen teslim alarak evinize karasu satılık yazlık dairenize taşına bilirsiniz.

Topraktan olan kampanyalardan ziyade şu anda bitmiş Dairelerde yapılan senetle elden senetle ödeme imkanlarında çok büyük imkanlar tanınmakta daire, fiyatlarının üstüne herhangi bir vade farkı konmadan faiz ödemeden vade farkı ödemeden bu dairelere sahip olabilirsiniz.

Karasu Konutları

İstanbul’a iki buçuk saat gibi bir mesafede olan karasu Kuzey Marmara Otoyolu nun tamamlanmasının ardından, bir saat ya da 1 saat 10 dakika gibi bir mesafeye düşmesi bekleniyor. Bu süre üçüncü köprünün üzerinden hesaplanmakta.

Tabii ki Avrupa Yakası’ndan bu mesafe biraz daha artacaktır, ancak Anadolu Yakasından karasu zaten şu anda ulaşım kolay.

Hem tatil hem de yatırımın adresi olarak bilinen karasu satılık yazlık evler 5 yıl önceki fiyatlara baktığımızda şu anda oldukça değerlenmiş durumda birçok projede, birçok farklı seçeneğin yer aldığı bu muhteşem tatil beldesinde İstediğiniz zaman evinizde tatilinizi gerçekleştirirken site içindeki havuzunuzda serinleyebilir. istediğiniz anda da denize inip kumsalın denizin tadını çıkarabilirsiniz.

https://www.eksioglukarasuyazlik.com

Eğer çocuklu bir aile iseniz İstanbul da çalışıyorsanız ve hafta sonlarını boşsa buralar tam size göre havuzlu güvenlikli bir sitede 1 daire sahibi olursanız hafta sonları siz çocuklarınıza beraber öğrenebilir, Hafta içi de onların burada bırakabilir ve Siz işinize dönebilirsiniz. Böylelikle birkaç gün ya da birkaç hafta değil istediğiniz kadar Kendi evinizde tatilinizi yapabilirsiniz.

Satılık Yazlık Karasu Evleri

Karasu nun birçok bölgesinde sadece denize girmenin dışında eğlenebileceğiniz yerlerde bulunmakta ,Mesela madenderesi ni Gezebilir Acarlar longozuna uğrayabilir ya da Akkum bölgesinde mesire alanlarında ailenizle beraber güzel bir piknik yapabilirsiniz.

Ya da burada bulunan Aqua parklara giderek su kaydırakları ile çocuklar için hazırlanmış şu oyunlarında eğlenebilirsiniz.

28 kilometre boyunca bir sahili olan de bu sahilde plaj kısımlarında yaz aylarında herhangi bir tehlikeye karşı cankurtaranların da görev yaptığını hatırlatalım.

Karadeniz’de Marmara’nın kesiştiği bölgede yer aldığı için denizde zaman zaman dalgalar olabilmekte bunun için dalgakıranlar yapılmıştır zaten ve aynı zamanda daha çok dalga varsa anonslarla bildirilmek de ve önlem almanız sağlanmaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68