Ekşioğlu Karasu Projeden Karasu Satılık Yazlık Fırsatları

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu Karasu projeden satılık yazlıklar bitmiş yazlıklara nazaran daha uygun ödeme koşullarıyla uygun fiyatlarda satılmaktadır. Projeden ev satın almak birçok kişiye başlarda sıcak gelmemektedir. Ancak örnek daireler görüldükten sonra projeden yazlık satın almanın avantajlarından yararlanılmak istenmektedir. Bu sebeple sizlere tavsiyemiz projelerimizde bulunan yazlık konutlarımızı görmeden karar vermemenizdir. Yazlık konut projelerimizde yer alan konutlarımız içerisinden size en uygun daireyi seçebilmek için kataloglarımızı inceleyebilirsiniz. Kataloglarımızda yer alan yazlık konutlarımızın kat planları, daire planları ayrıntılı bir şekilde belirtilmektedir. İhtiyacınıza uygun metrekare özelliğinde istediğiniz yazlık konutlar üzerinden proje satış fiyatlarını görüşmek üzere satış ofislerimize gelebilirsiniz.

karasu evleri ekşioğlu karasu

Karasu satılık yazlık tercih noktasında son yıllarda artış göstermektedir. Sonuç itibari ile yapı sektöründeki tutumumuzu bilen müşterilerimiz başladığımız projeleri kısa bir süre içerisinde teslim edeceğimizi bilmektedir. Projeden yazlık satın alıp aylarca, yıllarca kimseyi bekletmemekteyiz. Malzeme yok, usta yok, hava koşulları kötü gibi bahanelerin altına sığınan inşaat firmalarından işletmemizi ayıran en önemli özelliğimiz de budur. Sonuç itibari ile başlanan bir işin kısa bir süre içerisinde tamamlanması hem şirketimiz adına hem de konut sattığımız müşterilerimiz adına önemli bir husustur. İnşaatları ne kadar kısa süre içerisinde tamamlarsak o kadar kısa sürede tarafımıza maddi geri dönüşleri gerçekleşmektedir. Müşterilerimiz de beklemedikleri kadar kısa bir süre içerisinde yazlıklarına sahip olarak, ister kiraya vermekte, ister kendileri tatillerinde kullanmaktadırlar.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Ekşioğlu Karasu projeden satılık yazlıklar eğer kış döneminde başlayıp, yaz döneminde teslim edilecek konutlar ise daha fazla tercih edilmektedir. Yaz geldiğinde başkalarına para kazandırmak yerine gönüllerince harcama yaparak tatil yapmak isteyenler kış sezonunda yazlık satın almaktadırlar. Bu satışların büyük bir çoğunluğu da projeden satılık olan yazlıklar üzerinedir. Yaz dönemi cıvıl cıvıl olan Karasu’da eğlence mekanlarında, restoranlarda rahat bir bütçe ile harcama yapmak yerine ev taksidi ödemek kimsenin işine gelmemektedir. Sonuçta bütün yılın yorgunluğunun atılacağı kısa bir dönemi herkes rahat bir bütçe ile geçirmek istemektedir. Bu sebeple işletmemize geldiğinizde sizlere de tavsiyemiz kış sezonunda başlamış olan yazlık projelerimize göz atmanız olacaktır.

Karasu satılık yazlık satışları yıl içerisinde her dönemde gerçekleştirilmektedir. Kampanyalı satışlarımızı takip etmek istiyorsanız web sitemizi sürekli olarak ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Web sitemiz üzerinde bulunan projelerimiz, hangi projelerimizin kampanyalı satışlara dâhil olduğu hususunda bilgi sahibi olmanız mümkün olmaktadır. Kampanya kapsamına dâhil olan dairelerimizden birine sahip olmak için ise tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan tarafımıza ulaşmak olmalıdır. Aksi takdirde kampanya zamanımızı geçirmeniz halinde bir sonraki kampanyaya kadar beklemek durumunda kalabilirsiniz. Sizler için huzurlu bir tatilin kapılarını aralamayı hedefleyen firmamız uygun ödeme koşullarına sahip olan yazlık dairelerimizi kampanya dâhilinde satışa sunmaktayız.

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu Karasu kampanyalı satışlar ile ilgili turlarımıza katılmanız halinde de detaylı bilgi sahibi olacağınıza emin olabilirsiniz. Ücretsiz turlarımız ile Karasu’ya gelerek gerek kampanyalı gerekse kampanyası bitmiş olan yazlık dairelerimize göz atabilirsiniz. Yazlıklarımız bulundukları çevreye göre fiyat değişikliği gösteren türdedir. Ayrıca yazlık dairelerimizin konumu, oda sayıları da fiyatları etkileyen bir diğer unsur olarak karşınıza çıkmaktadır. Yazlık daire satışları hususunda yeterli bilgiye sahip olmayan satış personelleri ile çalışmamaktayız. Bu konuyu sizlere özellikle belirtmeyi uygun görmekteyiz. Sonuç itibari ile sizlerin merak ettiğiniz tüm konuları hiçbir tereddütte kalmayarak cevaplayacak tecrübeli kişiler bünyemizde çalışmaktadır. Siz uzman görüşlerinden faydalanarak en uygun yazlık daireyi almak istersiniz, tecrübesiz bir satış danışmanı sizlere yanlış yönlendirmelerde bulunur. Bu durumda aklınız iyice karışacak belki de yazlık almaktan dahi vazgeçeceksiniz.

Ekşioğlu Karasu kampanyalı satışlar normal bir dönemde yapılan satışlardan çok daha uygun olmaktadır. Uygun bir fiyatla yazlık sahibi olup, yaz tatillerinizi keyifle geçirmek sizin elinizdedir. Kampanya süresi geçti diye üzülmenize gerek yoktur. Sadece biraz daha sabır göstererek bir sonraki kampanyamıza katılabilirsiniz. Kampanya zamanlarımızı takip ederek, firmamız ile sürekli iletişim halinde kalmanız halinde büyük avantajlara sahip olabileceğinizi unutmamalısınız. Avantajlı faiz oranları, satış fiyatları sayesinde belki de normalde satın alabileceğiniz daire fiyatlarının yarısına yazlık satın alabileceksiniz. Deniz esintisi eşliğinde kampanya kapsamında sahibi olduğunuz uygun fiyatlı yazlıkların tadına varmak istediğiniz her an firmamıza ait satış ofislerinde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68