Karasu Evleri Ekşioğlu City,Gardenya,Yeşil Vadi,Melis Evleri

Karasu evleri

Karasu Evleri Ekşioğlu İnşaat farkıyla yıllardır sizlerin hizmetine sunulmakta birçok farklı Kriter göz önüne alınarak inşa edilen Arge çalışmaları tercihlere göre düzenlenen bu evlerde yaz aylarında güzel bir tatil geçirebilirsiniz Kendi evinizde Otel konforunda bir tatil yapmak istiyorsanız Ekşioğlu Karasu evlerini Tercih edebilirsiniz.

Yeşil Vadi bir ile başlayan Yeşil Vadi serileri şu anda Yeşil Vadi 7’ye kadar gelmiş durumda aynı zamanda Gardenya evleri üniversite bölgesinde bulunmakta Ve doluluk oranı en üst seviyelerde olmakla birlikte yine aynı bölgede Huzurkent sitesi Güven Sitesi gibi Ekşioğlu imzasını Taşıyan evler rağbet görmekte.

Karasu evleri sadece yaz aylarında değil kış aylarında da kullanabileceğiniz dairelerdir Çünkü Karasu’da yıllardır doğalgaz kullanılmakta ve kışın ısınma problemi olmadığı için rahatça kullanabilirsiniz.

Ekşioğlu Karasu Evleri

Ekşioğlu Karasu evleri denilince akla gelen Yeşil vadi evleri,Gardenya,Melis evleri,Ekşioğlu City,Hasan Ekşi konakları,Göl evleri gibi birçok proje gelebilir bu projelrede şuanda hemen hemen tam doluluk oranı vardır.Kış aylarına nazaran yazın daha çok aile yaşamakta Karasu’da.Plaj uzun uzadıya dolu şezlong olmayan yer zor bulunuyor.Havuzlu güvenlikli içinde market kafeteryası olan site içi konseptlerde olan bu daireler sizlere konforlu bir yaşam sunuyor.

Aynı zamanda tatilinizi yaparken sizlere yatırım olarakta katkı sağlıyor almış olduğunun gayrimenkuller,konut yatırımı Karasu’da en çok tercih edilenler arasında diyebiliriz.

Zaten son yıllarda sadece yaz aylarında değil kış aylarında da tercih edilen bir kent olan Karasu’da İstanbul’un kalabalığından sıkılmış ve buraya yerleşmiş birçok insan bulunmakta.

Sessizliğin sakinliği Merkezi konumu rayı hem yaz Hem de kış aylarında Yaşanacak bir yer haline getirmiş bulunmakta İstanbul’da evi olan ve aynı zamanda orada da yaşayan aileler için kışın Karasu’da yaşamak çok da problem değil İstanbul’da işiniz olduğunda şu anda iki saat iki buçuk saat gibi bir sürede ulaşabiliyorsunuz Tabii ki bu Kuzey Marmara Otoyolu’nun açılmasının ardından çok daha kısa bir seyahat yolculuk mesafesi olarak karşınıza çıkacak.

Karasu Satılık Yazlık Senet Fırsatları

Karasu satılık yazlık daireler şu aralar Ekşioğlu Karasu kampanyalarıyla elden senetle faizsiz vade farksız hemen teslim şekilde alınabilmekte bu kampanyalardan faydalanmak için hafta sonu düzenlenen ücretsiz turlara katılabilirsiniz kampanyanın detayları hakkında iletişim bölümünden bilgi alabilirsiniz.

Genel olarak bilgi vermek gerekirse herhangi bir dairenin yüzde 25’ini peşin verdikten sonra geri kalan kısmını 48 ay ya da bazı projelerde 60 aya kadar elden senetle ödeme bilmektesiniz ve bu daireler anahtar teslim bugün oturabileceğiniz evler diyelim ki peşinat dan sonra taksitler çok geldi bu sefer taksitleri azaltarak kalan kısmını 1 yıl sonraya ara ödeme koyabiliyorsunuz ve bu şekilde yine de daireyi alabiliyorsunuz aynı zamanda dairelerin tapuları hazır olduğu için ipotekli bir şekilde tapunuzu da üzerinize alabilmektesiniz.

Hem yaz aylarında tatilinizi Kendi evinizde yapın hem de aynı zamanda bir gayrimenkulünüz olsun Ve bunu da faizsiz vade farksız elden senetle alın aynı zamanda yaz aylarında tatil programları tatil planları kafanızı meşgul etmesin Kendi evinizde istediğiniz gibi havuzlu güvenlikli site içi denize yürüme mesafesinde olan ya da denize sıfır olan Bahçeli güvenlikli rahat yaşayabileceğiniz konforlu bir tatil hem de ekstra hiçbir Ücret ödemeden alacağınız evde güzel bir zaman geçirebilirsiniz.

İstanbul’dan oldukça çok rağbet gören yaz aylarında yüz Binlerce tatilcinin yüz binlerce ailenin Akın ettiği Karasu sadece Denizi ile kumsalıyla mavi Bayraklı Plajı ile ünlü değil aynı zamanda yeşili ile doğasıyla temiz havasıyla da oldukça meşhur gezilecek yerler olarak Maden Deresi Acarlar Longozu gibi turistik mekanları bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68