Karasu Evleri Ekşioğlu 32 Evler

karasu evleri

Ekşioğlu İnşaat karasu evleri fiyatları yükselmekte bunun başlıca sebeplerinden bir tanesi de bölgedeki yatırımların artmasıyla birlikte arsa fiyatlarının yükselmesi olarak görülebilir. Adapazarı Karasu Ekşioğlu evleri güzel bir tatil geçirmeniz için size çeşitli alternatifler bulmakta. yazlık kışlık yaşayabileceğiniz bu evlerin fiyatları ona göre farklılık gösterdiği için her projeye göre değişmekte.

Bunun için arayıp detaylı bilgi almanız tek tabii ki mümkün. birçok proje var 32 evler civarında, Yalı Mahallesi civarında İlksan Evleri, Yalı mahallesi civarında Hasan Ekşi Konakları, Yeşil Vadi 1, Gardenya Sitesi dili birçok farklı proje mevcut ve bu projeler % 80 ya da % 90 doluluk oranı ile birlikte mevcut yani hazırda büyük bir kısımı dolmuş durumda.

Karasu’da birçok farklı konuda birçok farklı daire seçeneği bulunmakta dedik, Karasu evleri Bunlar havuzlu güvenlikli site içi müstakil konforunda villa konseptinde tasarlanmış denize yürüme mesafesinde olan lüks daireler. bunların yanında Karasu’da sorular sorulardan birkaçı da bölgede Bungalov Evleri ahşap evlerin, Apart evlerinin olup olmadığı.

Karasu Evleri

Sakarya Karasu Evleri Park Havuz Plaj

Bunlar ile ilgili de daha sonraki yazılarımızda araştırmalar yapıp sizleri paylaşacağız dağ evleri, Doğa Evleri gibi ir çok seçenekli mevcut ama  daha çok sahile yakın Plajı yakın İstediğiniz zaman yürüyerek gireceğine bileceğiniz konumdaki yerler daha çok ilgi görmekte.

Bu tür yazlık yerlerde daire arayan kişilerin bazıları da köy evleri şeklinde yerleri aramakta ,bunlar da mümkün Karasu’nun üst taraflarında ancak sahile yakın yerlerde o türevleri bulmak pek de mümkün değil. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da yaşayabileceğiniz birçok diğer mevcut. mesela Karasu TOKİ evleri satılık daire ilanlarının yoğun olduğu bölgelerden bir tanesidir.

Sadece satılık mı hayır değil kiralık evler de bulmak mümkün daha önceki yıllarda Sakarya Karasu Evleri neden ucuz sorusu sorulmaktadır. artık bu pek mümkün değil niye çünkü bölgede yatırımların olması ile beraber arsa fiyatları yükseldi. Buda firmalara ekstra bir arsa payı çıkardığı için daire fiyatlarına ve haliyle yansımış bulunmakta.

karasu evleri

Karasu Evleri Kiralık Yazlık

2018 Mart ayında olduğumuz şu günlerde Karasu’da kampanyalar devam etmekte bu kampanyalar da favorilerime ekleyebileceğim birçok seçenek var diyebilirsiniz. Karasu Evleri denize yakın havuzlu güvenlikli site daireleri inşaat firması sahibinden bulabilir ve buraları görmek için ücretsiz Sakarya Karasu turlarına katılabilirsiniz.

Projeler arasında Emlak sektöründe Karasu’da en çok tercih edilen ödeme şekillerinden bir tanesi de senet %25 peşin hemen taşın kampanyalarıyla birçok aile sıfır lüks binalarda daire sahibi olmuş oluyor. uygun fiyatları ve ödeme koşullarıyla yaz kış yaşanabilecek ısıtma olarak doğalgaz kullanılan ister 2+1 ister geniş aileler için dubleks dairelerin olduğu birçok proje mevcut.

Daha fazla bilgi almak için irtibat bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz sizde buradan bir yazlık almak istiyorsanız elden senet imkanı sıfır faiz seçenekleri alıp kira getirisi seçenekleriyle ilgili araştırma yapabilirsiniz, projeler arasında farklılıklar sadece şekil olarak olmaktadır.

Hepsi Bir çok sosyal donatı ya sahiptir. merkezi konumda ki bir yerde daire seçeneklerimiz mevcuttur mesela lunapark civarı Karasu Sahil Park a yakın birçok proje mevcut.Değişen ve gelişmekte olan bu tatil kentini bundan birkaç yıl sonra bakalım nasıl olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68