Karasu Satılık Yazlık Dubleks Evler

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık dubleks evler birçok kişinin sahibi olmayı hayal ettiği yazlık gurubundadır. Normal site dairelerine nazaran fiyatları yüksek olsa da bütçesi yeterli olan kişiler ya da taksitlerini ödeme güçlüğü çekmeyecek olan kişiler tarafından satın alınmaktadırlar. Karasu merkez ve tüm mahallelerinde birbirinden farklı özelliklere sahip projelerimiz bulunmakta ve bu projeler içerisinde olan yüzlerce de dubleks yazlıklarımız bulunmaktadır. Dubleks hususunda ısrarcı olan kişileri seçtikleri muhitler üzerindeki yazlıkları gezdirmekteyiz. Gezdirdiğimiz projelerden herhangi birinden yazlık almak istediklerinde firmamızda görevli olan çalışma arkadaşlarımız gerekli desteği vermektedirler. Dubleks dairelerimizde keyifli tatil geçirmenin tadına varmak isterseniz sizleri de projelerimizi görmek üzere Karasu’ya bekleriz.

karasu-satilik-yazlik-proje-fiyat-ilanlar-3 karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Fırsatları 

Karasu satılık yazlık dubleks evler deniz kenarında ya da denize yakın alanda çok fazla mıdır? Dubleks yazlıklarda ayrıca havuz bulunur mu? Dubleks yazlıklarda komşuluk ilişkileri nasıldır? Dubleks yazlıkların fiyatları nelerdir? Gibi aklınızdaki tüm sorular hakkında en geçerli bilgiyi firmamızla iletişim sağlayarak edinmeniz mümkündür. Sizlere bu konularda özet bilgi vermek gerekirse dubleks dairelerin deniz kenarında ya da yakın mesafede olanlarının da bulunduğu, olmayanlarının da bulunduğunu söylememiz mümkündür. Ayrıca bazı projelerde havuz bulunmakta iken bazı projelerde de yoktur. Bunun haricinde dubleks dairelerdeki komşuluk ilişkileri en çok merak edilen hususlar arasındadır. Çünkü bu tarz yazlıklarda herkes bir miktar daha iç içe tatil yapmak durumunda kalmaktadırlar. Fiyat hususuna gelince dubleks yazlıkların bulundukları bölgeye göre değişkenlik gösterdiğini söylememiz mümkündür.

karasu-satilik-yazlik-6-ay-2017-2 karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Karasu satılık yazlık dubleks evler için satın alma başvurusunda bulunmaya karar verdiğinizde öncelikli olarak firmamıza gelerek hangi ödeme şekli ile almak istediğinizi belirtmeniz, peşin ödeme ise ödeme sonrasında, taksitli ödeme ise de yine sizlerle satış sözleşmesi yapıp tapularınızı teslim etmekteyiz. Sizin yapmanız gereken tek hareket ödeme planınızı aklınızda belirleyerek firmamıza ulaşmak olmalıdır. Ödeme planı hususunda herhangi bir sorun çıkmadığı sürece tüm alıcıları yazlık konut sahibi yapmaya devam etmekteyiz. Firmamızın sayısız projelerinden yararlanmak için hafta sonu turlarımızı kaçırmadan, uzmanlarımız eşliğinde yeni ve kampanyalı projelerimizi görerek dubleks yazlıklarınıza sahip olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık otogara yakın evler sizin de tercihleriniz arasında ise bu yazımızı dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ederiz. Firmamız Karasu genelinde birçok projeye imza atmış olan köklü bir firma olarak konut satışlarında rakiplerine göre ön plana çıkmış bir işletmedir. Firmamız ile yapacağınız alışverişlerde oldukça karlı çıkabileceğinize emin olmanız gerekmektedir. Karlı bir alışveriş için kampanyalarımızı takip edebilir, web sitemizde bulunan projelerimizi gözlemleyebilir, ücretsiz turlarımıza katılarak satılık yazlıklarımızı yerinde görebilirsiniz. Karasu genelinde bulunan yazlık konutlarımızın bir kısmı da otogara yakın bir alanda konumlandırılmıştır. Bunun sebebi ise şudur; Karasu’ya tatile gelenlerin birçoğunda araba olduğu gibi bir bölümünde de araba bulunmamaktadır. Dolayısı ile ulaşımı otobüs ile yapan kişiler evlerini otogar yakınından daha uygun fiyatlar ile almak istemektedirler.

Karasu satılık yazlık otogara yakın evler sizin de ilgi alanınız içerisinde ise burada bulunan projelerimize göz atabilir, sizin için uygun olan yazlık konuta sahip olabilirsiniz. Otogar bölgesi Karasu merkez ve sahil şeridine göre daha sessiz ve sakin bir alandadır. Bu alanda bulunan yazlık konutların çok fazla tercih edilmemesindeki en önemli sebeplerden bir tanesi de denize olan uzaklığıdır. Ancak firmamız bu duruma da bir çözüm getirerek otogar civarında da havuzlu siteler yapmış olup, sizlere denizi aratmayacak olan temiz ve bakımlı havuzlarda yazın ve tatilin keyfini çıkarabilirsiniz. Havuz kullanmayı sevenler için zaten mekân önemli olmayıp, Karasu’nun her bölgesinden yazlık alabilmektedirler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68