Karasu Evleri Satışları

karasu evleri

Karasu evleri satışları ne zaman yapılıyor diye merak eden misafirlerimizi bu noktada aydınlatmak üzere hazırlamış olduğumuz yazımızın ilerleyen bölümlerinde detaylı bilgiler edinerek tercih yapmanız hususunda yardımcı olacağımızı düşünmekteyiz. Öncelikle artık kira ödeyerek tatil yapmaktan sıkıldı iseniz ve benim de bir yazlığım olsun diyorsanız gelin sizleri en gözde yerleşim yerlerinde bulunan yazlıklarımız ile tanıştıralım. Kendi gözlerinizle görüp, yazlık dairelerin tüm özellikleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra satış işlemleri için ofisimizde buluşarak gerekli prosedürleri uyguladıktan sonra sizleri de yazlık sahibi yapalım. Yazlık satışları hususunda genel yoğunluğumuz yaz döneminden ziyade son bahar ve kış aylarında oldukça fazla olmaktadır.

karasu evleri

Karasu Evleri Hem Deniz Hem Havuz Keyfi

Karasu satılık yazlık satışları kış döneminde olmasının en önemli sebeplerinden bir tanesi yaz geldiğinde artık benim de bir yazlığım var diyerek yazlık dairelerinde konforlu bir tatil yapmak isteyen kişilerin yoğunlukta olmasından kaynaklanmaktadır. Kiralık daire fiyatlarının yaz dönemlerinde oldukça yüksek olması sebebi ile bir süre sonra bu yörede tatil yapmaya alışmış olan kişiler kendi yazlıklarına sahip olmak istemektedirler. Bunun için en doğru zaman olarak da kış dönemlerini tercih ederek, yaz aylarına kadar daire içerisinde gönüllerine göre bir değişiklik gerçekleştirip, eşyalarını alarak yaz döneminde mutlu bir tatil geçirebilmektedirler. Kış döneminde satışların artması sebebi ile firmamızın da büyük bir yoğunluk içerisinde olması sebebi ile yeterli sayıda satış personeli ile turlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

karasu evleri

Karasu Dublex yada 2+1 Evler

Karasu evleri  satışlarından yararlanmak isteyen misafirlerimiz firmamıza iletişim numaralarımız aracılığı ile ulaştıktan sonra turlar için isimlerini yazdırmaktadır. Turlarımıza katılım sağlayan her misafirimiz bizim için özel olmaktadır. Hepsi ile teker teker ilgilenecek ölçüde personel yapısına sahip olmak adına büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Hafta sonu çalışmayan kesimin yoğunluğu veyahut emekli olan misafirlerimizin fazla olması sebebi ile zaten hafta sonları tanıtım yaptığımız Karasu’da hemen her projemizi misafirlerimize tanıtmaktayız. Projelerimizde yer alan dairelerimiz içerisinde satın almaya karar verilen yazlıklar için ofislerimizde bir satış planı hazırlamaktayız. Satış işlemleri için misafirlerimiz ile randevulaştıktan sonra belirlediğimiz gün ve saatte tapu müdürlüklerine giderek tapu teslimlerini ve yazlık anahtarlarını teslim etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68