Deniz ve Dağ Manzaralı Havuzlu Siteler

karasu evleri

12.500 metrekare alana kurulu toplam 15 blok ve 344 daireden oluşan Sakarya Karasu Ekşioğlu Gardenia Evleri, Ekşioğlu İnşaatın en çok beğenilen projeleri arasında yer alıyor. Karasu evleri sizlerin uzun yıllardır hayalini kurduğunuz tatil konseptinde yazlık daireler sunuyor.Denizle arası yaklaşık 100 metre olan Gardenia evleri, içerisinde bulundurduğu, parklar, yürüyüş yolları, olimpik havuzlar, market, kafetarya ve botanik bahçesi gibi sosyal alanlarla adeta küçük bir şehir. 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerine sahip olan bu projeden faydalanmak için hafta sonları ücretiz olarak düzenlediğimiz turlarımıza katılabilir, projelerimizi yakından inceleme imkânı bulabilirsiniz.

karasu evleri

Kolay Ulaşım Ve Mantıklı Yatırım

Birçoğumuz yoğun iş hayatı içerisinde dinlemeye fırsat bulamıyoruz. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde, trafik çilesi de buna eklenince hayat çekilmez bir hal alıyor. Hafta sonu tatillerinde dinlenmek istesek de büyük şehrin gürültü ve hava kirliliği buna müsaade etmiyor. Tatil yapıp yıllık biriken yorgunluğumuzu ve stresimizi atmak için uzun yaz tatillerini beklememiz gerekiyor. Zevkimize ve kesemize uygun bir yer bulabilmek için de çok erken rezervasyon yapmamız gerekiyor. Üstelik yaz tatilleri herkesin tatil merkezlerine akın ettiği zamanlar olduğu için uygun fiyatlardan faydalanabilmemiz mümkün görünmüyor. Ayrıca hayatın olağan akışı içerisinde bazen ters giden şeyler olabiliyor, hesapladığımız tatil günümüzü değiştirmek zorunda kalabiliyoruz. Sakarya Karasu Ekşioğlu Gardenia Evleri, işte bütün bu problemleri yaşayanlar için asla kaçırılmayacak bir fırsat. Artık her yıl tatil için yer ayırtma problemi yaşamanıza gerek yok, tatil yaparken yatırım yapmayı da bir arada götürmüş olacaksınız. Karasu Gardenia evleri rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunuyor. Şehirlerarası otobüslerin güzergâhında bulunan bu evler otobüsten indiğinizde yürüme mesafesinde yer alıyor.

karasu evleri

Geniş Yürüyüş Alanı Ve Aqua Park

Sakarya Karasu Ekşioğlu Gardenia Evleri, site dışına çıkmasanız dahi istediğiniz her türlü aktiviteyi yapabilme imkânı sunan sıkılmadan tatil yapabileceğiniz bir yer. Büyük küçük herkese hitap eden sosyal alanlarıyla birlikte, geniş yürüyüş alanları ve aqua parkıyla ailenizle hoş bir vakit geçirebileceğiniz imkânlar bulunuyor. Mangal severler için de her şey düşünülmüş, büyük barbekülü balkonlarıyla evinizde mangal keyfi yapmanız için her şey tasarlanmış.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68