Karasu Satılık Yazlık Plaj Bölgesi

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık plaj bölgesi deniz tutkunlarının ilk tercihi olmaya devam etmektedir. Göz alabildiğince uzun bir plaja sahip olan bölgeden yazlık almak istediğini söyleyerek firmamıza müracaat eden tüm müşterilerimize plaj bölgesi civarındaki tüm projelerimizi sunmaktayız. Bu bölgede her bütçeye her aileye uygun yazlıklarımız bulunmaktadır. Çocuklarınız ile birlikte yürüyüş yapabileceğiniz uzun bir sahilde denizin keyfini çıkararak kolaylıkla evlerinize ulaşıp, duşlarınızı aldıktan sonra dinlenmenin keyfine varacağınız bir tatili sizler de hak ediyorsunuz. Çocukların eğleneceği, hemen plaj kenarında bulunan parkların bulunduğu güzel bir tatil yöresi her ailenin hayalleri arasında olmaktadır. Karasu’ya gezmeye gelen tüm aileler en çok da bölgenin bu özelliklerine vurulmaktadırlar.

karasu satılık yazlık plaj

Karasu satılık yazlık plaj bölgesi içerisinde bulunan ister dubleks, isterseniz de apartman dairelerinden bir yazlık satın alarak tatil yapabilirsiniz. Tatiliniz süresince sahil şeridi boyunca yer alan eğlence mekânlarında gönlünüzce eğlenebilir, çay bahçelerinde ve canlı müzik yapılan cafelerde ister dostlarınız ile ister komşularınız ile isterseniz de aileniz ile birlikte keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Konut projelerimiz içerisinden cephe yönünden denizi gören ya da güneş gören dairelerimizden birine sahip olmak için hemen bizimle irtibata geçiniz. Sizler için bitmiş olan projelerimizden gönlünüze yatan bir yazlık dairenin satışını hemen gerçekleştirerek sizleri de yaz döneminde Karasu’da tatil yapanların arasına dâhil etmek isteriz.

Karasu Satılık Yazlık Kiralık Yazlık Yerler

Karasu satılık yazlık plaj bölgesi havuzlu yazlık tercihi yapan müşterilerimiz tarafından çok da önemli olmamaktadır. Sonuç itibari ile denizi çok tercih etmeyip, tüm vakitlerini sitelerinin havuzunda geçirmeyi planlayanlar için plaja yakınlık çok da bir şey ifade etmemektedir. Bu sebeple tamamıyla sizlerin özgür iradesi ile seçim yapabileceğiniz bölgelerimizi teker teker tanıtmakta ve istediğiniz daireye kavuşmanız için maksimum çaba sarf etmekteyiz. Firmamız güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan nadir firmalar arasında olduğu için yaz aylarına doğru yazlık satışları hususunda oldukça yoğun çalışan bir işletme olarak ön plana çıkmaktadır. Gerek banka kredisi gerek elden taksit gerekse peşin olarak istediğiniz yazlığı seçmek üzere sizleri de firmamıza bir çayımızı içmeye davet etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68