Karasu Satılık Yazlık Emlak Sakarya Müstakil

karasu satılık yazlık

Her insanın hayalidir, şöyle deniz manzaralı müstakil, bahçeli, yeşil kullanım alanı olan havuzlu ailecek yaşayabileceğiniz bir ev, evet Karasu satılık yazlık evleri size bu hayallerinizi gerçekleştirmek için belki de bir fırsat sunacak Adapazarı Karasu satılık yazlıklar uygun fiyat seçenekleri ve ödeme avantajları ile yaz tatillerinin vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Aradığınız kriterlere göre Amerikan mutfak ya da mutfağı ayrı olan bir artı bir ya da iki artı bir seçenekleriyle birçok lüks projede ev bulmanız, daire bulmanız mümkün bu projeler Merkezi yerlerde olup Karasu’nun en çok bilinen bölgesi Karasu sahil parkın etrafı ve aynı zamanda lunapark civarı olan yerlerdir.

32 evler Karasu satılık yazlık ilanlarının yoğun olduğu bir mahalledir Yalı Mahallesi de keza ona yakın yoğunluktadır.ev alırken Karasu Emlak piyasasını gayrimenkul argümanlarını iyi bilmeniz gerekir ve tabii ki istediğiniz kriteri de. amacınız yatırım yapmak mı yoksa tatil yapmak mı.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Ucuz Evler

Evinizi kiraya verecek misiniz ya da hem tatil hem de yatırım olsun mu istiyorsunuz bu soruların cevaplarını ilk önce kendi kendinize bulmanız gerekmektedir. ondan sonrası için Karasu’da küçük bir araştırma yapmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Karasu yatırım yapacaklar bu bölge prim yapar mı sorusunun cevabını araştırmaktadırlar, baktığımızda önceki yıllarda Karasu’daki ev fiyatlarını karşımıza aldığımızda şu anki fiyatlara göre bir hayli prim yaptığını görüyoruz ve Karasu’da satılık arsa ilanlarının merkezde ne kadar az olduğunu görmekteyiz bu durum arsa fiyatlarını artırdığı gibi yeni yapılacak konutlarda daire başına arsa payını da yükseltmek de bu da ev fiyatlarına yansımakta.

Önceki yıllarda buradan bir konut alanlar daha şanslı ancak şu anda ki durum nedir diye bakacak olursak Karasu hala prim yapmaya devam ediyor ve yatırımlar üst üste geliyor mesela yakınlarda kurulacak olan büyük bir savunma sanayi fabrikası şu anda devreye girmek üzere. burada yaklaşık 8000 ile 10000 kişi arasında bir istihdam sağlanacağı öngörülmekte bu gerçekleşirse zaten burada ekonomide Karasu’nun piyasasında bir hareketliliğe yol açacaktır.

karasu satılık yazlık

Dublex Yazlıklar Karasu Evleri

Bunların haricinde Kuzey Marmara Otoyolunun açılması ile birlikte İstanbul Karasu arası bir saat gibi bir mesafeye inecek buda başlı başına bir proje olduğu için karasuyu geliştirecek değiştirecek ve değerlendirecek bir çalışma olarak görülmekte.

Bunların dışında 28 kilometre Kumsal saf kum Plajı ile sizleri güzel bir tatile davet ediyor bu tatil kenti isterseniz evinizde eğlenirken aşağı inip sitenin havuzunda Serinleyebilir ya da deniz sevenlerdenseniz kumsala inip saf kumun üstünde güneşlenip daha sonra serin suların keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68