Karasu Satılık Yazlık Tatil Ayağınıza Geldi Siz Neredesiniz ?

karasu evleri

Karasu satılık yazlık konutlar Yine her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz ayları yaklaştığı için gündemde yerini aldı. Yaz tatillerinin yeni modası kendi evinde tatilini yap Karasu’da Hayat buluyor havuzlu güvenlikli denize sıfır ya da denize yakın deniz manzaralı birçok seçeneğin bulunduğu bölgede yaz kış tatillerini yapabileceğiniz aynı zamanda yaşayabileceğiniz evler uygun ödeme koşulları ile sizleri bekliyor.

Kış aylarının yoğunluğunu istanbul’un kalabalığından kurtularak atabileceğiniz aynı zamanda ister evinizin önündeki havuzda serinliyebileceğiniz ,isterseniz canınız sıkıldığında yürüyerek kumsala inip denize girebileceğiniz bir yer.

Ya da biraz uzaklaşıp doğa ile iç içe olan yerleri gezebileceğiniz bir yer olan Karasu sizlere kendi evinizde tatil yapma olanağı sunuyor. geçtiğimiz yıllarda bölgeye olan ilgi bu yıllarda daha da artıyor yatırımlar yenilikler değişimler karasuyu bambaşka bir hale getiriyor.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Evler

Karasu satılık yazlık daireler için,hem tatil hem de yatırım için Karasu treninde yerinizi almayı unutmayın. bundan birkaç yıl sonra Karasu’da yaşanan değişimler ve gelişmeler keşke bende zamanında Karasu’dan bir yer alsaydım kelimesini size hatırlatmasın

Siz iyi ki Karasu’dan bir gayrimenkul almışım İyi ki Karasu Evleri var ve buradan yatırım yapmışım diyenlerden olursunuz. çeşit seçenek çok ister havuzlu ister denize yakın havuzlu güvenlikli birçok ev bulabilirsiniz.

Güzelliğiyle sizleri kendine çekecek Deniz’i kumsalı 28 kilometre Plajı ile bu tatil kenti,tatil beldesi sizleri bu yaz tatile çağırıyor.

karasu satılık yazlık

Karasuda Satılık Daireler

Sizde yaz aylarında 5 gün, 10 gün, 15 gün değil tüm sezon boyunca tatil rezervasyonu yapmak istiyorsanız, hem de bunu kendi evinizde ekstra bir ücret ödemeden yapmak istiyorsanız ücretsiz Karasu turları ile sizi bu güzel kente bekliyoruz.

Senet ile ödeme seçenekleriyle krediye ihtiyaç duymadan faiz olmadan vade farkı olmadan bir daire sahibi olabilirsiniz.

Çok yakında tamamlanması beklenen Kuzey Marmara Otoyolu’nun ardından Karasu ile İstanbul arasındaki mesafe 110 kilometre gibi bir mesafeye düşecek bundan sonra şu anda iki buçuk saatte geldiğiniz bu yol bir saat gibi bir mesafeye düşecek.

Bu da demek oluyor ki bundan sonraki zamanlarda İstanbul’un içinde bir ilçeden diğer bir ilçeye gittiğiniz vakitte Karasu’ya gideceksiniz demek oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68