Karasu satılık daire seçeneklerinin birçoğu sahil şeridinde aransada çarşı dediğimiz merkezi lokasyonda yaz kış yaşam için yapılmış birçok proje ve daire bulmak mümkün. Ancak İstanbul’da yaşayan ve sadece yaz aylarında Karasu’ya gelen misafirler için sahil şeridinde denize yakın olan yerlerdeki evler daha çok tercih ediliyor.

Karasu satılık yazlık almak isteyenlerin en çok sordukları bölgeler arasında yer alan Yalı mahallesi, Yenimahalle, Akkum gibi seçeneklerin yanında lunapark civarında olan bölgelerdeki projelerde dikkat çekmekte.

Daire özellikleri genellikle 2+1 ve 1+1 şeklinde olmakla birlikte daha geniş daire arayanlar için dubleks seçenekleri de mevcut bulunmakta seçeceğiniz daire aradığınız kritere göre var mı yok mu bunu ancak Karasu’ya gelip bu daireleri gezdikten gördükten sonra anlayabilirsiniz.

karasu satılık daire

Karasu Satılık Daire Ve Yazlıklar

Çevresindeki il ve ilçelere yakınlığıyla ve lokasyon olarak merkezi bir konumda bulunan Karasu yaz aylarında yüzbinlerce tatilci ağırlamakta, Otel tatili değil daha çok kendi evinizde tatil yapabileceğiniz bir bölge olarak bilinen Karasu’da ev fiyatları yoğun ilgi ve yatırımlar ile birlikte her geçen gün artmakta.

Halen devam eden Karasu Evleri kampanyalarını kaçırmamak için bunlara dahil olmak için sizleri Sakarya Karasu’ya bekliyoruz bu daireler bu zamana kadar prim yaptı. bundan sonra da yapar mı diyenler için bölgedeki yatırımlara bakmalarını tavsiye ederiz. Çok yakın bir zaman sonra temeli atılacak olan BMC fabrikası Karasu ya çok yakın bir lokasyonda ,10 kilometre gibi bir mesafede olan denizköy’de kuruluyor. Bu da bölgede bundan sonra nasıl bir hareketlenme olacağının açık göstergesi.

Bir de daha önce Karasu’yu ve buradaki yatırımları takip edenler bilir Karasu Limanı açıldı ve yeni etapları yapılmaya devam ediyor. her geçen sezon yeni yatırımlarla yeni projelerle gelişen ve değişen Karasu yatırımcıların da ilgi odağı olmuş durumda.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Daire Seçenekleri

Geniş arazi üzerine kurulmuş evler denize sıfır ya da uzaktan da olsa deniz manzaralı olan daireler burada birçok alternatif olarak sizlere sunulmakta daireye beğendikten sonra önemli olan ödeme şekilleri, ödeme şekillerine gelince burada en çok sevilen ve tutulan ödeme şekli senetli satışlar olmakta, çünkü krediye ihtiyaç duymadan faiz ödemeden peşin fiyatı üstünden bu evleri alabiliyorsunuz. hemde elden senetle peki daire teslimi nasıl oluyor, ya da tapu işlemleri nasıl oluyor diye soracak olursanız hemen cevaplayalım.

Yüzde 25 peşinat yatırıldıktan sonra tapunuzu hemen alabiliyorsunuz ve bu tapu işleminin ardından da evinize taşınabilirsiniz yani dairenizi tamamen üstünüze alabileceğiniz bir ödeme şeklidir senetle ödeme şekli.