Ekşioğlu Karasu Satılık Yazlık Tatil Evleri

karasu satılık yazlık
Karasu’nun bir çok bölgesinde bulabileceğiniz havuzlu güvenlikli site içi daireler Ekşioğlu Karasu kampanyalarıyla sizlere uygun ödeme imkanları sunmakta.
Karasu da benim de bir evim olsun diyenlerdenseniz elden senet kampanyalarıyla buradan bir daire sahibi olabilirsiniz aradığınız kritere göre birçok seçeneğin yer aldığın farklı lokasyonlarda farklı sitelerde daireler bulmanız mümkün.

Karasu satılık yazlık fiyatları yıl geçtikçe artış göstermekte Tabii ki bölge değerlendi için arsa fiyatları da yükselmekte bu da daire fiyatlarını yansımakta aynı zamanda bölgeye yapılan yatırımlar ve bundan sonra yapılacak olan projeler de buraya yatırım yapmak isteyenleri heyecanlandıran bir başka faktör.

Denize yakın ya da denize sıfır konumdaki farklı birçok proje mevcut ve Bu projelerden siz Dilediğiniz daireyi seçebiliyorsunuz yani sabit bir lokasyon ve sabit bir daire söz konusu değil Siz kendi isteğinize göre geziniz dairelerden içinize sineni beğendiğinizi seçiyorsunuz.

Genellikle 2 oda 1 salon daireler tercih edilmekle beraber büyük daire seçenekleri de mevcut geniş aileler için 2 artı 1 dubleks daireler de gayet mantıklı bir tercih olarak görünüyor.

28 kilometre kumsalı Plajı ile adından oldukça çok söz ettiren karasu da yaz sezonunda cankurtaranlar da mavi Bayraklı karasu plajı nde görev yapmakta.

Kumsalına gelince çakıl taşı bulamayacağınız sarı kumdan oluşan kumsalında yaz aylarında boş yer bulmak oldukça zor gözükmekte Bunun sebebi bölgeye olan rağbet.

Yaz aylarında yüz binlerce kişiyi ağırlayan karasu da Hem tatil hem yatırım diyenlerdenseniz özellikle senet kampanyalarını tavsiye ederiz Bu kampanyalarda belirli bir peşinat verildikten sonra kalan kısmını eşit taksitlerle faiz olmadan vade farkı olmadan ödüyorsunuz ve dairenizi hemen teslim alıyorsunuz.

Kendi evinde tatil yapmak isteyenler için güzel bir alternatif olan bu kampanyalardan yararlanmak için bölgeye ziyaret edebilir kampanyalar hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Yeşil alanı bol içinde sosyal aktiviteler düşünürmüş denize yakın birçok seçeneği içinde barındıran Bu evler sizlerin beğenisine sunulmuş durumda.

Ister sadece yaz aylarında ister hem kış hem de yaz aylarında kullanabileceğiniz bu evlerde doğalgaz olduğu için rahatlıkla sezon ayırt etmeksizin evinizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68