Karasu’daki Gizli Bahçe; Ekşioğlu City

Eksioglu karasu Karasu evleri

Karasu sahil evleri son zamanlarda çok fazla rağbet görmeye başladı. Karasu’nun mimari olarak gelişmesinde çok büyük katkıları bulunan Ekşioğlu İnşaat, Karasu’ya çok fazla yaşam kenti kazandırdı. Bunlar arasında şüphesiz en güzeli ve Tüm Karasu’nun en güzel ve en lüks sitesi Ekşioğlu sitesidir. Yaygınlaşan ünüyle birlikte birçok kimse Sahibinden Karasu Ekşioğlu City Satılık ilanları araştırmaya başladı.17.000 metrekarelik alana kurulu bulunan bu devasa yaşam kenti 400 daireden oluşuyor. Karasu Satılık Yazlık evler Yaz ve kış kullanıma uygun olan bu kent site içi mükemmel peyzaj düzenlemesi ile birlikte yarı olimpik havuzlar, kaymaz taş kaplama yürüme yolları, süs havuzları gibi çeşitli sosyal alanları ile göz kamaştırıcı bir yapıya sahip.

karasu satılık yazlık ekşioğlu city

Ekşioğlu İnşaat Ev Alımında Kolaylıklar Sağlıyor

Sahibinden Karasu Ekşioğlu City Satılık ilanları araştırabilir, bu ilanlar arasından bütçenize en uygun ilanı bulmaya çalışabilirsiniz ama bunca zahmete katlanmanıza gerek yok. Ekşioğlu City ile birlikte, Huzurkent ve yeşil vadi gibi 20’yi aşkın projeye imza atan, bu projelerin mimarı Ekşioğlu İnşaat, size çok avantajlı ödeme fırsatları sunuyor. Karasu’nun güzelliklerini bir an önce siz de yaşamak istiyor olabilirsiniz, çok yüksek faiz oranları ile krediler çekip banka kapılarında mağdur olmak istemiyorsanız Ekşioğlu İnşaatın sunduğu fırsatları kaçırmayın, size kredisiz senetle ev sahibi olma imkânı tanıyoruz. Vereceğiniz %25 peşinatla istediğiniz evin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 40 aya kadar vade yaptığımız ödemelerinizi ara ödemelerle taksit tutarlarını düşürebilir, daha kolay ödemenizi yapabilirsiniz.

karasu satılık yazlık ekşioğlu city

Karasu’yu Ve Projelerimizi Yerinde Görün

Karasu’da siz de bir tatil yeri sahibi olmak istiyorsanız Sahibinden Karasu Ekşioğlu City Satılık ilanları aramakla neden vakit kaybediyorsunuz. Ekşioğlu inşaat olarak size bu konuda da maliyetsiz olarak çok büyük destekler sağlıyoruz. İnternet üzerinden resimlere bakmak yerine ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize sunduğumuz tur hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Her hafta sonu düzenlenen turlarımızla karasuyu ve yaşam kentlerimizi yakından görme şansını bulacaksınız. Ayrıca sitemizde daha detaylı bilgi sahibi olmanız için Karasu’da bulunan projelerimiz hakkında videolar bulunmaktadır. Bu videolar da size görsel olarak daha iyi hizmet sunacaktır.

 

One comment

 1. Bilgi almak isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68