Karasu Satılık Yazlık 2019 Yılında Bir Eviniz Olsun

Karasu-satilik-yazlik

Karasu satılık yazlık lüx evler içerisinde bir yazlık alma düşüncesinde iseniz sizleri direk olarak lüx yaşam dostu olan yazlıklarımızı görmeye götürmekteyiz. Hiçbir zaman müşterilerine kandırma politikası uygulayan bir işletme olmamış olmamız ve dürüstlük ilkelerimize bağlı olmamız sebebi ile müşterilerimiz tarafından tercih edildiğimiz bir gerçektir. Sizleri tüm dairelerimizi dolaştırıp sonunda bütün yazlıklarımıza götürmek yerine amacınıza daha kolay bir şekilde ulaşmanız için ve aklınızın çok daha fazla karışmaması için amaçlarınız doğrultusunda hareket etmekteyiz. Firmamızın bu tutumu genel olarak beğenilmekte ve işletmemizin tercih edilmesine sebep olmaktadır. İnşaat şirketleri arasında gerçek manada insanlar üzerinde güven aşılayan bir firma olmamız sebebi ile geniş bir çevre tarafından tanınmaktayız.Projelerimizi sizlerden gelen talepler doğrultusunda değerlendirmekteyiz

karasu satılık yazlık

Karasu Yazlık

Karasu satılık yazlık sağlam evler yüksek katlı olarak yaptığımız yazlık sitelerde bulunmakta olup, iki üç katlı yazlık dairelerin bulunduğu sitelerimizde bulunmamaktadır. Bu sebeple müşterilerimize öncelikle bu durumun açıklamasını yaptıktan sonra dairelerimizi göstermekteyiz. Mesela bahçeli yazlık tercihinde bulunan kişilerin büyük bir çoğunluğunu İstanbul civarında yaşayanlar oluşturmaktadır. Artık İstanbul’un kalabalıklığından sıskılmış ve orada yaz aylarında durmak  istemeyen kişiler karasu satılık yazlık evleri tercih etmektedirler. Binaların yüksek katlı oluşları çok önemli olmamaktadır zaetn en yüksek 4 kalı binalar vardır.Yatırım amacı ile yazlık satın alanların bir bölümü de yine bahçeli yazlıklarımızı tercih etmektedir. Sonuç itibari ile satışını gerçekleştirirken bahçeli kavramını öne sürerek müşterilerini çekmek isteyen yatırımcı bu hususa önem vermektedir.

karasu satılık yazlık

Karasu Konut Seçenekleri

Karasu satılık yazlık Dayanıklı evler üzerinde yaptığımız proje çalışmaları sebebi ile halen daha yapımı devam etmekte olan projelerimiz üzerinden daire satın alan kişiler olduğunu söylemekte de yarar görmekteyiz. Sonuç itibari ile bir sezonda bitip, kullanılabilir hale getirilen yazlık konutların inşaat halindeki satış fiyatlarının daha düşük olması sebebi ile uygun fiyatlı daireleri birçok kişi satın almak istemektedir. İnşaat firması olarak inşaat sektöründeki ismimizi ve namımızı en iyi şekilde duyurmak için yaptığımız tek şey müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar gerçekleştirmektir. Rakiplerimiz arasında ön plana çıkmamızın da yegâne sebebi güvenilir bir işletme olmamızdan geçmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68