Karasu Satılık Sahibinden Ev

karasu satılık yazlık

Yaz aylarının yaklaşmasıyla beraber ilkbahar e adım attığımız Şu günlerde Karasu satılık daire ilanlarına talepler artış göstermekte tatil planları arasında artık kendi evinizde tatil yapma fikri daha mantıklı gelmekte havuzlu müstakil konforlu denize yakın sanki bir villa konseptinde tatil yapar gibi zaman geçirebileceksiniz.

Sizin ve sevdiklerinizin öğrenebilmesi güzel zamanlar geçirebilmesi çocuklarınızın eğlenmesi havuzun denizin tatilin tadını çıkarması sizin de aklınızda hayalinizde olanlar diye düşünüyoruz. Peki bunu yapmak zor mu, hayır inanın hiç de zor değil, hem de kendi eviniz yani tatili Kendi evinize getiriyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz İstanbul’un çok yakınında olan ve Sakarya’nın Adapazarı ilinin Parlayan Yıldızı olan Karasu Evleri ile. Farklı birçok proje ile arşınıza çıkan Ekşioğlu İnşaat uygun ödeme koşullarıyla uygun fiyatlarla süper lüks denize yakın daireler ve sizden bir daire sahibi aynı zamanda bir yazlık sahibi yatıyor ve bunlarla birlikte yaz aylarında Ailenizle birlikte çocuklarınızla birlikte güzel bir tatil geçirebileceğiniz bir mekan bir fırsat sunmuş oluyor.

karasuda satılık yazlık

Karasu Satılık Daire Merkezde Bahçeli Evler

Karasu satılık daire fiyatları artıyor o yüzden yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde siz de bu fırsatları kaçırmayın. elinizi çabuk tutun Karasu ilerledikçe geliştikçe doğan büyüyen bir yer geçtiğimiz yıllar yıllar da yaz ayında ağırladığı misafir sayısı 750 bin kişi yani bu gerçekten büyük bir rakam.

 

Aradığınız kriterlere göre bir daire bulmak mümkün normal daire seçeneklerinin dışında geniş aileler için dubleks dairelerde bir hayli talep gören daireler arasında yerini almakta. bundan birkaç yıl önce Karasu’da tatil yapılır mı Karasu’da evler neden ucuz gibi sorular soruluyordu şimdi bu sorular artık yok. Niye Çünkü bölgenin hareketliliği herkes tarafından bilinmekte ve yoğun ilgi gösterilmekte.

 

Doğal güzellikleri tabiat harikaları Maden Deresi, Maden Şelalesi, Acarlar Longozu ve daha gezilebilecek birçok harikasıyla bu tatil kenti sizleri kendine davet ediyor. 28 kilometre kumsalı var Karasu’nun ve bu kumsalda taş bulmanız neredeyse zor. burası Karadeniz iklimine yakın olduğu için rüzgarlı havalarda dalga problemi olabilmekte bunun içinde sahil kısmına geldiğinizde zaten görürsünüz.

karasu satılık daire

Ekşioğlu Karasu Müstakil Daireler

Belirli aralıklarla dalgakıranlar yapılmış durumda dalgakıranla kadar birçok yerde zaten boy seviyesinde aynı zamanda Burası temizleyiniz geçen yıllarda mavi bayrak alarak bu özelliğini de ispatlamış oldu.

Peki bölgede bundan sonraki zamanlarda yatırımlar nasıl büyük fabrikalar buralara yakın yerlerde büyük yeni tesisler kurmaktalar 5000 kişilik 10000 kişilik istihdam sağlanabilecek Fabrikalar bunlar ve böylelikle burası Karasu daha da gelişiyor ve değişiyor.

Karasu Limanı buraya gelmesi ve açılması bölgede yoğun bir hareketliliğe neden oldu Bu bu yaz daha çok kendini belediyece benziyor bundan sonraki zamanlarda Karasu’da satılık arsa fiyatları artıncağı için ev fiyatlarınada yansıması bekleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68