Ekşioğlu Çamlık

karasu satılık yazlık

Sakarya Karasu Ekşioğlu İnşaat karasu Evleri denilince akla gelen ilk firma olarak birçok projeye imza atmış bulunmakta Ekşioğlu Çamlık evleri  beklenen yeni projeler arasında yerini alıyor.

Birçok projede aranan özelliklerin başında lokasyon gelmektedir Ekşioğlu Çamlık Sitesi bu kritere cevap verir nitelikte bir proje olacaktır.

Karasu’da Yalı Mahallesi Aziziye Mahallesi Akkum Mahallesi gibi birçok mahallede tercih yapılırken özellikle Merkezi konumdaki lunapark civarı ve Karasu sahil park civarında farklı alternatifler de aranmaktadır.

Ekşioğlu Çamlık Sitesi Çok Yakında

Karasu’da satılık daire ilanları ve fiyatları Gün geçtikçe artmakta birlikte şehirde sahil kısmında neredeyse arsa kalmadı diyebiliriz olanları da bölgeye yapılan yatırımlar sebebiyle fiyatları oldukça yükselmiş durumda.

Müstakil konforlu villa rahatlığını aratmayacak bahçe katları geniş aileler için dubleks dairelerin olduğu benim için çok fazla büyük daireye gerek yok bir artı bir bana yeter diyenler için her şeyin düşünüldüğü birçok proje burada mevcuttur.

Ekşioğlu Karasu Çamlık evleri sizin istekleriniz düşünerek tasarlanıp planlanmaktadır projenin ne zaman açılacağı ile ilgili bilgi sahibi olmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

ekşioğlu çamlık

Karasu Çamlık Evleri Müstakil Villa Rahatlığını Aratmayacak

Karasu’nun en yeni ve en iyi projelerinden biri olmaya aday olan bu muhteşem proje Karasu Çamlık Evleri Projesi daha şimdiden birçok kişinin ilgisini çekmiş bulunmakta.

Karasu’nun birçok yerinde bulabileceğiniz daire seçeneklerinin başında gelecek olan bu projede geniş yüzme havuzları yeşil alan bahçe kullanım alanları Merkezi lokasyon 1. Sınıf malzeme çok cepheli daireler ve daha bir çok ince ayrıntı düşünülmekte.

Çok geniş bir arazi üzerine tasarlanacak olan bu yeni projede Oturduğunuz yer hem Merkezi konumda olup çarşıya yakın ve aynı anda da kumsala Plajı denize Çok yakın bir lokasyonda olacaktır.

karasu ekşioğlu çamlık evleri

Projede sizin için bütün ayrıntılar düşünülmekte birlikte rahat bir tatil yaparken aynı zamanda kendi evinizin de değerlenmesi sizler için yatırım açısından da olumlu bir adım olacaktır.

Geniş balkonlar geniş daireler her balkonda barbekü manzara ve Peyzaj Botanik bahçeler ve daha birçok keyifli zaman geçirebileceğiniz alanlar Çamlık projesinde Karasu’da sizleri bekliyor olacak.

One comment

 1. Karasu evleri super bir tatil yeri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68