Karasu Satılık Yazlık İnşaat Firmaları

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık inşaat firmaları arasından hangisinden konut alabilirim diye düşünürken birçok kişinin kendisini firmamızda bulduğunu söylersek abartmamış oluruz. Firmamız hem inşaat sektöründe hem de Karasu’da hızla yayılan projeleri sayesinde tanınmaya devam eden bir işletmedir. İnşaat firması olarak irili ufaklı ya da büyük çapta birçok rakibimizin olduğu bu bölgede konut satışı gerçekleştirmek de sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Firmamızın ismini duyanların büyük bir çoğunluğu güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan bir firma ile çalışmak istedikleri için bizi tercih etmektedirler. Sözünün eri olan bir işletme olarak, sizlere belirttiğimiz konut satış fiyatları hususunda başta ne söylediysek söylediğimiz sözlerin her daim arkasında olmamızla bilinmekteyiz.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Bahçeli Müstakil Karasu Satılık Yazlık Evler

Karasu satılık yazlık inşaat firmaları içerisinde en çok satış kapasitesi firmamızda bulunmaktadır. Karasu’ da proje bazlı satışlarda ön plana çıkan firmaların başında gelmemiz, şirketimizin çok eski yıllara dayanan inşaat şirketi olma özelliği sayesinde tercih sebebi olmaktayız. Firmamızı tercih ederek satılık yazlık alan kişiler birbirine firmamızı tavsiye etmekte ve bu sayede her geçen gün müşteri portföyümüzde hatırı sayılır derecede bir yükselme gerçekleşmektedir. En iyi fiyat garantisi, en sağlıklı malzemeler ile üretilen tüm konutlarımız müşterilerimizin hem gözüne hem de cebine hitap etmektedir. Herkes kendi bütçesine uygun bir satılık yazlık bularak alabilmektedir. Rakiplerimiz arasında öyle her bütçeye uygun daire bulmak ise daha zor olmaktadır.

Karasu satılık yazlık inşaat firmaları Karasu’nun tatil yöresi olarak gelişmeye başlamadan önce bu bölgede sürekli olarak yazlık inşa ederek önceleri oldukça düşük fiyatlarda, daha sonraları da fiyatları taleplere göre daha yükselterek satış yapmaya devam etmektedirler. Firmamız da bu yörede yörenin daha tam olarak gelişmemiş olduğu dönemlerden bu güne kadar yüzlerce konut projesine imza atmış ve yine yüzlerce yazlık satışını gerçekleştirmiştir. Diğer firmalara oranla daha yüksek bir satış hacmine sahip olan firmamızın birbirinden güzel projelerini görmek ve bu projelerden birinden yazlık satın almak istediğiniz her an yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Kaliteli bir yaşam alanı her vatandaşın hakkıdır.

karasuda-satilik-yazlik

karasu satılık yazlık

Deniz Manzaralı Lüx Karasu Satılık Yazlık Evler

Karasu satılık yazlık kira getirili evlerden birinden satın aldığınızda kış döneminde kiraya vererek satılık yazlığınızın taksitlerine katkı sağlamanız mümkün olmaktadır. Yaz döneminde kendiniz tatil yaparak eğlenceli ve keyifli vakit geçirdiğiniz evlerinizi eşyalı olarak kış döneminde öğrencilere ya da Karasu’nun yerli halkına kiraya verebilirsiniz. Sonuç itibari ile yerleşik hayat yaşayan bir millet olarak her daim konut ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu sebeple özellikle kış dönemlerinde okulları devam eden öğrencilerin büyük bir bölümü kiralık daire aramaktadır. Bu yazlık sahipleri için oldukça iyi bir durumdur. Özellikle yazlıklarını taksitle satın alanlar, bu yolla gelir elde ederek kış dönemlerindeki ağır masraflarının üzerine bir de yazlık taksidi ödemek zorunda kalmamakta, daireler kış döneminde kendi kendini ödeyebilmektedirler.

karasu evleri karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık kira getirili evler içerisinde 1+1, 2+1,3+1 veya dubleks olanlar bulunmaktadır. Firmamızdan daire satın aldıktan sonra yaz dönemleri de gelemeyecek durumda olanlar, bir yıllık kira kontratı ile dairelerini kiraya verebilmektedirler. Bir sonraki yaz döneminde tatil yapmak istediklerinde de kiracılarına bilgi vererek kira kontratını sonlandırarak dairelerine bir yıl taksitleri kiracılarına ödettikten sonra rahatlıkla bir tatil yapabilmektedirler. Firmamız kira getirisi olan dairelerin bulunduğu semtlerden bu amaçla yazlık alacak olanlara daire göstermektedirler. Tamamıyla ileriyi düşünerek yazlık alanların büyük bir çoğunluğu ilk etapta yazlıklarını kiraya vererek ödeme güçlerini bir miktar daha kontrol altında tutmak istemektedirler.

karasu-satilik-yazlik. ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu , Karasu satılık yazlık kira getirili evler arasından daire alan bir diğer kesim ise zaten hali hazırda bir yazlığı olup, burada tatil yaparken, apart olarak kullanmak üzere günlük olarak yaz döneminde gelir elde etmek isteyenler tarafından satın alınmaktadır. Bu sayede kendileri tatil yaptıkları süre boyunca bir tatil sezonunda yeni satın aldıkları evin satın alma bedelinin en azından 1/3 ünü kazanç olarak sağlayarak ödemelerini daha çabuk bir şekilde bitirebilmektedirler. Bir dairesi olup, bir daire daha satın almak isteyen birçok müşterimiz her yıl yaz dönemi gelmeden henüz kış sezonunda iken firmamızı ziyaret etmekte ve uygun projelerimizden yazlık satın almaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68