Karasu Satılık Yazlık Fiyatları

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık fiyatları hususunda bilgi almak istediğiniz her an bir telefonun ucunda olduğumuzu bilmenizi isteriz. Karasu son yılların en fazla gelişme gösteren tatil yörelerinden bir tanesi olarak her yıl milyonlarca kişinin akınına uğramaktadır. Günlük, haftalık, aylık tatil amaçlı daire kiralayan birçok kişi bu şirin tatil yöresini beğenerek buradan ev sahibi olmak istemektedirler. Sonuç itibari ile her yıl gelip, kira ödemektense kira öder gibi ev sahibi olmak tercih sebebi olmaktadır. Bu konuda ev sahibi olmak isteyen tüm müşterilerimize fiyatlar ve ödeme koşullarında yardımcı olmaktayız.

karasu satılık yazlık

Karasu Yazlık Ve Kışlık Evler

Karasu satılık yazlık fiyatları konutun bulunduğu bölge, denize yakınlığı, çarşıya yakınlığı, limana yakınlığına göre değişkenlik gösterdiği gibi konut satışı gerçekleştiren inşaat firmalarına göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatları etkileyen unsurlardan bir tanesi de dairenin bulunduğu kat olmaktadır. Eğer satın alacağınız daire zemin ya da birinci katta ise daha düşük fiyatlar ile satın almanız mümkün olmaktadır. Ancak deniz manzaralı ara kat bir daire alacaksanız bu sefer fiyatların iki kat katladığı dahi bilinmektedir. Tüm daire çeşitlerimiz bulunduğu kata göre ve oda sayılarına göre fiyat farklılıkları göstermektedir. Dairelerimizi görüp, bütçenize uygun bir yazlık daire satın almak istediğinizde ücretsiz turlarımıza katılarak satış temsilcilerimizden destek alabilirsiniz. Günlük hayatın koşuşturmacası arasında kendi imkânlarınız ile gelemeyeceğiniz Karasu’ya gelmek hem daha kolay hem de ücretsiz olacaktır.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daireler

Karasu satılık yazlık fiyatlarını öğrenmek için ilk yapmanız gereken firmamız ile iletişim kurmak olmalıdır. Firmamızca satışa çıkarılmış olan ve satın almanız için cazip koşullara sahip olan dairelerimiz içerisinde dilerseniz havuzlu sitelerde bulunan dairelerden, dilerseniz de diğer çevrelerde denize yakın olan mahallelerden konut satın alma imkânı bulabilirsiniz. Tatil için yıllardır geldiğiniz için çevreyi de çok iyi tanıdığınız için sizlere sunduğumuz seçenekler arasında daha kolay tercih yapabilirsiniz. İlk defa Karasu’da satışa çıkarttığımız dairelerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bu dairelerimizi görecek iseniz bu sefer de satış danışmanlarımızı can kulağı ile dinlemenizi tavsiye ederiz. Firmamızdan alacağınız her bir satılık yazlık konut geleceğinizin güvencesi olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68