Karasu Satılık Yazlık Ucuz Evler

karasu evleri

Sakarya Karasu satılık yazlık daireler villa konforunda geniş arsa üzerine yapılmış projelerdir.Adapazarı Karasu satılık arsa ilanları ve fiyatları artış gösterince daire fiyatlarınada yansıdı.Emlak sektöründe firma sahibinden  alınan senet ile ödeme kampanyaları ile ucuz evler uygun ödeme koşulları ile sizlerin oluyor.

Aziziye,Akkum gibi birçok mahalede projelere devam eden ekşioğlu inşaat bundan sonraki zamanlarda da farklı projeler ile karşınıza çıkabilir. Bahçeli müstakil sahibinden olan daireler denize sıfır ya da denize yakın konumda hemen hemen Karasu’nun her yerinde bulunabilmektedir.

Geniş aileler için dubleks seçeneklerinin de olduğu bu konutlar 32 evler, Yalı Mahallesi gibi birçok mahallede bulunabilir. ucuz arsa artık kalmadığı için dairelerin fiyatları da arsa payı yüzünden yukarı çıkmakta.

karasu satılık yazlık 1

Karasuda Satılık Yazlık Dubleks Yazlıklar

Ama farklı ödeme seçenekleriyle faiz ödemeden elden senetle aldığınız Karasu satılık yazlık dairelerden yine de yeterince kar elde etme olanağınız mevcut. buralarda en çok sorulan sorulardan bir tanesi de prefabrik evlerin burada yapılıp yapılamayacağı prefabrik evler yapılabilir ama kendi arsanız üzerine olması lazım Bu da Karasu merkeze yakın sahile yakın yerlerde pek de mümkün değil.

Aradığınız evin kriterine göre fiyatı da değişmekte siz denize sıfır deniz manzaralı bir ev ararsanız fiyat denize yürüme mesafesinde olan dairelere göre biraz yukarıda olabilir hem yazlık hem kışlık kullanabileceğiniz bu dairelerde ısınma problemi doğalgaz ile çözülmekte.

Evlerde Doğalgaz kombi ile yaz kış ısınma sağlanabilmektedir aynı zamanda birçok evde klimada mevcut olduğu için yaz aylarında da serinleme problemi de çekmiyor musunuz.

karasu satılık yazlık

Karasu Satılık Yazlık Denize Sıfır Evler

İzmit ve Kocaeli de birçok projeye imza atan Ekşioğlu inşaat adapazarı karasu satılık yazlık denince akla gelen ilk firmalardan birtanesidir. Ekşioğlu City, Yeşil Vadi Evleri, Gardenya evleri gibi birçok mükemmel projeye imza atan firma senetle sattığı daireler sayesinde birçok aileyi hatta binlerce aileyi ev sahibi yapmış durumdadır.

Peki burada tatil yapmak isteyenler için kiralık ev bulunabilir mi tabii ki buralarda eşyalı kiralık daireler yaz aylarında sahibinden bulunabilir. bunların fiyatları hakkında araştırma yapabilirsiniz.

2015 yılından sonra Karasu’da satılık daire fiyatlarında hızlı bir yükseliş oldu, bunun sebeplerinden bir tanesi de Karasu Sahili’nin gelişmesi. Ekşioğlu İnşaat Emlak sektöründe özellikle Karasu’da adından çokça söz ettiren bir firma olarak kendini duyurmuştur. deniz kenarı yazlık seçenekelerine birçok konut projesi eklemiştir.

Deniz kenarında Doğu Karadeniz Caddesi üzerinde satılık daire ilanlıların çok aramakla birlikte lunapark civarında ki de evlerde en çok sorulan bölgelerden bir tanesi olarak görünmekte buralarda en çok aranan evlerin kelepir ucuz olması, ancak yapı güvenliğinin ve inşaat yapım şekli nedir dikkat etmek gerekir.

Buradaki Tatil Evleri deniz yakınında olduğu için özellikle mantolamaya çok dikkat etmek gerekmektedir yaz aylarında nehir kenarında bir de Kent merkezinde Plaj Caddesi’nde sahilde gezebilir alışveriş merkezinin yakın olduğu bir bölgede gece pazarları alışveriş yapabilirsiniz Merkez ya da incili Mahallesi’nde yeşil ile içiçe birçok konut bulunabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Ekşioğlu Karasu Yazlık
Merak ettiğiniz tüm konularda bize yazabilirsiniz.
Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Biz Sizi Arayalım

  Aşağıdaki bilgileri doldurup formu gönderin, en kısa sürede müşteri temsilcimiz sizinle iletişime geçsin.

  Lütfen aşağıdaki kutuya doğru yanıtı giriniz;
 • Hemen Ara : 0 545 797 34 68