Karasu Satılık Yazlık Fiyatları Lüx Daireler

karasu evleri

Karasu Satılık yazlık fiyatları ne kadar? Yazlık almak kolay mı? Diye düşünüyorsanız gelin bu yazımızı sonuna kadar okuyun. Karasu yazlık satın almak için en ideal yerleşim yerlerinden birisidir. Özellikle yaz aylarında cıvıl cıvıl olan, birçok kişinin akın akın geldiği bu tatil yöresinde yaz tatilinizin belirli bir süresini geçirdiğinizde ne demek istediğimizi daha iyi anlamış olacaksınız. Yazlık ev fiyatları oldukça değişken olup, sıfır dairelerde dahi 2+1 70 m2 civarında bir daireyi 139.000 ila 199.000 başlangıç fiyatlarına bulmanız mümkün olmaktadır. Bu bahsettiğimiz fiyatlar genel olarak oturulmuş ve kullanımından vazgeçilerek emlak ofislerine satışa verilmiş olan yazlıklardır. Bir de Karasu’da daire inşa edip satışını yapan firmalar bulunmaktadır. Bu firmalardan bir tanesi de sahibi olduğumuz işletmedir. Her bütçeye ve her aile nüfusuna uygun daire seçeneklerimiz ile zorlanmadan kolaylıkla ödeyebileceğiniz yazlıklara sahip olmak artık hayal değil.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Konut Kriterleri

Karasu Satılık yazlık fiyatları konusunda kısa bir araştırma yapmanızı tavsiye ederiz. Firmamız tarafından satışa sunulan dairelerin civarda bulunan diğer inşaat firmaları ve emlakçılardan daha düşük fiyatla satıldığını görmüş olursunuz. Her yıl yaz yaklaşırken nerede dinlenmeye çekilsem derdine bir son verip Karasu’da nezih bir tatil yapabilir, dilediğinizce denizin keyfini çıkarabilir, Karasu’da bulunan aqua park gibi eğlence mekânlarına çocuklarınıza götürerek eğlendirebilirsiniz. Kiralık olarak tuttuğunuz daireleri süre sonunda boşaltma derdiniz olacaktır. Hele ki rahat ettiğiniz bir daire ise bir sonraki tatilinizde de böyle bir dairede konaklamak isteyeceksiniz. Ancak malumunuz yaz aylarının kalabalık olması, yazlıkçıların yoğun olması sebebi ile aynı daireyi kiralayamama riskiniz bulunmaktadır. Bu riski yok etmek adına alınacak en doğru karar uygun yazlık ev fiyatlarından yararlanarak daire satın almaktır.

karasu satılık yazlık

Manzaralı Karasu Satılık Yazlık Evler

Karasu Satılık yazlık fiyatları dairelerin 1+1,2+1,3+1 olmasına, dubleks olmasına, site içerisinde güvenlikli olmasına, kullanılan inşaat malzemelerinin fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bütçenize uygun bir yazlık daire satın almak istiyorsanız satış ofislerimizi her daim ziyaret ederek fikir sahibi olabilir, kataloglarımızda bulunan dairelerimizi görebilirsiniz. Dairelerimizi yakından görmek istediğiniz zaman da satış temsilcisi arkadaşlarımız eşliğinde dairelerimizi görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68