Karasu Satılık Yazlık Faiz Yok Taksit Var

ekşioğlu karasu

Yaz tatillerinin Gözde mekanlarından biri olan Sakarya Karasu yeni sezona yeni projelerle yeniliklerle girmeye hazırlanırken şu sıralarda Karasu satılık daire ilanlarında senet kampanyaları göze çarpmakta. Birçok ailenin kendi tatilini kendi evinde yapmasını istediğini söylediğini duymaktayız bunun hayata geçtiği yerlerden biri de Karasu. Karasu satılık yazlık Dairelerde farklı kampanyalarla uygun fiyat ve faiz ödemeden elden senetle daire sahibi olabilirsiniz.

1+1 ,  2+1 ya da geniş aileler için dubleks seçenekleri ile birçok kriteri karşılayacak olan site içi havuzlu güvenlikli denize yakın ya da denize sıfır olan bu evleri görmek için bir gününüzü ayırmanız yeterli.

Daha çok denize sıfır bahçeli villa konforlu müstakil tarzı evler istense de site içi bahçe katları bu arının özellikleri içinde barındırmakta ve bu daireler en çok tutulan daireler arasında yer almakta ödeme kolaylıklarıyla yüzde yirmi 25 peşinat dan sonra kalan kısmını elden senetle 36 ay 40 ay ya da bazı projelerde 48 ay gibi sürelerde faizsiz vade farksız ödeyebiliyorsunuz.

Karasu Satılık Yazlık Senetli Daireler

Daireler bitmiş anahtar teslim bugün oturabileceğiniz tapusunu bugün ara alabileceğiniz evler ve yaz kış Kullanıma uygun doğalgazlı dairelerdir.

İstanbul’da yakınlığı ile bilinen Sakarya Karasu’nun Çok yakında faaliyete geçmesi beklenen Kuzey Marmara Otoyolu’nun ardından çok çok daha yakınlaşması beklenmekte. Bu yolun açılmasının ardından Sakarya Karasu’ya daha çok rağbet olunca gözükmekte beraber fiyatları da etkisinin olması beklenmekte.

Aradığınız kritere göre bir daire bulmak için biraz araştırma yapmanız gerekebilir Buradaki en çok tutulan daire seçenekleri arasında yer alan 2 artı 1 daireler en çok satılan Karasu satılık yazlık ilanları arasındakiler diyebiliriz.

Karasu’da şu anda birçok proje hazır da bulunmakta bu projelerle birlikte Karasu daha da güzelleşecek değişecek ve değişecek özellikle Karasu Sahil Park projesinden sonra neredeyse kentin çehresini değiştirdi diyebiliriz.

Geçtiğimiz senelerde mavi bayrak alan plaj ında yaz aylarında cankurtaranlar da görev yapmakta kumsalı tamamen sarıkum olup taş veya çakıl bulunmamakta.

Karasu Evleri Fırsatları

Sahil tarafının plaj en üst tarafında paralel bir yerleşim olmakta ve arkasında evlerden sonra yeşil alanlar başlamaktan yani Karasu sahibinden arkanıza doğru baktığınızda kocaman bir orman ve aynı zamanda fındık bahçelerini görmektesiniz Bu da burada havanın ne kadar temiz olduğunu bir başka göstergesi olarak karşımıza çıkmakta.

Karasu Evleri Yalı Mahallesi Akkum Aziziye gibi birçok 32 evler gibi farklı mahallelerde muhitlerde bulunabilmekte son zamanların yeni gözdelerinden biri de Yenimahalle olmakta Bunun sebebi de Yeni mahallede Sakarya Nehri’nin denize döküldüğü yerde Butik çay bahçelerinin gölün üstünde oturup kahvaltı yapabileceğimiz yerler bulunmakta

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68