Karasu Evleri Projeden Satılık Daireler

karasu evleri

Karasu evleri projeden satılık daireler almak istiyorsanız derhal bizimle iletişime geçerek elimizdeki projeleri değerlendirmeye alabilirsiniz. Ekşioğlu inşaat firması olarak sizlere sunacağımız eşsiz ve birbirinden farklı olan yazlık dairelerimiz sizleri beklemektedir. Karasu’da denize sıfır olan daire projemizde yer alabilirsiniz ve eşsiz olan doğanın ortasında yer alan konumu da oldukça uygun olan kıymetli Karasu’da birbirinden uygun olan daire fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Firmamız köklü bir geçmişe sahip olup, tecrübelerimizle beraber lüks, güvenli ve konforlu daireleri sizlere sunmaktayız. Hayalinizde olan yazlığı satın alabilmeniz adına sizler adına hazırlığını yapmaktayız. Firmamız tarafından üretilmiş olan tüm evlerimiz, bizim tarafımızdan ömür boyu garantisi verilmektedir.

karasu evleri karasuda-satilik-yazlik

Firma Sahibinden Karasu Evleri

Karasu evleri projeden satılık daireler hakkında telefondan bilgi almakta zor olacaktır. Bizleri arayarak adresimize gelebilir ve çok daha iyi bir sunuma şahit olabilirsiniz. Bunun dışında 6 yıl garanti verdiğimizi de unutmadan söylemeliyiz. Firmamızdan alacağınız satılık daire veya satılık yazlıklardan birinde kesinlikle sizi memnun edebilecek özellikler bulunmaktadır. İlk olarak tüm dairelerimizde teslimata hazır bir şekildedir. Her birinde kombi ve klima sistemi mevcuttur. Bunlar içinde sizlerden ekstra bir ücret almamaktayız. Apartmanların her biri asansörlü ve site avlularında sosyal alan yerleri, parklar, otopark ve havuz bulunmaktadır. Cennet gibi gelmiyor mu düşündüğünüzde? Bu fırsatı kim kaçırmak ister ki hele bir de imkân varsa eğer hiç durmamalısınız.

Karasu evleri projeden satılık daireler alacak olan kişiler bizlere güvenebilirler. Sitelerimizin her biri yıl boyunca 724 güvenliklidir. İsterseniz yalnızca yazın gelin isterseniz de yaz kış kalabilirsiniz. Mal güvenliğiniz her zaman bizim tarafımızdan sağlanacaktır. Ayrıca da sizlerin talep ve beklentilerinize uygun olabilecek ödeme yöntemleri de bulunuyor. Firmamız aracılığı ile yapacağınız alımlarda faizsiz senet, isterseniz de düşük faizli kredi kullanımını yapabilirsiniz. Sizlerden çok düşük fiyatlarda peşinatlar istemekteyiz. Tüm bunların dışındaysa dairelerimizin tamamı da depreme dayanıklı ve birçok testten geçerek dayanıklılığı tespit edilmiş binalardır. Buna uygun olup bizimle iletişime geçerek dairelerinize sahip olabilir ve güzel bir hayalin içerisinde kaybolma yolunda ilerleyebilirsiniz.

karasu-evleri-yazlik-karasuda-bakilir-3 karasu evleri

Melis,Gardenia,Göl,Yeşil Vadi Evleri,Karasu Evleri

Karasu evleri projeden satılık dükkânlar günümüzde gittikçe artmakta olup firmamız da bu fırsatı müşterileri adına fırsata çevirmek için burada. Evlerden sonra sırada artık dükkânlar var. Burada yaşamınızı sürdürmek ve farklı alanlarda dükkân sahibi olmak istiyorsanız, uygun fiyata Karasu’da dükkân sahibi olabilirsiniz. Satın alabilir ya da kiralama yaparak, yazın kazancınızı ikiye katlama fırsatını yakalamanız mümkündür. Yazlık alanlarda iş sahibi olmak insanı özel yapar. Hele ki akın akın gelen turist olsun ya da memleketten olsun hiç fark etmez iyi bir kar yapılır. Sizde bunu düşünüyorsanız eğer sizlere verilecek olan bu fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

ekşioğlu karasu karasu evleri

Karasu evleri projeden satılık dükkânlar aradığınız da evlere göre biraz daha pahalı olsa da ilerleme gösterdiğiniz zaman asla bitmeyecek olan bir işe sahip olacağınızı da unutmayın. vermiş olduğunuz paranın da değerleneceğini düşünürsek  bu fiyattan memnun olacaksınız. firma olarak her zaman sizin yanınızda olmaktayız. Belli belirsiz olan firmalar gibi sizleri asla yarı yolda bırakmayız. sattık biz başka bir şey ile ilgilenmiyoruz diyemeyiz. Çünkü firma olarak müşteri memnuniyetine her daim değer veren bir firmayız. Sizin memnun olmanız demek bizim iki kat daha mutlu olmamız demektir. Evler gibi dükkânlarda da yanınızda olmaktan memnunuz.

karasu evleri karasu evleri

Karasu evleri projeden satılık dükkânlar arıyorsanız bizi arayarak daha ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sizlere vereceğimiz projelerde her zaman ayrıntılar mevcuttur ve dayanıklı dükkânlara sahip olursunuz. Evlerimiz gibi dükkânlarda depreme dayanıklı olup mal can güvenliğinizden bizler sorumluyuz. İster burada olun ister olmayın ama 7/24 güvenlik durumu olmaktadır. Böylelikle siz burada olmasanız dahi eşyalarınız ve dükkânınız güvende olur. En dayanıklı binalar arıyorsanız Ekşioğlu Karasu firmasını tercih ederek müşteri memnuniyetine önem veren firma olarak sizlerin isteğinize uygun olarak bir dükkân bulabiliriz. Sizler ile beraber arayışa gireceğimiz, sizin isteklerinize göre hazırlanmış olan bir dükkânınızın olduğunu düşünün ve mutluluğu huzuru yeşillikler ile dolu olan doğa ile iç içe olan Karasu’da bulun.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68