Karasu Satılık Yazlık Manzaralı Doğa Evleri

karasu satılık yazlık

Yaz ayları yaklaştı okulların kapanmasına 2,5 ay gibi süre kaldı birkaç ay sonra yaz tatili başladığında tatil planları yapmak için geç kalmış olmayın Sakarya Karasu satılık yazlık kampanyalarından faydalanıp bir ev alarak yaz tatilinizi kendi evinizde havuzlu güvenlikli denize yakın konumda ailenizle beraber yapmış olun.

İstanbul’dan Karasu arası mesafe şimdilerde iki buçuk saat gibi bir zaman almakta ama bu süre Kuzey Marmara Otoyolu’nun tamamlanmasının ardından 1 saat 10 dakika ya da bir buçuk saat gibi bir mesafeye düşecek. Bu da neredeyse özellikle Anadolu Yakası’nda oturanlar için oturdukları ilçeden başka bir ilçeye gitmek gibi bir şey olacak.Karasu satılık yazlık fiyatlarıda daha çok prim yapmış olacak.

Farklı ödeme seçeneklerinin bulunduğu Karasu’da en dikkat çeken sloganların başında 10 bin peşin hemen taşın seçeneği gelmekte. Ancak bu slogan bundan 2 yıl önce ev fiyatları bugüne oranla %40 daha ucuzken vardı. Şimdi yok mu tabii ki bazı projelerde yine senet de elden satışlar mevcut.

karasu satılık yazlık

Karasuda Satılık Yazlık Almak

Daha önceki yıllarda Karasu’ya geldiyseniz ve Burada evleri gezi iseniz O zamanki fiyatlarla şimdiki fiyatların arasında nasıl bir fark olduğunu zaten siz biliyorsunuz ve bundan sonraki yıllarda da şu anki fiyatları oranı nasıl bir artış olabileceğini tahmin ediyorsunuz.

Karasu’nun birçok yerinde lunapark civarında, 32 Evler mahallesinde ya da Yalı Mahallesi’nde Butik Siteler bulabilirsiniz. bu sitelerde 24 saat Güvenliğiniz bulunmakta ve aynı zamanda havuzlu yeşil alanı olan evlerdir.

Sizde bu evlerden bir tanesine sahip olmak istersiniz yaz aylarında ailenizle beraber istediğiniz zaman çıkıp girebileceğiniz bir eviniz tatil yapabileceğiniz bir yazlığınız olsun isterseniz Karasu’yu biraz araştırmanızı tavsiye ederiz.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Deniz Manzaralı Evler

Merak edilen konulardan bir tanesi de Karasu’nun Denizi Karasu’nun denizin nasıl Karasu’nun Plajı nasıl bunları haliyle merak ediyorsunuz. Karasu’da uzun 20 Kilometrenin üzerinde olan bir kumsalımız plajımız var bu sarı kum diye tabir ettiğimiz bir plajı oluşturmaktadır ve içinde herhangi bir çakıl bulmak neredeyse mümkün değildir, sadece denizde kıyıya vuran deniz kabuklarını görebilirsiniz.

Denize girmek isterseniz belirli aralıklarla dalgakıranlar yapılmıştır bu dalgakıranların ön tarafında zaten birçok yerinde deniz boy seviyesinde olmaktadır, aynı zamanda herhangi bir istenmeyen duruma karşı da cankurtaranlar görev yapmaktadır.

Bölgede gezilecek yerler Karasu’nun yakın bölgelerinde Maden Deresi,Maden Şelalesi, Acarlar Longozu olarak saymak ve birlikte daha birçok gezilebilecek yer mevcuttur. Yani sadece Denizli değil buraya geldiğinizde tabiat harikaların da gezip keyifli zamanlar güzel vakitler geçirebilirsiniz.

Geniş arazi üzerine yapılmış arsa, yeşil alanları yüksek lüks sitelerde kendi evinizde tatil yapmak için sizleri Karasu’ya bekliyoruz .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68