İstanbul’un Yanı Başında Saklı Cennet

karasu satılık yazlık

İstanbul’a olan yakınlığını doğal güzellikleri ve eşsiz sahiliyle pekiştiren Karasu, şehrin yanı başındaki saklı cennet olarak nitelendirilebilir. Bölgenin gelişiminde pay sahibi olan şirketimiz, özenle inşa ettiği oturuma hazır dairelerini 40.yıla özel fiyatlar ve ödeme koşullarıyla satışa sunar. Bölgenin yatırımcıların gözünde değer kazanmasıyla birlikte artan Karasu satılık yazlık daire fiyatları 0 faiz elden senet imkânıyla yeni sahiplerini bekliyor…

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu İnşaat Güvencesi ve Ayrıcalığıyla Karasu’ya Merhaba

Hemen tapu ve hemen teslimli Ekşioğlu İnşaat daire seçenekleri farklı aile yapıları ve ihtiyaçlara özel olarak projelendirilmiştir. 1+1’den 4+1’e kadar değişen büyüklüklere sahip daireler çatı veya bahçe dubleks seçenekleriyle desteklenerek kalabalık ailelerin de bütün bir yıl boyunca konforunun en üst seviyede olması sağlanmıştır.

Yaz aylarında tatilini kendi evinde havuzlu, 24 saat korumalı ve denize yakın geçirmek isteyenler için doğru bir seçim olan projelerimiz, sınırlı bütçeye sahip olan ailelerin de tatil keyiflerinin kesintiye uğramaması için özel olarak hazırlanmıştır. Hafta sonuna özel olarak düzenlenen ücretsiz servis hizmetimizden yararlanarak hem bölgeyi daha yakından tanıyabilir hem de sizin için doğru projenin hangisi olduğuna kendiniz karar verebilirsiniz. Gitmeden önce ofislerimizden Karasu satılık yazlık daire fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

karasu satılık yazlık

Ayrıcalıklar Dolu Bir Yaşama Ekşioğlu Güvencesiyle Sahip Olun

Bölgedeki pek çok prestijli projenin sahibi olan şirketimiz, 1.sınıf malzeme seçimi, kaliteli işçilik anlayışı ve deprem yönetmeliğine uygun yapısıyla herkesin güven ve huzur içinde yaşamasını sağlar. Denize yürüme mesafesinde veya sıfır mesafede olan daire seçeneklerinin her biri farklı ihtiyaçlara cevap verir. 40.yılımıza özel ve birbirinden kıymetli fırsatlarla ev sahibi olmak için sizi de aramızdan görmek istiyoruz.

Doğalgaz tesisatı çekilmiş altyapısıyla yılın 365 günü oturmak için elverişli olan Karasu satılık yazlık daire fiyatları evin konumu ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Yazın havuz ve denizin tadını çıkarırken aynı zamanda temiz hava ve doğal güzelliklerin de keyfine varacak olan ev sahipleri, şehre olan yakın konumu nedeniyle istedikleri her fırsatta evlerinde kısa molalar vererek karmaşadan uzaklaşma fırsatını elde edebilirler,aynı zamanda yakın çevrede birçok tabiat harikası bulunmaktadır buralarıda gezebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68