Karasu Evleri Bahçeli Manzaralı Müstakil Yazlık Daireler

karasu satılık yazlık

 

Karasu Evleri Sakarya’nın tatil kenti olan ve aynı zamanda İstanbul’a yakınlığı ile bilinen İstanbul’un arka bahçesi denilen Karasu’da sizlere güzel bir tatil fırsatı sunuyor.Karasu evleri geniş arazi üzerine kurulmuş denize sıfır yada deniz manzaralı lunapark civarı yada 32 evler civarı birçok seçeneği sunuyor.

28 kilometre kumsal saf kumdan oluşan özel plajı ile aynı zamanda ve plaj mavi bayrak almıştır. bunu da hatırlatalım dalga problemlerine karşı yapılmış belirli aralıklarla inşa edilmiş olan dalgakıranları ile sezonda belli aralıklarla görev yapan cankurtaranları ile tam bir tatil beldesi haline gelmiş Karasu’nun Denizi’nin kumun tadını çıkarabilirsiniz.

Karasu’da birçok bölgede eğlenebilir, gezebilir keyifli vakit geçirebilirsiniz aradığınız herşey hemen hemen burada mevcuttur diyebiliriz. alışveriş merkezi, aquapark ve daha birçok sosyal donatısı ile Karasu yaz aylarının tercih edilen tatil kentlerinden biri olmuştur.

karasu evleri

Karasu Evleri Deniz Manzaralı Yazlık Daireler

İster arabanızda isterseniz İstanbul’dan her yarım saatte bir kalkan otobüslerle Karasu’ya hareket edebilirsiniz. yaz aylarında 750 bin kişiyi misafir eden Karasu bu yaz da sizleri de bekliyor ancak hatırlatalım gelmeden önce kalacak yer organizasyonunuz mutlaka yapın. Çünkü buraya geldikten sonra yer bulmanız oldukça zor.

Sezonluk kiralık daireleri bulmanız mümkün ancak bunun için biraz erken davranmanız gerekmekte çünkü yaz aylarında gelmeden sezonluk kiralık daireler çoktan kiralanmış tutulmuş oluyor. bu yüzden organizasyonu planı biraz önceden yapmanız sizin avantajınız olabilir yer kalmadığı zamanlarda kira fiyatları da oldukça yükselmektedir.

Zaten belirli bir zaman burada tatil yaptıktan sonra buradan bir ev almak gayet mantıklı gelecektir çünkü 10 yıllık tatil büyük denizi ayırdığınız zaman buradan bir ev alacak bütçeye erişmiş oluyorsunuz. tatilinizi Kendi evinize yaparken aynı zamanda da kar etmiş oluyorsunuz.

karasu evleri

32 Evler Ve Yalı Mahallesinde Karasu Evleri

Karasu’da nereden olursa olsun bir ev almanız yatırım yapmanız ilerleyen yıllarda kar etmenizi sağlayacaktır. gelişen ve değişen bir kent olan Karasu’ya Talep çok fazla ve giderek daha da artıyor.

32 evler civarı ya da Yalı Mahallesi gibi mahallelerde yükselen birçok projede daire sahibi olabilirsiniz. Merkezi lokasyonda Karasu sahil parkın etrafında lunapark civarı evler daireler bulmanız de mümkün Karasu satılık yazlık ilanları ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bölgeye gelip araştırma yapabilir ya da ücretsiz Karasu turlarına katılarak gidip yerinde görebilirsiniz.

Birçok farklı Daire şekli mesela 1+1, 2+1 gibi mevcuttur bunların dışında geniş aileler için dubleks daireler de bulunmaktadır. Çarşı şehir merkezine doğru geldiğimizde buralarda 3+1 daireler daha çok tercih edilmekte beraber denize yakın Sahil şeridinde olan evler genellikle 2 +1 ve 1+ olarak tasarlanmıştır bu şekilde talep görmektedir.

Ödeme seçenekleri ve daire tipleri ile alakalı bölgeye geldiğinizde daha detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. ancak zaman zaman senet kampanyaları olmakta ve bu senet kampanyaları ile faiz ödemeden kredi ihtiyaç duymadan daire sahibi olabilirsiniz. yüzde yirmibeşi peşinat dan sonra daireye ne teslim alabilir, gerisini elden senetlerle ödeyebilirsiniz böylelikle dairenizin bundan sonraki yıllarda yapacağı prim kar tamamen size kalmış olur.

Karasu satılık yazlıklar ve daireler gayrimenkul piyasasının en hızlı olduğu yerler arasında yer almaktadır. özellikle yaz aylarında bu satışlar tavan yapmaktadır, o yüzden sezon yaklaşmadan kampanyalardan yararlanarak buradan daire sahibi olmak kısa bir sürede bile prim yapmanızı sağlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68