Nezih ortak yaşam alanları, kaliteli malzeme tercihi, doğru planlanmış mimarisi ve denize 0 konumuyla fark yaratan Karasu satılık yazlık bahçe katı arayışınıza Ekşioğlu İnşaat projeleri arasından yağacağınız seçimle son verebilirsiniz. Bölgenin farklı yerlerinde hemen tapu ve hemen teslimli dairelere uygun fiyatlar ve kişiye özel ödeme planlarıyla sahip olmak için hemen bizi arayın…

İstanbul’un Arka Bahçesinde Yeriniz Hazır

Karasu Satılık Yazlık evler İstanbul’un arka bahçesi olarak adlandırılan Karasu, gelişen ulaşım ağları sayesinde her geçen gün tanınmakta ve yatırım amaçlı olarak tercih edilmektedir. Yaz aylarında şehre yakın olmak aynı zamanda da sıcağa, doğaya ve huzura doymak isteyenlerin tercih ettikleri bölge, şirketimizin sahip olduğu vizyonla büyümekte ve gelişimini sürdürmektedir.

karasu satılık yazlık

Saf kumdan oluşan 28 kilometrelik kumsalıyla Avrupa’nın 2.en uzun sahiline sahip olan Karasu, mavi bayraklı plajıyla bölge sakinlerinin yaz tatillerinde denizin tadını çıkarmalarına imkân tanır. Tam bir tatil beldesi özelliği gösteren Karasu, yaz aylarında eğlence ve keyifli zamanı bir arada bulmak isteyenlerin şehre en yakın adresi olarak değerlendirilebilir. Son dönemlerde çok popüler olan Karasu satılık yazlık bahçe katı ilanları arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçerek yeni bir hayata merhaba diyebilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Tatilinizi Kendi Evinizde Yapmak İster misiniz?

Yatırım ya da kullanım amaçlı olarak sahip olacağınız yeni evinizde sevdiklerinizle birlikte güvenli bir yaşam sürebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle her zaman sektörde fark yaratmayı başaran şirketimiz yaşanacak herhangi bir karar değişikliğinde evinizi sizden satın alır. 1+1’den başlayan daire seçeneklerimiz 2+1, 3+1, geniş aileler için 4+1 ya da dubleks dairelere kadar geniş bir yelpaze içinde beğeninize sunulur.

Karasu satılık yazlık bahçe katı alternatifleri arasından sizin için en uygun olanı bulabilir ve hemen teslimli evinize taşınarak baharın gelişine şimdiden hazırlanabilirsiniz. Gayrimenkul piyasalarının her zaman canlı olduğu bölgede, yapacağınız yatırım geleceğe daha umutla bakmanızı sağlayacak. Sahile yakın konumda olan aynı zamanda havuz, kesintisiz güvenlik, ulaşım kolaylığı ve yeşil alanlarla desteklenen projelerimiz arasından yapacağınız seçimle kendinize ve sevdiklerinize huzurlu ve sakin bir yaşam armağan edebilirsiniz.