Karasu Satılık Yazlık Evleri Neden Tercih Ediliyor.İşte Sebebleri

karasu evleri

Birçok sebeb sayılabilir ancak enleri sıralayacak olursak.

Yaz aylarında İstanbul’da sıkılanlar kendilerine yeni bir soluk arıyorlar.İstanbula en yakın yerlerden biri Karasu.

28 Km uzunluğundaki plajı tabiki ve kumsalı.

Daha birçok sebeb sayabiliriz Karasu Satılık yazlık hakkında .

2019 yılının ilk günlerinde şimdiden Yaz ayları planları yapılırken akla gelen yerlerden lki İstanbul’a yakınlığı ile bilinen Karasu satılık yazlık evleri gelmekte. Genellikle istenen insanların gönüllerinde ki yazıklar denize sıfır villa tarzında bahçeli evler olmakta ancak bu tür evlerden ziyade site içi havuzlu güvenlikli daireler daha çok tercih edilmekte Beğenilmekte.

Son zamanlarda özellikle senet kampanyalarıyla Karasu’da birçok aile daire sahibi oluyor.

mesela Ekşioğlu İnşaat bünyesinde yapılan senet kampanyalarında şu anda 2 artı 1 dairelerin çoğunda belli bir peşinat dan sonra kalan kısmına faizsiz vade farksız 48 aya kadar elden senet yapılmakta.

Bazı projeler de 2 artı 1 dubleks daireler dedi 60 ay elden senet yapılmakta dairelerin fiyatları değişmeden bu senet kampanyaları yapılmakta.

Mesela sizin beğendiğiniz daire 200.000 TL ise 50 bin TL peşin verdikten sonra kalan kısmını 48 ayda ödeyebiliyorsunuz ve rakam değişmeden.

Karasu Satılık Yazlık Kriterleri

Aynı daireyi banka kredisi çekerek alsanız bu fiyat neredeyse iki katına çıkmadı Bu da size neredeyse 1 daire kadar maliyet çıkarmakta.

Ancak bu şekilde herhangi ekstra bir Ücret ödemeden faiz ödemeden vade farkı ödemeden dairenizi hemen teslim alabilirsiniz aynı zamanda ipotekli bir şekilde tapunuzu da üzerinize geçirebilirsiniz.

Karasu’nun birçok bölgesi var mesela mail olarak merak edenler için Akkum Mahallesi Yenimahalle Yalı Mahallesi gibi ya da üniversite bölgesi denilen 32 evler buraların hemen hemen hepsini de havuzlu güvenlikli site içi evler daireler bulmanız mümkün.

Karasu satılık yazlık dairelerinde Siz de yaz tatilinizi geçirmek istersiniz şimdiden plan yapabilirsiniz şu anki fırsatlarla şu anki ödeme koşullarıyla uygun koşullarda bir daire sahibi olabilirsiniz.

Geçmiş yıllarda buralara geldiyseniz her zaten az çok Bilginiz Vardır her geçen gün her geçen yıl değerlenen gelişen değişen bir yer olan Sakarya Karasu bundan sonraki yıllarda da gelişme devam edecek bir yer olarak gözükmekte.

özellikte Karasu Denizköy civarında yapılan yatırımlar bölgeyi Hareketli bir hale getirmiş durumda Karasu Limanı ve  Denizköy’de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından temeli atılan BMC savunma sanayi fabrikasının bölgeye istihdam sağlaması ve bölgeyi geliştirmesi buraların daha da değerlenmesini sağlamakta.,

Neden Karasu Evleri

Aynı zamanda yine en büyük projelerden bir tanesi olan İstanbul’dan başlayan ve Karasudan geçen Kuzey Marmara Otoyolu projesi ile birlikte şu anda iki buçuk saat 3 saat süren Karasu, ortalama 1 saat ya da bir buçuk saat gibi çok kısa bir sürede düşecek.

Bu da zaten gölgenin ilerleyen zamanlarda İstanbul’a bu kadar yakınlaşması ile değerleneceğinin göstergesi olabilir.

Peki Karasu’nun tatil belgesi olmadaki özelliklerinin var Kısaca bunlardan bahsederim Sakarya Karasu 28 kilometre Plajı ile kumsalı ile zaten yüz binlerce kişiyi ağlayabilen bir kapasiteye sahip.

yaz aylarında mavi Bayraklı Plajı da cankurtaranlar görev yapmakta aynı zamanda sadece Denizi değil tabiat harikaları ile da Sakarya Karasu gezilmeye görülmeye değer yerlerden bir tanesi mesela Maden Deresi Acarlar Longozu buraya gelenlerin mutlaka görülmesi gereken yerlerden bir kaçı.

İstanbul’un arka bahçesi olarak bilinen bu bölgeden Sizde bir daire almak isterseniz Karasu satılık yazlık projeleri ne bakmak ve bu bölgede bir yatırımım olsun hem de aynı zamanda tatil yapmak istediğim zaman da kendi evimde tatil yaparım diyenlerdenseniz buraları gezmenizi görmenizi tavsiye ederiz.

Sakarya’nın bir ilçesi olan Karasu aynı zamanda birçok komşu ilçede yakınlığı ile bilinir mesela Karadeniz Ereğli Düzce Akçakoca gibi diğer ilçelere de oldukça kısa mesafede bulunmaktadır. Karasu en çok alebi İstanbul’dan görmektedir havalar ısındığında yaz aylarında buralara gelirseniz zaten bu kalabalığı Bu ilgiyi Siz de göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;

 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68