Kalıcı Tatilin adresi; Karasu Evleri

ekşioğlu karasu

Yaklaşan yaz ayları ile birlikte tatil yeri arayışları şimdiden başladı. Karasu, çeşitli doğa harikaları ve deniziyle son zamanlarda ilgi çeken tatil beldelerinden birisi. Ekşioğlu Karasu Büyük şehirlere yakın merkezi bir konumda olması ve ulaşımının kolay olması da bu beldeyi tatil severler için cazip bir hale getiriyor. Karasu’da 20 ye yakın yaşam kenti projesini hayata geçiren Ekşioğlu İnşaat devam eden projeler ve sunmuş olduğu ayrıcalıklı seçeneklerle şehrin nabzını tutmaya devam ediyor. 24 saat güvenlik bulunan, havuz ve denizin bir arada olmasının yanında ailenizle birlikte daha keyifli bir vakit geçirebilmeniz için çeşitli sosyal aktivite mekânlarıyla da donatılmış sitelerimiz, sizlere keyifli bir yaşam biçimi sunuyor. Artan ilgiyle birlikte yapılan yatırımların arttığı Karasu’da huzurlu bir tatilin keyfini çıkarmak için Ekşioğlu İnşaat siz değerli müşterilerine hizmet için her zaman hazır.

ekşioğlu karasu

Yazlık Ev Almak İçin en İyi Tercih; Ekşioğlu İnşaat

Karasu yatırım yapılabilecek önde gelen tatil yerlerinden. Yapımı tamamlanmak üzere olan kuzey Marmara ve otoyolu ve Avrupa’nın 5. Büyük şirketi olan Assan tarafından yapılacak olan büyük otomobil fabrikası bu beldenin değerleneceği anlamına geliyor şüphesiz. Ekşioğlu İnşaat devam eden projeler kapsamında müşterilerine çok özel kampanyalar sunuyor. Kredisiz ev sahibi olma imkânı sağlayan fırsatlarımızla siz de hemen bir ev sahibi olabilirsiniz. Yüzde yirmi beş peşinatla ve 36 aya kadar vade seçenekleriyle sizi ev sahibi yapıyoruz. Üstelik yapılan senet üzerine yüzde yirmi beş peşinatı ödedikten sonra tapunuz elinizde. Ayrıca faiz ya da vade farkı uygulamadığımız 24 aya kadar ödemeli seçeneklerimiz de bulunuyor.

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu İnşaat Kalite Ve Güvenin Adresi

40 yıllık birikimi, 5 farklı şehirde devam eden projeleri ve 13 bini aşkın teslim ettiği konutlarla adından sıkça söz ettiren Ekşioğlu İnşaat devam eden projeler ve çalışmalarında kalite ve güvenden asla taviz vermiyor. Alanında uzman mühendisler tarafından yapım aşamasında her türlü yapı malzemesi ve yapı çalışması testten geçirilmektedir. Deprem yönetmeliğine titizlikle uyularak hatta daha fazlası yapılarak hazırlanmış projelerde uzun yıllar boyunca güvenle oturabilirsiniz. Ayrıca projelerimizdeki ince işçilik 6 yıl boyuncu garanti altına alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68