Karasu Satılık Yazlık Müstakil Ev

karasu satılık yazlık

Karasu satılık yazlık ,Sakarya Karasu’da ev almak isteyenlerin tercihi genellikle tatil ve eğlenceli zaman geçirmek istedikleri için müstakil, villa Bahçeli denize sıfır ya da denize yakın konumdaki havuzlu güvenlikli ultra lüks yerler. ancak müstakil fiyatları bir hayli yukarıda olduğu için tercih edilenler arasında daha çok site içi evler gelmekte.

Peki site içi havuzlu güvenlikli denize yakın mesafelerde olan  site içi daireler de yerleşim nasıl ? Konfor nasıl isterseniz kısaca bunlara değinelim Karasu satılık yazlık arayanlar bu tür evlere de yönelebilirler. çünkü birçok farklı seçenek bu tip daireler de zaten sizlere sunulmakta mesela evinizin balkonunda mangal yapabileceğiniz barbeküler bulunmakta.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Lüx Konutlar

Geniş balkon seçenekleri ile sizlere alternatif metrekare seçenekleri de sunuluyor. Karasu’da bir yazlık almak için bir çok nedeniniz var. Bunlardan bir tanesi de yatırım yapacağınız evin yeri konumu önemli ancak şunu söylemek gerekir Karasu her yeri ile büyüyor.

Yani Akkum Mahallesi büyürken Yenimahalle’de büyüyor. Yenimahalle büyürken 32 evler Yalı Mahallesi de büyüyor. Tabii ki denize yakın olan yerlerin değerlenmesi diğerlerine göre biraz daha farklı olabilir ama şu anda zaten denize sıfır konumdaki yerlerde arsa bulmak oldukça güç.

karasu satılık yazlık ev

Müstakil Bahçeli Karasu Satılık Yazlık Evleri

Ödeme kolaylıklarına gelince birçok yerde birçok farklı projede değişik kampanyalar devam etmekte Bunlardan en cazip olanlar tabii ki elden senet ile ödeme şekli çünkü burada krediye ihtiyaç duymadan faizsiz vade farksız ödeme imkanınız var.

Ve bu ödemeyi yaparken yani Yüzde 25’ini yaptıktan sonra evinize hemen oturabilir tapunuzu alabilir ve yaşamaya başlayabilirsiniz. bu imkanlar dahilinde Karasu’da bir ev almak artık inanın çok kolay bundan sonraki zamanlarda buradaki değerlendirmeler fazla olacağı için bu seçenekler kalır mı kalmaz mı olur mu ? olmaz mı bu bilinmemekte.

Peki nereden böyle bir şey çıkardığımız sorulursa bölgeye yapılan yatırımlara baktığımızda denizköyde Karasu’nun çok yakınında olan Denizköy’de büyük bir fabrika kuruluyor BMC fabrikası ve tahminen 11 Bin kişi gibi bir istihdam sağlaması da bekleniyor. Bunun haricinde Karasu Limanı açıldı ve yeni bölümleri eklenmekte Bu da bölgeye olan talebi yatırımı göstermekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68