Karasu Satılık Yazlık Sıfır Daireler

karasu evleri

Karasu satılık yazlık Gayrimenkul alternatifleri kentin her bölümünde bulunabilmektedir. lunapark civarında ya da 32 evler mevkiinde, Yalı Mahallesi’nde aradığınız kriterlere göre uygun ödeme koşulları olan faizsiz senet ile satın alabileceğiniz site içi müstakil konforlu, havuzlu, bahçeli olan geniş arazi üzerine kurulmuş yeşil kullanım alanları yaşam tarzı olmuş birçok proje bulabilirsiniz.

Ayağınızı attığınızda denize en yakın girebileceğiniz denize sıfır lüks evlerde bulunmaktadır. bu tarz yerlerde denize yürüme mesafesinde olan Karasu satılık yazlık yerlere göre fiyat biraz farklılık göstermektedir.Kumsalını herkes merak ediyor Karasu’nun 28 kilometre plajda sahip olan bu tatil kentinde çakıl bulmanız oldukça zordur. sarı kumdan oluşan uzun Plajı ile yaz aylarında yüz binlerce aileyi misafir etmektedir. Aynı zamanda temizliğinden ötürü geçtiğimiz yıllarda mavi bayrak alarak plajını taçlandırıcı.

Karasu’da satılık yazlıklar Merkezi konumda her yere yakın denilebilir çünkü Karasu’nun bir ucundan diğer ucuna aracınızla 10 dakikada gidebilirsiniz. aynı zamanda merak edilen sorulardan bir tanesi de üniversite bölgesinde bu tarzda evlerin olup olmadığı üniversite bölgesinde de havuzlu güvenlikli Bahçeli site içi daireler bulmak pek Tabii mümkündür.

karasu satılık yazlık

32 Evler Civarı Karasu Satılık Yazlık

İstanbul’a yakınlığı ile bilinen ve bundan sonraki zamanlarda bu yakınlığın daha da kısalacak olması Karasu’ya değer katmaktadır. nasıl mı diye sorarsanız hemen cevap verelim üçüncü köprü yolunun üzerinden devam edecek olan Kuzey Marmara Otoyolu karasudan geçmekte bu yol açıldığı zaman İstanbul üçüncü köprü ile Karasu’nun arası 110 kilometre gibi bir mesafede olması bekleniyor.

Yani şu anda iki buçuk saat gibi bir mesafede gr bildiğiniz Karasu’ya bundan sonraki zamanlarda İstanbul’dan çıktığınızda üçüncü köprünün üzerinden 1 saat gibi bir sürede ulaşman imkanınız olacak bu da şehri daha değerli hale getirecek.

Karasu’da kış aylarında Yaşam devam ediyor mu Tabii ki ediyor Çarşı bölgesinde yaz kış Yaşam devam etmekte sahil kısmında da havuzlu güvenlikli sitelerde yaz kış kalabilirsiniz. aynı zamanda ısınma olarak da doğalgaz olduğu için kombi ile evinizi rahatlıkla ısıtabilirsiniz buna alternatif olarak klima ile ısınanlarda mevcut durumda.

karasu satılık yazlık 1

Kış aylarında buraya gelenler buranın sakinliğine bakıyorlar ve yaz aylarındaki anlatılanlara İnanmıyorlar ancak yaz aylarında buraya geldiklerinde bu anlatılanların fazlasınının olduğunu azının olmadığını kendi gözleriyle görüyorlar.

Karasu Evleri Satılık Lüx Daire Seçenekleri

Siz de yaz aylarında İstanbul’da çalışmanıza bir mola vererek arabanıza bindiğiniz zaman kısa bir sürede ulaşabileceğinizx denize yürüme mesafesinde bir yazdığınız olsun isterseniz aynı zamanda buranın havuzlu güvenliği, bahçesi olsun isterseniz bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacak.

 

Bazı projelerde peşin,bazı projeler de elden senet kampanyalarıyla faiz ödemeden krediye ihtiyaç duymadan bir ev sahibi olabilirsiniz. evinizin peşinatının yüzde 25’ini verdikten sonra tapunuzu alabilir, evinize hemen oturmaya başlayabilirsiniz. sonrasında faizsiz bir şekilde 24 ya da 36 ayda evinizin borcunu taksitlerle ödeme imkanına sahipsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68