Karasu Satılık Yazlık Senetle Vadeli Ödeme Sistemi

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık 36 ay vadeli ödeme sistemi ile artık yazlık konutlarınızın taksitlerini çok daha kolay ödemeniz mümkün olmaktadır. Peşin alım gücüne sahip olmayan birçok kişi taksitle yazlık sahibi olmak istemektedir. Taksitler uygun ve ödeme koşulları cazip değilse de birçok kişi satılık yazlık almaktan vazgeçmekte ve yine rutin olarak tatillerinde günlük dairelerden kiralayarak kaldıkları gün sayısı kadar ödeme yaparak tatillerini sonlandırmaktadırlar. Ancak sonuç itibari ile kiralık hiçbir daire size kendi evinizin rahatlığını vermeyecektir. Kiraladığınız yazlığın sahibinin belirli kuralları olacaktır. Misafir kabul etmemenizi, kalabalık bir aile olmamanızı dile getirecektir. Bu da bir tatilci için en can sıkıcı olaydır.

Karasu satılık yazlık 36 ay vadeli ödeme sisteminde yazlık almak istediğiniz zaman bir telefon kadar yakın olan şirketimize ulaşım sağlamanız yeterli olacaktır. Vadeli olarak ödeme sistemine ait olan yazlıklar daha çok rağbet görmektedir. Bu sebeple projelerimizde bulunan vadeli satışlarımız her yıl bir kat daha artmaktadır. Günümüz koşullarında peşin alım gücünün git gide düşmesi sebebi ile taksitli alımlarda artış olmaktadır. Bu sebeple firma olarak bizler de yazlık sahibi olmak isteyen herkese kolay ödeyebilecekleri planları sunmaktayız. Bazı alıcılar çok fazla taksit istemediklerini dile getirmektedir. Bu gibi durumlarda 36 ay vade olan maksimum taksit sayısını 24 hatta 12 aya kadar da düşürebilmekteyiz.

Karasu satılık yazlık 36 ay vadeli ödeme sistemi hususunda en iyi bilgiyi firmamızdan edinmeniz mümkündür. Sonuç itibari ile amacımız her daim müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutmak olduğu için müşterilerimizin taksitli ödeme imkânı olan projelerimizi görmek istediklerinde gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Uzman bir ekibe sahip olan bir işletme olarak inşaat sektörünün birincisi olma yolunda hızla ilerlediğimiz şu günlerde ekibimize daha fazla önem vermekteyiz. Bir firmada çalışanların mutlu olması demek, firmanın gelişimini daha hızlı bir şekilde sağlaması demektir. Mutlu çalışanlar her daim mutlu müşteriler ile de doğru orantılı olmaktadır. Bu sebeple işletmemizin önceliklerinden bir diğeri de çalışanın mutlu ve huzurlu bir ortamda çalışmalarını sağlamaktır.

Karasu evleri dubleks fiyatları hususunda çok yüksek olduğunu düşünenler bu yazımızdan sonra fikirlerini değiştirecektir. Karasu merkez, plaj, 32 evler, Akkum mahallelerinde bulunan projelerimizde bütçenizi çok da zorlanmadan satın alabileceğiniz dubleks dairelerimizi görmenizi tavsiye etmekteyiz. Sizlerin rahat ve huzuru firmamızın önceliğidir. Dubleks dairelerin tercih edilmesindeki ana sebep ev sahibin kendine ait bir kullanım alanına sahip olmak istemesidir. Bunun haricinde bahçesine kuracağı bir salıncakta keyifle kahvenizi yudumlayabilir, çocuklarınızı güven içerisinde büyütebilirsiniz. Dilerseniz yazlık, dilerseniz de kışlık olarak kullanabileceğiniz dubleks dairelerimiz birbirinden farklı ölçülere ve özelliklere sahiptir. Karasu’ya doğalgazın gelmesi ile artık nerede ise doğalgaz tesisatı döşenmemiş ev bulunmamaktadır. Dubleks dairelerinizde de bu sayede ısınmayı dert etmeden oturabilirsiniz.

Karasu evleri dubleks fiyatları 199.000 TL den başlayıp bulunduğu muhite göre daha az ya da daha çok olabilmektedir. Fiyatları etkileyen bir diğer unsur ise dubleks konutların metrekare ölçüleridir. Kimi dublekslerimiz düşük yüz ölçümüne sahip iken, kimileri ise 5 kişilik bir ailenin rahatlıkla yaşabileceği durumdadır. Ebeveyn banyosu, balkonu, terası, bahçesi ile yaşamaya değer dubleks dairelerimizden bir tanesine sahip olmak istediğiniz her an sizleri de satış ofislerimize beklemekteyiz. Hafta sonlarına özel turlarımıza ücretsiz olarak katılım sağlayarak satış sorumlusu arkadaşlarımızın eşliğinde gönlünüze göre dairelerimizi gezebilir, nihai kararınızı bu şekilde de verebilirsiniz. Dubleks yazlıklarımızın bir bölümü havuzlu olup, havuz keyfine düşkün olanlar için ideal yapıdadır.

Karasu evleri dubleks fiyatları normal bir kat dairesi ile kıyaslandığında çok yüksek değildir. Eğer “ben toplu bir sitede oturmak istemiyorum” düşüncesinde iseniz gelin sizleri de dubleks sahibi yapalım. Dubleks tercihlerinizde her daim uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleri ile yanınızda olmaya devam etmekteyiz. Yılların tecrübesini konut projelerine yansıtmış olan bir firma olarak inşa ettiğimiz tüm daireler konusunda sizi temin etmekteyiz. Sorunsuz ve bir ömür yaşam süreceğiniz dubleks dairelerimizin fiyatlarını görmek, daire özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istediğiniz her an bizi arayabilirsiniz. İletişim numaralarımız web sitemiz üzerinde mevcut olup, web sitemizde bulunan online müşteri temsilcilerimiz ile de irtibat kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68