Karasu Satılık Yazlık Dikkat Edilmesi Gerekenler

karasu evleri karasu satılık yazlık

Daire seçenekleri arasında aradığınızı bulmanız biraz zor olabilir çünkü seçenek çok alternatif çok ancak Karasu satılık yazlık daireleri seçerken en çok dikkat etmeniz gereken hususlar ile ilgili kısaca bilgiler verelim. ilk olarak bölgenin Deniz korozyonun da olmasından kaynaklanan ve buna göre bir önlem alınarak dairelerin yapılması gerekmektedir. buna rağmen yine de ufak tefek sıkıntılar çıkabilmekte Ve o zaman da karşınızda muhattap bulabileceğiniz bir firmanın bulunması sizin keyfinizin kaçmamasına neden olacaktır.

Karasu’da site içi havuzlu güvenlikli denize sıfır ya da denize yakın bir çok proje bulunmakta Tabii ki bunların yapım aşaması oldukça önemli bir kere deprem yönetmeliğine uygun bir şekilde yapılmış mı bunu kontrol etmek lazım Onun sonrasında kapısından yerde kullanılan Islak zemininden parke seçimi ne kadar hatta bölge deniz bölgesi olduğundan kullanılan boyaya kadar dikkat etmek lazım.

Zaten bu tür ayrıntılara dikkat eden ve bu tür ayrıntıların Sizin için önemli olduğunu düşünen firma size belli bir süre Garanti verir ve bu garanti süresince evinizde olacak. Herhangi bir olumsuz durumdan ötürü Siz sorumlu olmazsınız probleminiz teknik ekip tarafından gelinir ve çözülür.

Karasu Yazlık Satılık Evler

Daire satışı sırasında size söz ve söylenenden ziyade Sözleşmeniz de yazan kurallara bakmanız gerekmektedir Eğer karşınızdaki ciddi bir firmaysa zaten bu garanti süresini sözleşmede de size ibraz eder Yani garanti altına alır.

Buralarda birçok alternatif seçenek var mesela havuzlu güvenlikli site içi denize yürüme mesafesinde olan villa konforlu müstakil konforlu site içi bahçe katları da oldukça tercih edilen daire seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu dairelerden bir tanesini de siz de oturmak isterseniz benim de burada bir evim olsun diyenlerdenseniz. kısa zaman içinde senet kampanyalarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu kampanyalarla faizsiz vade farksız herhangi bir ekstra Ücret ödemeden masraf ödemeden dairenizi hemen teslim şartı ile sahip olabilirsiniz.

%25 peşinat dan sonra geri kalan kısmını elden senetle 36 ay ya da 48 aya kadar elden senetle ödeme imkanı ile bir daire almak gerçekten çok büyük bir avantaj, Çünkü aynı daireyi faizli banka kredisi ile alsanız ortalama 200 bin lira gibi bir faiz ödemek zorunda kalırsanız Bu da bu kampanyanın size kazancının 200 bin lira civarında olduğunu gösteren en net bilgidir.

Karasu Evleri Seçimi

Karasu’nun geneli ile ilgili Bilginiz yoksa kısaca şu konudan da bahsetmek gerekir Karasu’nun en çok bilinen mahalleleri Yalı Mahallesi Liman bölgesi 32 evler ya da Akkum bölgesi diyebiliriz. son zamanlarda adını çok sık duyduğumuz Yenimahalle Bölgesi de Karasu’nun aranan bölgelerinden bir tanesi diyebiliriz şimdi gelen soruların en başında şu var Karasu’nun neresinden bize ayrılalım Karasu satılık yazlık aramasında tercih etmemiz gereken yerler nerelerdir diye sorular gelmekte bunun Aslında en güzel cevabı Sizde saklı.

Çünkü her insanın her ailenin isteği Yaşamak istediği yer farklıdır mesela çok canlı bir yer istiyorsanız 32 evler Yalı Mahallesi civarı seçilebilir Ancak ben biraz daha sakin yaşamak istiyorum derseniz. Akkum Bölgesi’nin üst tarafları ya da Yenimahalle Bölgesi sizin için iyi bir alternatif olacaktır Bu sizin buraya gelip kendi seçiminizi yapmanız ile alakalı bir durum olarak sonuçlanabilir.

Karasu’da Biraz önce de bahsettiğim gibi en çok avantajı dönemler senet kampanyalarının olduğu dönemler diyebiliriz. Çünkü Bu dönemlerde alacağınız Dairelerde herhangi bir ekstra faiz ödemeden daire sahibi oluyorsunuz Mesela diyelim ki kampanyalar bittiğinde, Kredi ile daire alan birisi aynı daireye faiz ödemek zorunda kalıyor hem de uzun vadelerde 200 bin lira civarında faiz ödemek zorunda kalabiliyor Bu da alırken kazanmak için senet kampanyalarını yakalarsanız büyük bir kar etmiş olursunuz anlamına geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68