Ferah Bir Tatilin Tadını Çıkarma Zamanı

karasu evleri

Ferah bir tatil geçirmek istiyorsanız %60 yeşil alana sahip Yeşil Vadi Evleri tam size göre bir yer. Sosyal alanları ve denizi ile mükemmel bir tatil alanı olan bu sitelerde ister yatırım yapın ister tatil, tatil yaparak da yatırım yapabilirsiniz. Ekşioğlu Karasu evlerinde Cafeteria, market ve Restoranları bulunuyor bu sitelerde dışarı çıkmaya ihtiyaç duymuyorsunuz. Ailenizle birlikte yapabileceğiniz her türlü etkinlik düşünülmüş ve ona göre tasarlanmış bu siteler, geniş barbekülü balkonlarından, geniş yürüyüş alanlarına kadar çok farklı imkânlar sunuyor. Ayrıca Ekşioğlu Karasu Yeşil Vadi Evleri fiyatları da düşündüğünüz kadar yüksek fiyatlar değil, amacı siz müşterilere hizmet olan Ekşioğlu inşaat çok farklı projede birbirinden farklı ödeme imkânlarıyla karşınıza çıkıyor.

ekşioğlu karasu

Üstün Hizmet Kalitesi Ve Uygun Fiyatlar

Marmara bölgesinin gözdesi Karasu’da yükselen Yeşil Vadi Evleri, konfor ve lüksün bir arada bulunduğu efsane tatil yerlerinden birisi. 21. Yüzyılın rüya kenti olan bu şehirde doğayla iç içe bir yaşam süreceksiniz. Temiz havası ve doğal manzarası ile bütün iş yorgunluğunuzu alacak, belki de işinizin en çok sevdiğiniz yanı eve dönüş olacak. Ekşioğlu Karasu Yeşil Vadi Evleri fiyatları her bütçeye uygun. Özel tasarım sistemlerle yapılmış kale gibi yapılarıyla yeşil vadi evleri 6 yıllık Ekşioğlu İnşaat garantisiyle yeni sahiplerini bekliyor. 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinden bütçenize uyan daireyi seçebilir ve size tanıdığımız kolay ödeme imkânlarıyla bu dairelerden birinin yeni sahibi siz olabilirsiniz.

ekşioğlu karasu

Sağlıklı Yaşam İçin Huzur Ve Emniyet

Hastalıkların en büyük sebebi strestir, yoğun iş hayatının ve zorlu yaşam şartlarının stresini atamayan birçok bireyde strese bağlı kronik hastalıklar meydana gelmektedir. Stres birçok hastalığın ana sebebidir. %60 yeşil alana sahip yeşil vadi sitemizde özlediğiniz huzura kavuşacak ve iş hayatının sıkıntılarından uzaklaşarak doğa ile iç içe derin bir nefes alacaksınız. Siz ve aileniz için sunulan güvenli sosyal alanlar sayesinde günlük hayattaki sıkıntılarınızı unutacak, biraz kafa dinleyeceksiniz.

Ekşioğlu Karasu Yeşil Vadi Evleri fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizdeki iletişim numaralarımızdan veya iletişim adreslerinden bize ulaşabilir, canlı destek hattımızdan faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68