Ekşioğlu Karasu Sahibinden Lüx Konut Projesi

karasu satılık yazlık

Ekşioğlu Karasu satılık yazlık ilanlarında her zaman listenin başında gelen sitelerde imzası olan lider firmaların başında gelir. Karasu’da birçok projeye imza atmış olan Ekşioğlu Karasu bundan sonraki yıllarda da yeni projelerine devam etmekte. Havuzlu, güvenlikli site içi daireler yapan ve bunları uygun ödeme koşullarıyla sizlere sunan Ekşioğlu İnşaat temelinde huzur ve güven olan binalar inşa etmektedir.

Ekşioğlu City evleri bunun yanında Yeşil Vadi 1 ,ilksan sitesi, Gardenya evleri,Melis evleri,göl evleri gibi birçok projeye imza atan firma Karasu’da hem yatırım hem de tatil diyenlerin uğraması gereken yerlerden bir tanesi.

Bundan önceki yıllarda şu anki fiyatların yarısına daire alanlar şimdi birebir ve hatta daha üstünde kar etmiş durumdalar. aynı zamanda 15 bin TL ya da 20 bin TL peşinat ile bir daire almanıza imkan sağlayan bu projelerde senetle ödeme imkanı ile faiz ödemeden krediye ihtiyaç duymadan sahip olabileceğiniz evler bulunmakta.

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu Göl Evleri,Melis Evleri

Karasu’da birçok farklı proje bulunuyor,bunlar 32 evler civarında Yalı Mahallesi’nde ya da Yenimahalle’de bulabileceğiniz projeler birçok seçenek var. Bunların arasında denize sıfır olan projeler müstakil, bahçeli, yeşil alanı yeşil kullanım alanı çok olan deniz manzaralı satılık daireler de mevcut denize yürüme mesafesinde olan havuzlu site içinde evler de var.

Lokasyon olarak Karasu Limanının olduğu bölge ya da lunapark civarı biraz daha ilerlediğimiz de Yalı Mahallesi’nde de bu tarz projeler bulmak mümkün. Bunlar yaz, kış oturabileceğiniz doğalgazlı evler Yani sadece yazın tatilde değil kış aylarında da canınız sıkıldığında buralara gelip burada dinlenebilirsiniz.

ekşioğlu karasu

Ekşioğlu Karasu Yeşil Vadi,Gardenia Evleri

Adapazarı Karasu satılık daire ilanları ve fiyatları artış göstermekte bunun başlıca sebepleri arasında Karasu ve İstanbul arasındaki yakın mesafe olmakla birlikte bu mesafenin yeni yolun ardından daha da kısalması ile bölgenin daha fazla prim yapması bekleniyor.

Karasu’nun denizine gelirsek denizi 28 kilometre kumsala sahip ve mavi bayraklı bir plajı var Karasu’nun ve bu plaj her yaz yüz binlerce insanı ağırlıyor. Sadece denizi İl gezilebilecek birçok tabiat harikası doğa harikası yerler de bulunmakta, bunların başında Acarlar Longozu ve Maden Deresi gibi turistik bilinen gezilebilecek yerler de geliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68